Rafał Trzaskowski bije rekord w grze i rzuca wyzwanie. Odpowiada Patryk Jaki. W swoim stylu

Rafał Trzaskowski poinformował użytkowników Twittera o... ustanowieniu rekordu czasowego w grze. Rezultat 02:58.30 i wyzwanie. Zareagował wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

"Czy ja dobrze widzę? Poważny kandydat na prezydenta stolicy nie zajmuje się kampanią, faktami o 50 mln łapówce czy 50 tys. rachunkach za telefon, a chwali się 'rekordem' w kosmicznych gierkach na komórce? Jednak opozycja sama się zaorze" - napisał Patryk Jaki.

Wiceminister sprawiedliwości, który chce kandydować na prezydenta stolicy, zamieścił screen z osiągnięciem Trzaskowskiego i oszczędnym komentarzem Sławomira Nitrasa z PO. Klubowy kolega Trzaskowskiego napisał jedynie: "Zdurniał?".

Na tweeta Jakiego błyskawicznie zareagował Trzaskowski, wyjaśniając swój niecodzienny wpis: "Nie ja tylko mój syn. Już usunąłem synchronizację z jego ipadem".

Dalej kandydat PO na prezydenta Warszawy wyjaśnił, że dzięki automatycznemu powiadomieniu na Twitterze nakrył syna z iPadem pod kołdrą o godz. 23. 

Na tym jednak dyskusja się nie zakończyła. Włączył się Borys Budka z PO, który odpisał w konwencji Jakiego: "Czy ja dobrze widzę? Poważny sekretarz stanu, nadzieja wszystkich, którzy wychowywali się przed blokiem, zajmuje się komentowaniem automatycznego wpisu z gry, którą pewnie używał dzieciak, gdy tata spuścił telefon z oczu. Proponuję wezwać przez BIP i ukarać przykładnie 5 mln".

Ponownie głos zabrał także Sławomir Nitras: "Pan kocha dzieci? Prawda? Daje Pan synkowi czasami telefon do zabawy? Żeby pograł? A żart jakiś kiedyś się Pana czepił? I czy śpi Pan w krawacie? Miłego weekendu".

O przyjaźni dwójki polityków z Małopolski

Więcej o:
Komentarze (197)
Rafał Trzaskowski i rekord w grze na Twitterze. Odpowiada Patryk Jaki
Zaloguj się
 • def11

  Oceniono 47 razy 37

  Patryk Jaki nie gra w gry i nie ma dzieci, a telefon ma patriotyczny, z tarczą.
  Śpi w krawacie i z biało czerwoną flagą i tylko dla Polski.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 37 razy 33

  Z całego Hatakumby najładniejsza jest ta fryzurka na Kim Dzong Una.

 • polak_k.prawy

  Oceniono 43 razy 27

  Co znaczy jednorazowa strata HGW w wysokości 50 tys. zł wobec kilkudziesięciu miliardów € strat, jakie Polska poniesie w nowym budżecie UE z racji uruchomienia wobec niej i obowiązywania Art. 7 z powodu nieprzestrzeganiua zasad praworządności? O stratach już ok. 5 mld zł klientów banków - czyli nas wszystkich - na SKOK-ach już nawet nie wspominam.

 • owca888

  Oceniono 41 razy 27

  Ja pisdolę, Jaki, ty już się zaorałeś, mały, prowincjonalny rozumku.
  PROWINCJONALNY. Żałosny ten twój wpis.
  Panie Rafale, niepotrzebnie pan się przejął tym prowincjonalizmem dulskopodobnym.

 • jrkkk

  Oceniono 30 razy 24

  No tak, ale Jaki nie da rady Trzaskowskiemu, choćby w tej grze. Dlatego się bzdyczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX