Komentarze (355)
Awantura w Nowoczesnej. Katarzyna Lubnauer usłyszała, że działa destrukcyjnie dla partii
Zaloguj się
 • anekelea

  Oceniono 48 razy 22

  Nowoczesna! Opamiętajcie się! Szczególnie pani Katarzyna Lubnauer. Czy nasi politycy zawsze muszą się ze sobą kłócić na szkodę Polski? Z jednej na razie małej Nowoczesnej chcecie zrobić dwie: NowoczesnąPetru i NowoczesnąLubnauer z czego każda będzie poniżej progu wyborczego? Pójdźcie wreszcie po rozum do głowy.
  Wiedzcie jedno: na skłóconą partię nie będziemy głosować.

 • ziggybum

  Oceniono 37 razy 21

  Nie zdziwiłbym się aby większość z wrogów Gasiuk-Pihowicz stanowiły inne kobiety w Nowoczesnej. Niestety bardzo często jedna kobieta nie może znieść, że druga jest popularniejsza - to bywa jeszcze gorsze niż u facetów. Szkoda - bo właśnie przez to kobiety tak rzadko rządzą w polityce.

 • yv71

  Oceniono 34 razy 16

  podobno wejście kobiet do polityki miało ją zhumanizować.Miało być merytorycznie a nie zagryzanie się pod stołem i wydrapywanie oczu.Kobiety łagodzą itp.Jestem kobietą nigdy w to nie wierzyłam.Do polityki idzie się po władzę i kasę,reszta to otoczka.Idą osoby bezwzględne niezależnie od płci.

 • wuetend

  Oceniono 38 razy 14

  Jeśli ktoś się łudził, że tzw pierwiastek kobiecy zagwarantuje porządek w polityce to chyba wypada wyprowadzić się z błędu. Będzie dość podobny efekt (bajzel), tylko bardziej karykaturalnie.

 • Artur P.

  Oceniono 15 razy 11

  Jarek zaciera rączki, jszcze tylko jakas awanturka w PO i w nastenych wyborach PiS 60%, zmiana konstytucji i kbedzie koniec blaznowania

 • matka_bosaka

  Oceniono 16 razy 10

  Awantura, zawiść, tępota. Ale klęska w wyborach to znów będzie przez Razem i Zandberga :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX