Życzenia od premiera i prezydenta. Morawiecki pisze o testamencie przodków, a Duda żartuje

Noworoczne życzenia od Mateusza Morawieckiego i Andrzeja Dudy pojawiły się o północy na Twitterze. Premier nawiązał do odzyskania niepodległości, a prezydent żartował razem z żoną.

Premier Mateusz Morawiecki nawiązał do przypadającego w 2018 roku stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. "Każdy nowy rok przynosi nadzieję. Sto lat temu Polacy pokazali, że tylko razem można było odnieść największe zwycięstwo - odzyskaliśmy niepodległość. Dziś wypełniamy testament naszych przodków poprzez budowę silnego, nowoczesnego i sprawiedliwego państwa. Wspaniałego A.D. 2018!" - napisał Morawiecki.

Kilka minut przed północą prezydent Andrzej Duda umieścił na Twitterze zdjęcie z żoną Agatą Kornhauser-Dudą. Para prezydencka wzniosła toast za zdrowie i pomyślność uczestników i sympatyków akcji "Sylwester z Andrzejem Dudą". "Drodzy Sylwestrowicze, życzymy Wam wspaniałej zabawy, a przede wszystkim udanego i pełnego sukcesów 2018 roku!" - dodał. 

Humorystyczne wydarzenie na Facebooku zebrało ponad 150 tysięcy uczestników. Kolejne 100 tysięcy zapisało się na wydarzenie "Sylwester u Andrzeja Dudy". W ubiegłym roku wydarzenie zebrało ponad pół miliona uczestników.

Kilka godzin wcześniej Duda życzył użytkownikom Twittera by ich rok był "pełen sukcesów i dobrych dni". "Życzę byście mogli go z satysfakcją podsumować na progu kolejnego, 2019 roku. A dziś szampańskiej zabawy sylwestrowej! Do siego roku!" - napisał. 

Więcej o:
Komentarze (105)
Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki składają życzenia na nowy rok 2018
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 41 razy 31

  Witam z Nowym Rokiem.
  Zycze ponownie DO SIEGO ROKU i calej Polsce, by ten rok byl

  ROKIEM KONCA RZADOW PISU - RAZ NA ZAWSZE.

 • drbob20

  Oceniono 20 razy 18

  chrystianizator i lapacz oplatka budowniczymi polskiego stulecia

 • kuba161048

  Oceniono 17 razy 17

  Jako "gorszy sort" zmusiłem się do wysłuchania tego bełkotu i mam taką refleksję :
  ...o czym oni cały czas pie..lą ....

 • mrfunnyandnotso

  Oceniono 17 razy 17

  No dobrze, ale gdzie te wspomniane żarty imć Dudy? Chyba że same życzenia uznamy za żart.

 • czechy11

  Oceniono 21 razy 17

  Witam w 2018. Roku będącym początkiem końca PiS. Polacy będzie dobrze oni już się kończą nie maja Polakom nic pozytywnego i wartościowego do zaproponowania.

 • czechy11

  Oceniono 17 razy 17

  Życzę wszystkim Polakom aby w 2018 wielkim łupkiem w wyborach samorządowych rozpoczął się kobiec rządów PiS tak aby w 2020 Polska została wyzwolona spod pajacyk.pl ludzi głupich.

 • sir.fred

  Oceniono 16 razy 16

  Czyli wioskowy błazen i ponury głupek.

 • artur0121

  Oceniono 16 razy 16

  wszystkiego naj naj ludziska, żebyśmy nie musieli już oglądać tych fałszywych facjat pissowskich.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX