Radosław Sikorski obraża Beatę Szydło. Tak chamsko nikt z polityków o niej nie pisał

07.12.2017 16:07
Beata Szydło stała się celem ataku Radosława Sikorskiego. Wpis byłego szefa polskiej dyplomacji z dyplomatycznym językiem nie ma nic wspólnego. Delikatnie mówiąc.

- Wredny babsztyl śmie grozić "aferami", w których nie postawiono nawet zarzutów, o wyrokach nie wspominając. Lepiej by przeprosiła za osławiony audyt, za haniebny list do przywódców Europy ws. Tuska i za próbę wrobienia chłopaka we własny wypadek samochodowy - napisał na Twitterze Radosław Sikorski

Na uwagę jednej z komentujących, że nie wypada tak mówić do szefowej rządu, Radosław Sikorski odparł: "Ale Komoruski było super, prawda?". 

Temperatura sporu politycznego w Polsce jest wysoka. Przeciwników politycznych nikt krytykować nie zabrania. Pytanie retoryczne: czy trzeba dostosowywać się poziomem? Opozycja przecież często krytykuje za język chociażby Krystynę Pawłowicz.

Beata Szydło musiała się w Sejmie bronić siebie i swoich ministrów. - Za co chcecie mnie odwołać? Za to, że Polacy godnie żyją? To wam przeszkadza? - grzmiała na sali sejmowej premier w trakcie debaty na temat wnioskiem Platformy Obywatelskiej o wotum nieufności dla szefowej rządu. Czytaj więcej na ten temat >>>

Poznasz znanego Polaka po rozpikselowanym zdjęciu? [QUIZ]
1/16Na zdjęciu jest:
Zobacz także
Komentarze (480)
Radosław Sikorski obraża Beatę Szydło na Twitterze
Zaloguj się
 • pipistrello_in_giro

  Oceniono 103 razy 89

  Naprawdę jest to gorsze niż mordy i kanalie? Dajcie sobie spokój, symetryści z bożej łaski.

 • superpolpol

  Oceniono 77 razy 65

  No dobra napisal, mylil sie? Pissesmani moga szkalowac ludzi? Jak Kali krowe to cacy, jak Kalemu to zle... To jest niestety jedyny jezyk w jakim suweren wyklety zrozumie.

 • horatio_valor

  Oceniono 65 razy 59

  Z czemuż miałby szambo nazywać perfumerią, że zacytuję innego klasyka?

 • dorot.ka

  Oceniono 62 razy 56

  Biorąc pod uwagę język, jakim posługują się publicznie członkowie partii rządzącej, epitet "wredny babsztyl" brzmi kulturalnie i delikatnie.

 • ninananu

  Oceniono 64 razy 54

  chamsko? Moim zdaniem Wy przeszarżowaliście. PIS wyzywa od złodziei, komuchów, targowicy, lemingami, myszek agresorek itp. To jest kulturalne? Wczesniej nie pisaliscie, ze to chamskie. Przyzwyczailiście się, że Sikorski był dyplomatyczny i taki wpis jest dla Was szokiem. Ale to język PISu, wszelka grzeczność postrzegana jest jako słabość.

 • 1general

  Oceniono 62 razy 50

  Szydło ma dużo poważniejszych rzeczy na sumieniu! Jest twarzą zamachu na Polską demokrację !

 • wujojano

  Oceniono 51 razy 45

  Może i mógłby sobie to określenie darować, ale nie róbmy z igły wideł! Porównywanie tego z popisami posła Pawłowicz to grube (sic!) nieporozumienie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje