Tajemniczy wpis Szydło na Twitterze. Pojawił się tuż po spotkaniu władz PiS na Nowogrodzkiej

Beata Szydło po północy umieściła na Twitterze wymowny wpis. "Bez względu na wszystko najważniejsza jest Polska. Dbająca o rodzinę i wartości, bezpieczna" - zaczyna premier.

Beatę Szydło na stanowisku premiera zastąpi Mateusz Morawiecki - podają niezależnie dziennikarze "Rzeczpospolitej" i RMF FM. Jak twierdzą, to najnowszy pomysł prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Minister rozwoju i finansów fotel szefa rządu może zająć jeszcze przed świętami. CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT >>>

Przecieki z Nowogrodzkiej

Decyzję w sprawie zmiany na stanowisku premiera Jarosław Kaczyński miał ogłosić politykom PiS na Nowogrodzkiej. Niedługo po spotkaniu władz partii, po północy, na konto Beaty Szydło na Twitterze trafił wpis, który najprawdopodobniej odnosi się do medialnych informacji.

"Bez względu na wszystko najważniejsza jest Polska. Dbająca o rodzinę i wartości, bezpieczna. Wyrosła na fundamencie chrześcijańskim, tolerancyjna i otwarta. Nowoczesna i ambitna. To mój kraj. Przykład dla Europy i świata. Tacy jesteśmy Polacy" - napisała Beata Szydło, jeszcze szefowa rządu.

Beata Szydło nie będzie premierem

O zmianach w rządzie Beaty Szydło mówi się od końca października - wtedy zapowiedziała je sama premier. 11 listopada Beata Szydło powiedziała z kolei, że będzie broniła wszystkich swoich ministrów. - To dobra ekipa - przekonywała szefowa rządu.

Pojawiały się też spekulacje, że premierem będzie Jarosław Kaczyński. Niektóre źródła mówiły o tym, że Beata Szydło miałaby kandydować na stanowisko prezydenta Warszawy lub startować w wyborach do europarlamentu.

Więcej o:
Komentarze (383)
Beata Szydło na Twitterze. Znaczący wpis
Zaloguj się
 • vito60

  Oceniono 103 razy 95

  Ta baba jest naprawdę przemęczona. Otwarta i tolerancyjna Polska ( precz z uchodźcami)? Nowoczesna Polska z Boshaborą i modlitwą o deszcz w sejmie? Przykład dla Europy? Ja pie..., 27:1.

 • mjs05

  Oceniono 82 razy 78

  Zamieszczam tłumaczenie z pisowskiego na polski:
  "Bez względu na wszystko najważniejsza jest partia PiS.Dbająca o misiewiczów, pozbawiona wyższych wartości, inwigilująca i gnębiąca Polaków. Wyrosła na fundamencie bolszewickim, ksenofobiczna i zamknięta. Zacofana i populistyczna. To moja partia. Pośmiewisko Europy i świata. Tacy jesteśmy pisowcy"

 • rozdeptany_przez_pis_robak

  Oceniono 80 razy 74

  Pic na wodę fotomontaż towarzyszko Beato. Najważniejsze są urojenia szczerbatego socjopaty z Żoliborza i dobro pisobolszewickiej sitwy.

 • krynolinka

  Oceniono 70 razy 66

  Od dłuższego czasu była mowa, że najważniejsze jest sprowadzenie wraku. Gubię się w tej retoryce.

 • whufan

  Oceniono 52 razy 48

  E, tam... Edek mówi że najważniejsze że mu ten asfalt pod samą chałupę położyli.

 • blahblah69

  Oceniono 47 razy 43

  Beatko, powoli prosze szykować szczoteczke do zębów i coś do czytania na początek. Piżamki są już na miejscu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX