Ryszard Petru podjechał do fryzjera sejmowym autem. "Kiedyś musimy, jesteśmy ludźmi"

Ryszard Petru został przyłapany na korzystaniu z sejmowego samochodu w drodze do... fryzjera. Potwierdziła to rzeczniczka Nowoczesnej.

O sprawie informuje piątkowy "Super Express". Były już lider Nowoczesnej miał w środę po południu złożyć wizytę w jednym z salonów fryzjerskich w centrum Warszawy. Miała go tam zawieźć - i stamtąd odebrać - sejmowy limuzyna.

Gazecie nie udało się skontaktować z samym Petru. O komentarz poproszono więc jego sejmową koleżankę.Ta tłumaczyła, że zaplanowana wizyta u fryzjera po prostu wypadła pomiędzy spotkaniami służbowymi.

- To nie było tak, że poseł wziął sejmowe auto, by pojechać do fryzjera. Pracujemy od 9 do 21, kiedyś musimy pójść do fryzjera, jesteśmy ludźmi - mówi "SE" Paulina Hennig-Kloska z Nowoczesnej.

Zobacz też: Trwa poranna rozmowa z politykiem w radiu. Nagle na stół wjeżdżają ośmiorniczki

Więcej o:
Komentarze (148)
Ryszard Petru u fryzjera służbowym samochodem
Zaloguj się
 • misiek1959

  Oceniono 28 razy 16

  Przypominam, że pani Rafalska (ps. Szkapa) korzystała z usług milicji wysyłanej po Wieśmaki do fastfoodu.

 • puuchatek

  Oceniono 29 razy 15

  Ach, pojechał sejmowym samochodem! Czymże wobec takie zbrodni są te 650 tys. zł. wydane przez pana Misiewicza!

 • i-tyle

  Oceniono 24 razy 12

  trzeba być niezłym frajerem, żeby się tak wystawić.

  Będą teraz pewnie o tym trąbić dzień i noc.

 • da3lek

  Oceniono 17 razy 9

  jestem absolutnie przeciwny PiS, ale inna sprawa, ze mogl po prostu zaplacic za taksowke (albo ubera hehe), a tak zlisil sie na te kilka zlotych i teraz bedzie trabienie. Ciekawe co w miedzyczasie ogarnia kaczor korzystajac z odwroconej uwagi ;)

 • karolus2222

  Oceniono 24 razy 8

  SENSACYJNA WIADOMOŚĆ !
  A JAK PSYCHOL ANTEK KILKOMA LIMUZYNAMI JEŹDZI TAM I Z POWROTEM DO TW RUDZYKA TO CO !

 • honkers

  Oceniono 22 razy 8

  Gdy Petru pojechał do fryzjera to wielka afera ale gdy Misiewicz szalał po dyskotekach korzystając z rządowej limuzyny z obstawą i wydał kupę państwowej, czyli z naszych podatków kasy to proku...tura nie widzi problemu...

 • mr.superlatywny

  Oceniono 6 razy 6

  Skandal z helikopterem

  Kim właściwie jest ten człowiek. Niby tylko poseł. Niby tylko prezes jakiejś tam partii, a zachowuje się jak właściciel folwarku. "Kolesie" skaczą wokół niego jak służba wokół panicza przed folwarcznym dworem. Takim go uczyniły media pisząc, że wszystko zależy od niego, a on w to po prostu uwierzył.

  ROZPASANIE PREZESA

  Helikopter jak taksówka na wezwanie prezesa. W Świnoujściu mieliśmy histeryczne ogłoszenie, że od teraz, nowy port gazowy będzie nosił imię Lecha Kaczyńskiego. Uroczystość miała iście królewski orszak. Obecni byli wszyscy ważni, elita rządząca krajem: premier, prezydent no i przede wszystkim prezes. Prezes okazał sięw tym towarzystwie najważniejszym. On inaugurował swoim płomiennym przemówieniem imprezę. Odnotowały to naturalnie narodowe media. Mam nadzieję. Piszę w ciemno, bo narodowych mediów nie oglądam. Jestem gorszego sortu.

  FAKT w swoim poniedziałkowym wydaniu zwraca uwagę na inny istotny, związany z tym wydarzeniem, fakt. Okazuje się, że bezpośrednio po uroczystościach, "koleś" prezesa z partii, minister dysponujący ministerialnym helikopterem użyczył tegoż prezesowi jako taksówki, która w szybkim tempie miała przerzucić szefa na drugi kraniec Polski, do Krakowa.

 • mr.superlatywny

  Oceniono 6 razy 6

  Pytajcie "zaplutego karla (czerwonej) reakcji", skad ma krawaty.
  Kto mu prasuje koszule i czy za darmo. A jesli za darmo - to czy to nie podejrzane ?
  A kto wyjezdza na maisto po karme dla kota ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX