Komentarze (166)
Pikieta narodowców. Prawica oskarża HGW
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fakiba

  Oceniono 10 razy 4

  Naucz się najpierw przepisów a potem oskarżaj dura babo

 • semigetuza

  Oceniono 3 razy 3

  komentarze zablokowane pod tekstami o "ustawie", wiec sila rzeczy powiem to tutaj.
  PiS zaplatal się we własne nogi. "Od zawsze" holubil prawice, Ludzi typu Pana Bosaka czy Pana Winnickiego. Pan Jaroslaw zawsze dbal, aby na prawo od PiS była tylko sciana. No i polska prawica pod swiatlym kierownictwem JK dojechala do sciany. PAD klepnie ustawe - Zydzi an całym swiecie podniosą krzyk pod niebiosa. Runie scila wspolpraca wojskowa polsko-izraelska. Nawet nie wiecie, jak poslka zbrojeniowka uzalezniona jest od technologii żydowskiej. System nocnego kierowania ogniem w czołgach - Izrael, podkalibrowy -Izrael, system kierowania ogniem smiglwocow - Izrael, system obrony ppanc Rafael -Izrael, szkolenia sil specjalnych - Izrael. dzięki poparciu żydowskich senatorow w Senacie USA rząd USA zgodzil się na sprzedaz Polsce patriotow. Lobby zydowskie w USA przez ostatnie 25 lat silnie sprzyjalo Polsce wlasnie z uwagi na doskonale relacje militarne miedzy Izraelem i Polska. teraz to wszystko trafia szlag na naszych oczach. O większym zaangażowaniu się militarnym USA w Polsce możemy wlasnie zapomnieć. PiS wzbudzil ta ustawa fale antysemityzmu w Polsce. Podejrzewam, ze ci "wafelkowi faszyści" zostali ordynarnie podpuszczeni wlasnie z uwagi na te ustawe. I teraz mamy zbitke - "Faszyzm w Polsce podnosi glowe, polski rząd probuje zamknąć usta ofiarom Holocautu". Ergo - Polacy to kryptohitlerowcy, za chwile dowiemy się, ze w czynie spolecznym pomagaliśmy NIemcom budowac obozy koncentracyjne, a pierwsza grupa wiezniow-Polakow, którzy rozpoczeli budowę Auschwitz przyjechali jako ochotnicy pracownicy kontraktowi.
  PAD klepnie ustawe - mamy jako Polska przesrane w swiecie na wiele lat, nie tylko jako kraj, ale my jako pojedynczy Polacy również, Nie wywiniemy się.
  PAD ustawe blokuje - skrajna prawica wyje -Pisory-zdrajcy, zydowskie sługusy, polski rząd to rzad zydowski, zresztą widać, Duda ma Zydowke za zone, omotala go, Kaczory to odeskie Zydy sa. Dlugo nie poczekamy, jak ze Zjednoczonej Prawicy wylamia się prawicowcy, a za nimi z podkulonym ogonem czmychnie Gowin. I Zjednoczony Prawicowo-Narodowo-Katolicki Front szlag trafi.
  W czym dramat? Ano w tym, ze "opozycja" rządu w stanie nie będzie stworzyć, nowe wybory parlamentarne wylonia taki galimatias, ze niemiecka sytuacja to będzie ogrodek jordanowski przy tym co u nas będzie. Niestety dziś jedynie Prawica była w stanie wylonic w miare ogarnięty rząd
  /calkiem z nie mojej bajki/. I wlasnie ten rząd na naszych oczach się konczy.
  Drogi Prezesie Kaczynski - jak by się Pan nie obrocil, dupa z tylu. Wkopal się Pan w to gowno po same uszy, nie zazdroszczę.

 • dyst2

  Oceniono 3 razy 3

  Prawica:
  Chamy, klamcy, rasisci, bezczelni, lgarze, gnojki, cynicy, bezmozgi.

  Moralne i intelektualne szambo.

 • dyskootantka

  Oceniono 7 razy 3

  No to przynajmniej widać, po co była ta cała chryja z pikietą. Każda okazja żeby poszczypać HGW jest bezcenna. To taka forma pispatriotyzmu. Po to wspierają kiboli, narodowców, wszelkiej maści chuligaństwo. Bo ich drabinkowy prezesik inaczej nie umie, jak tylko rządzić przy pomocy awantur i skłócania wszystkich ze wszystkimi.

 • 99venus

  Oceniono 7 razy 3

  Prawica nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz pokazała swoje nieuctwo i pospolitą głupotę.Nawet głos znanej prawniczki w tej sprawie nie dziwi bo ona już dawno spisiała.
  A wystarczyło przeczytać przepisy.

 • vito60

  Oceniono 7 razy 3

  Krycha tradycyjne puściła smrodliwego gmyza.

 • kralik111

  Oceniono 4 razy 2

  A od kiedy nacjonalistyczni socjalisci sa prawica?

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 4 razy 2

  Najbardziej ochydne w tej ustawie o IPN jest to, że pierwsze skrzypce w jej uchwalaniu odgrywa Patryk Jaki, człowiek, któremu antysemita i neonazista Rybak (skazany za spalenie kukły Żyda na rynku we Wrocławiu) robił kampanię, tak samo jak Ziobrze i Kempie.

  Udział takiej kreatury w pracach nad ustawą sprawia, że ustawa staje się niczym innym jak kłamstwem oświęcimskim.

 • dorsai68

  Oceniono 6 razy 2

  Doktor prawa K. Pawłowicz, poseł na sejm, nie zna prawa, które tworzy i jeszcze się tym chwali publicznie.
  Brawo ty!

 • zd46

  Oceniono 6 razy 2

  T.Sakiewicz i K.Pawlowicz, no coz "reszta jest milczeniem". Kazde slowo dla tej pary byloby zbyt eleganckie nawet pod kioskiem z piwem.

 • bog43

  Oceniono 4 razy 2

  chyba jakieś granice chamstwa gdzieś są , mają je złodzieje , mordercy i inni degeneraci , ale dla PIS granic chamstwa niema .

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 8 razy 2

  Przed kilkoma minutami posłuchałam w TVN24 tego posła od kukizowców,z apaszką pod szyją,a w głowie sieczka...wszechpolaka,ONRowca i browaru.Kto na takie byle co głosował?

 • stan47.emeryt

  Oceniono 8 razy 2

  Ciekawe, co by napisali gdyby odmówiła. Tak źle i tak niedobrze, ale dla pisowskich pomyleńców to nie ma znaczenia.

 • marchwianka.0

  Oceniono 8 razy 2

  HGW ma rację. Nie ma przepisu, który pozwala miastu nie zarejestrować manifestacji. Niech PiS zdelegalizuje różne ONRy, Dumy I NOWe... i podobne organizacje, wtedy można zakazać im manifestowania.

 • kralik111

  Oceniono 3 razy 1

  Przestancie dziennikarskie matoly bezmyslnie nazywac nacjonalistycznych socjslistow prawica !!!

 • niko8472

  Oceniono 5 razy 1

  Sakiewicz jest rozkoszny;) Co ciekawe komentujac marsz niepodleglosci opowiadal sie za Polska wielowyznaniowa i wielonarodowa.

  "Jesteśmy przeciwni radykalnym sprzecznym z polską tradycją – Rzeczypospolitej wielonarodowej i wielowyznaniowej – hasłom. Dlatego też kluby „Gazety Polskiej” będą szły w Marszu, ale we własnym sektorze, powołają własne służby porządkowe i będą odpowiadać przede wszystkim za siebie"

  Bzdura jest powolywanie wlasnych sluzb, odpowiedzialnosc ma na koncu organizator, ale jakby jakis klub GP lub jego CZLONEK krzyczal ze Polska ma byc wylacznie slowianska i katoliczna nalezy mu przypomniec slowa guru;)

 • senior2244

  0

  Chamstwo i łgarstwa PiSuarów przekracza wszelkie granice kultury politycznej Dyplomatoły.

 • steven1968

  Oceniono 2 razy 0

  Wielu pisowców , to nieoceniony materiał badawczy dla polskiej psychiatrii !!

 • brzmski

  Oceniono 1 raz -1

  polska ustawa!?

  żydowska ustawa?!!!
  będzie... ustawka???!

 • Jacek Szumski

  Oceniono 4 razy -2

  W przeddzień „wielkiego terroru” wśród pracowników na kierowniczych stanowiskach w NKWD przodowali Żydzi - 38% i Rosjanie - 32%. Łotyszy było 7%, Polaków - 5,5% , Ukraińców - 5%. Po czystkach „beriowskich” w 1940 roku Rosjan było 65%, Ukraińców - 17%, Gruzinów - 7%, Żydów- 3,5%. Całkowicie wyeliminowano przedstawicieli narodów „zachodnich”[2].

 • Jacek Szumski

  Oceniono 2 razy -2

  W przeddzień „wielkiego terroru” wśród pracowników na kierowniczych stanowiskach w NKWD przodowali Żydzi - 38% i Rosjanie - 32%. Łotyszy było 7%, Polaków - 5,5% , Ukraińców - 5%. Po czystkach „beriowskich” w 1940 roku Rosjan było 65%, Ukraińców - 17%, Gruzinów - 7%, Żydów- 3,5%. Całkowicie wyeliminowano przedstawicieli narodów „zachodnich”[2].

 • liczygrosz

  Oceniono 4 razy -2

  Dlaczego na stronach gazeta.pl nie można komentować pod artykułami dotyczącymi "polskich obozów śmierci" ? Dlaczego wyborcza nawet nie wspomniała w swoich artykułach, że rząd Izraela był od dawna (ponad roku) informowany o treści ustawy IPN i nie zgłaszali żadnych przeciwwskazań ?

 • as-zalogowany

  Oceniono 6 razy -2

  O, tu można komentować, a prac polskiego Senatu - już nie... Ot demokracja i wolność słowa...

 • m78k

  Oceniono 5 razy -3

  Jak w Gazecie pojawia się hasło "intelektualiści", to już wiadomo o kogo chodzi. Żydzi mają jednak zbyt wygórowane mniemanie o sobie. Ich poziom intelektualny nie jest wcale wyższy od poziomu intelektualnego innych narodów. Przekonanie o swojej wyższości świadczy ewidentnie o głęboko zakorzenionym rasizmie tej tak "intelektualnej" nacji!

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 5 razy -3

  Czy zastanawialiście się w jaki sposób diaspora starszych w wierze przetrwała kilka tysięcy lat, pomimo braku własnego państwa, pomimo rozproszenia, przebywania w różnych krajach, prześladowań, wymagającej religii - ponad 600 różnych przykazań i zaleceń trzeba spełniać, aby być. bogobojnym onym. A rozproszenie by nastąpiło, gdyby wchodzili w związki z gojami. Więc do pilnowania owieczek przed rozproszeniem potrzebny jest wróg zewnętrzny, wzajemna niechęć i wrogość. I starszyzna i rabini gdy było za spokojnie urządzali rożne hece, aby tą wrogość wytworzyć. A to wymyślili bajeczkę o urodzeniu nowego króla i Herod zarządził rzeź niewiniątek (jeśli to prawda) to pokażą goły tyłek podczas uroczystości Bożego Ciała, a to posłużą się oczywistym kłamstwem i w niewielkiej stodole pomieszczą 2.5 tyś swoich, a to wymyślą jakieś nowe idee które przy potem żyją swoim życiem, jak chrześcijaństwo, czy czy komunizm, co wywraca dotychczasowy ład społeczny, a to zaatakują rzeczy święte i ważne dla społeczności w której żyją, a to zajmą terytorium sąsiadów i już po za bardzo nielicznymi wyjątkami, żaden arab nie weźmie sobie za żonę, czy żadna nie skusi araba. A jeśli nie ma wrogów, bo w Europie wszyscy tacy poprawni politycznie wyćwiczeni w tolerancji i w ogóle, to co? ano trzeba sobie sprowadzić wrogów, aby trzódkę zamknąć w getcie i chronić przed atakami, tak jak w przemówieniu Merkelowej, że przed każdym obiektem stoi policja . Bardzo długo myślałem, po cholerę oni sprowadzają do Europy tyle ludzi z Afryki. A to takie proste i oczywiste. I potem można głosić jaka ich krzywda spotkała, domagać się odszkodowań itd. itd. no i takie wspólne cierpienie i roztrząsanie swoich krzywd jednoczy, a prawdziwych przyczyn już mało kto pamięta, albo zostały zapomniane, tak jak i ten cały holocaust. A tu chodziło o to, że przed wojną komunizm i oni to było tożsame. Dlatego wynaleziono Hitlera, aby pod płaszczykiem rasizmu ochronić swoje majątki i życie. Dlatego też nie było interwencji aliantów podczas zagłady, chociaż alianci doskonale wiedzieli co się dzieje.

 • onduma

  Oceniono 7 razy -3

  Podpisz petycje o żądanie zwolnienia z wiezienia izraelskiego nastoletniej Palestynki co dala plaskacza zolnierzowi okupanta , ktory ranil jej brata i terroryzowal jej rodzine pod jej domem. Petycja organizaji Avaaz. Palestynce grozi wiele lat wiezienia za obraze "ubermenschen

 • babciahalusia

  Oceniono 7 razy -3

  na diabła ten Kazimierz Wielki przyjął żydów wyrzucanych z innych państw,tamci wykazali się wielką mądością a my wielką głupotą,nie mieliśmy kłopotów to mamy

 • proteusz33

  Oceniono 8 razy -4

  Bo Młodzież Wszechpolska to kumple Giertycha.Łajzy tak ja jej szef Giertych

 • jozbieszczad

  Oceniono 10 razy -4

  Chciałem tylko zauważyć ,że powołujecie się na tych ,którzy w niewyciętej części lasów przez Szyszkę ze sfastykami biegają :P

 • dziadekjam

  Oceniono 9 razy -5

  Nie rozumiem o co pieklą się Żydzi'
  Jest napisane:
  "Nowelizacja przewiduje ściganie każdego, kto publicznie i wbrew faktom będzie przypisywał państwu lub narodowi polskiemu udział lub współudział w zbrodniach popełnionych przez III Rzeszę."
  Przecież skoro zarzuty będą zgodne z prawdą i oparte na faktach, to nic zarzucającemu nie grozi. Celem ustawy jest jedynie ukrócenie szkalowania Polski i Polsków poprzez upowszechnianie kłamstw w których niestety specjalizują się ośrodki antypolskie skupione wokół organizacji żydowskich.
  Ustawa nie uderza w osoby ujawniające prawdziwe zbrodnie popełniene przez Polaków, a jedynie w tych, którzy wbrew faktom obcjążają Polaków zbrodniami popełnionymi przez Niemców i ich sprzymierzeńców.

 • oczy_argusa

  Oceniono 11 razy -5

  Ustawa o zgromadzeniach daje możliwość zakazu manifestacji. Rejestracja jest WYDANIEM ZGODY. Organ gminy ma prawo zakazać prawidłowo zgłoszonej manifestacji, mówi o tym wyraźnie art.8 ustawy:
  Art. 8
  1. Organ gminy zakazuje zgromadzenia publicznego, jeżeli:

  1) jego cel lub odbycie sprzeciwiają się niniejszej ustawie lub naruszają przepisy ustaw karnych;

  2) odbycie zgromadzenia może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo mieniu w znacznych rozmiarach.
  W połączeniu z art.3 par. 2, który stanowi:
  W zgromadzeniach nie mogą uczestniczyć osoby posiadające przy sobie broń, materiały wybuchowe, wyroby pirotechniczne lub inne niebezpieczne materiały lub narzędzia.
  Fakt, nie ma w ustawwie słowa o myśleniu i braniu pod uwagę sytuacji społeczno-politycznej.
  Jeśli zachodzi UZASADNIONE podejrzenie (a w tej sytuacji ZACHODZI), że manifestacja może naruszyć w/w paragrafy z art. 3 i 8, to organ gminy ma zas.ra.ny obowiązek zakazać manifestacji ergo nie wydać zgody.

 • kreciarobota59

  Oceniono 8 razy -6

  Najlepiej opuście Polskie ,nikt was na siłę nie trzyma,kula ziemska jest duża może jacyś głupole was przyjmą. ,macie swoje państwo Izrael.Jestescie nieszczęściem dla nas Polaków. Mamy o Wiele większy Żydowski Antypolonizm niż , Polski antysemityzm.Dziś taki komunista Balcerowicz poucza Polaków że to śmieszne bronić racji przez kodeks karny jak na zachodzie wszyscy mówią o Polskich Obozach Śmierci,to dlaczego Żydzi bronią Holocaustu represyjnym PRAWEM KARNYM,a Polakom się odmawia,jakie mamy fałszywe podejście wrogów Polaków.Dlaczego Świat tak nienawidzi Żydów?jest tyle narodowości,a akurat nikt was nie lubi? Dlaczego? To wy razem z Niemcami poprzez media,celowo robicie kłamliwie z nas winnych ,byśmy byli następni do Okradania za wymyślone mienia,jesteście jak p...ki,zawsze wam mało.To właśnie wasi bogaci bracia z USA zostawili was na pastwę losów Niemców,a kto finansował Hitlera?czyje Banki?

 • rownowaznik

  Oceniono 8 razy -6

  Wszystkich wrzucać do jednego wora to potraficie. Jakoś nie pamiętam, żebyście przykładowo w czasach sld pisali, że lewica jest pijana czy lewicowe automaty do gier.

 • sympatyklewicy

  Oceniono 11 razy -7

  Wydanie zgody na manifestację narodowców pod ambasadą Izraela przez Gronkiewicz-Waltz było świadomym ryzykiem prowokacji
  ******************************
  Hania chciała prowokacji ???

 • oczy_argusa

  Oceniono 12 razy -10

  No to jeszcze raz...
  Pani prezydent najwyraźniej nie zna prawa, które reguluje działania organów samorządowych skoro twierdzi, że: "Ustawa nie daje samorządom możliwości zakazania zgromadzenia."
  Otóż prosze przyjąc do wiadomości szanowna pani prezydent Warszawy, że ustawa daje takie możliwości, mówi o tym art. 8 ustawy:
  Art. 8
  1. Organ gminy zakazuje zgromadzenia publicznego, jeżeli:

  1) jego cel lub odbycie sprzeciwiają się niniejszej ustawie lub naruszają przepisy ustaw karnych;

  2) odbycie zgromadzenia może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi albo mieniu w znacznych rozmiarach.
  Organ gminy ZAKAZUJE... Kobieto, zamilknij i nie komphomituj się więcej...

 • Oceniono 18 razy -12

  Czerska ociepla wizerunek HGW "Warszawskiej Bufetowej" .
  Nic już jej nie pomoże. Co więcej nie usunięcie jej ze struktur PO to poważny błąd, który odbije się czkawką przy urnie wyborczej. Już nie mówię o tych kamienicach ale kobieta nie umie wyłączyć nawet roamingu w swoim telefonie (rachunek na 50 tys). Ta kobieta sama się "grilluje".........a Schetyna nic nie widzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX