Jan Szyszko znów mówi o Puszczy Białowieskiej. Wyszło "powiedzmy sobie, no" groteskowo. Hit

Jan Szyszko

Jan Szyszko (Fot. Agnieszka Sadowska)

Jan Szyszko, profesor i minister środowiska wziął udział w debacie w Polskiej Akademii Nauk na temat przyszłości Puszczy Białowieskiej. Nie zabrakło zagranicznych ekspertów i wicepremiera Gowina. Nie obyło się też bez popisu krasomówczego. W tej roli niezawodny Jan Szyszko.

W laudacji otwierającej debatę w PAN minister środowiska Jan Szyszko powiedział, że Puszcza Białowieska od wieków była kształtowana przez człowieka i są na to dowody. Przyzwyczajony do publicznych wystąpień minister nie zawahał się pokreślić faktu, że... 

Rejon Puszczy Białowieskiej był bardzo intensywnie użytkowany w okresie przed chrzestem. To jest okres, powiedzmy sobie, no... przed narodzeniem Chrystusa również

Ministrowi towarzyszył wicepremier i minister szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. I trzeba przyznać, że zachował kamienną twarz, albo przynajmniej dobrze się maskował, co natychmiast zauważono w sieci.   

Zobacz także
 • Smog w Krakowie Smog w Krakowie, 2018-10-21. Sprawdź jakość powietrza w mieście
 • Pogoda w niedzielę. Będzie chłodno, pojawią się opady. Pogoda na niedzielę. Aura nie będzie nas rozpieszczać. Będzie chłodno, pojawi się deszcz
 • Czy w wybory wypada niedziela handlowa? Niedziele handlowe - październik 2018. Czy w dniu wyborów samorządowych sklepy będą otwarte?
Komentarze (220)
Jan Szyszko znów mówi o Puszczy Białowieskiej. Wyszło "powiedzmy sobie, no" groteskowo. Hit
Zaloguj się
 • jaja-kaczora

  Oceniono 70 razy 68

  co za MORDA i KANALIA na tym zdjeciu? Slowa morda i kanalia zapozyczylem z przebogatej skarbnicy jezykowej prezesa Jaroslawa K., oczywiscie za jego zgoda!

 • berek-oberek

  Oceniono 48 razy 46

  Zapewne przed chrzestem butelki wódki, którą obalił zanim wkroczył na scenę.

 • kanawalia

  Oceniono 35 razy 33

  " Chrzestem", Boże zmiłuj. Taki sam z niego morderca polszczyzny, jak fauny i flory.

 • jaja-kaczora

  Oceniono 32 razy 32

  Papiez Franciszek apeluje do narodow w sprawie ochrony Srodowiska i Klimatu a takze w sprawie uchodzcow. Czyzby te pisowskie CIOTY: ojciec Rydzyk, z Szyszkiem, Kaczor, Szydlo i calym PISem nalezeli do innego kosciola i mileli innego papieza?
  Wedlug kosciola tylko Ojciec Swiety (Franciszek) jest nieomylny; czyzby w Polsce byl inny kosciol i NIEOMYLNY byl tylko tzw. ojciec RYDZYK??????

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 31 razy 29

  przed narodzeniem Chrystusa również...Misiewicz przy nim był inteligentem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje