Komentarze (558)
HFPC udostępnia dokumenty ws. odmowy publikacji wyroków TK
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hristomoltisanti

  Oceniono 11 razy 9

  PiS to organizacja przestępcza działająca na szkodę mojej rodziny , mojej firmy i mojego kraju !

 • irishrem

  Oceniono 10 razy 8

  Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że PiS to mafia ? Jak Szydło trafi do więzienia, a na to liczę, to przemogę się i wyślę jej gustowną broszkę pasującą do więziennego wdzianka.

 • Henryk Gasior

  Oceniono 10 razy 8

  Chciałbym dożyć dnia kiedy ta banda zamieszka za kratami

 • dimin

  Oceniono 18 razy 8

  ale PiSzczy od PiSiarni :D

 • apm1947

  Oceniono 9 razy 7

  Czeka nas nowa "Norymberga" z głównymi oskarżonymi : Duda.,Szydło, Kuchciński, Karczewski. Jedyny,który się wywinie to Kaczyński, jemu nikt nic nie udowodni,on " nic nie podpisał' , "nikomu nic nie kazał" , a jak kazał to nie musieli nic robić. Cwaniaczek

 • kniazwitold

  Oceniono 7 razy 7

  To jest zorganizowana grupa przestępcza i jak gangusy będą sądzeni.

  Więc lepiej niech kaczy umiera przed końcem kadencji, bo jak skończy się immunitet, to będzie siedział za kierowanie grupą przestępczą.

 • bonaprima

  Oceniono 6 razy 6

  Prokurator na telefon - metody Ziobry i pisu.

 • barakuda62

  Oceniono 8 razy 6

  Mam nadzieję że za góra 3 lata większość tych PiSowskich przestępców będzie już gniło w pierdlu.
  Ps. na Adriana niech nie liczą- wyroki TS nie podlegają prawu łaski, zresztą ten mameja też tam trafi.

 • zyks

  Oceniono 6 razy 6

  Niektórzy tu żałują, że Zwyczajny Poseł nie stanie przed Trybunałem Stanu. Przed TS, to nie, ale przed normalnym sądem powszechnym- to już i owszem, z art. 18 KK. To wygląda tak : " Postaci sprawstwa (art. 18) - Formy popełnienia przestępstwa ... - Infor
  www.infor.pl › ... › Sprawy karne › Kodeks karny › Formy popełnienia przestępstwa
  Odpowiada za sprawstwo nie tylko ten, kto wykonuje czyn zabroniony sam albo wspólnie i w porozumieniu z inną osobą, ale także ten, kto kieruje wykonaniem czynu zabronionego przez inną osobę lub wykorzystując uzależnienie innej osoby od siebie, poleca jej wykonanie takiego czynu. Odpowiada za podżeganie, kto .itd :-))". Jedyny ratunek, to ten nieoperacyjny guz na mózgu, o którym coraz bardziej słychać :-((

 • grosz-ek

  Oceniono 6 razy 6

  W Konstytucji jest taki artykuł 44: "Bieg przedawnienia w stosunku do przestępstw, nie ściganych z przyczyn politycznych, popełnionych przez funkcjonariuszy publicznych lub na ich zlecenie, ulega zawieszeniu do czasu ustania tych przyczyn."

  Co się odwlecze, to nie uciecze. TS będzie miał robotę.

 • zyks

  Oceniono 6 razy 6

  "Nie żyje skazany za zbrodnie wojenne w b. Jugosławii. Po wysłuchaniu wyroku wypił truciznę". Ciekawe, czy Becia postąpi tak samo po wysłuchaniu wyroku Trybunału Stanu. . .

 • freeelance

  Oceniono 6 razy 6

  Mówili, że zwycięzców nikt nie sądzi.
  Damy radę, mówili.
  Zmieścisz się łatwo, mówili.

 • zapomorski12

  Oceniono 10 razy 6

  I to jest moje marzenie, postawić przed Trybunał Stanu wszystkie osoby odpowiedzialne za niszczenie w Polsce demokracji i sądownictwa. Dość tej samowoli partyjnej PiS, za które potem zapłacą wszyscy Polacy. A prezes sprytnie schował się za plecami B. Szydło, nie po męsku, oj nie po męsku panie Jarosławie.

 • kleopatra51

  Oceniono 6 razy 6

  Nie TS, a sąd karny i do pierdla oraz konfiskata majątku

 • e-misio

  Oceniono 8 razy 6

  a mały gnom siedzi w kącie uśmiechnięty i zawija sreberka
  jemu nic nie zrobią przecie

 • Piotr Przezdziecki

  Oceniono 8 razy 6

  Broszka - Kępa 27:1... lat pozbawienia wolności. Koleżanka Kępa pewnie nawet w zawiasach, bo szczwana niczego nie pamięta

 • garfield

  Oceniono 8 razy 6

  Platformo, niestety goowno im zrobicie. Mieliście możliwość postawić zero i kamińskiego przed TS ale niektórym z was, nie chciało się dotrzeć na głosowanie. Nieroby z was, nawet tak prostej sprawy nie potrafiliście załatwić.

 • bog43

  Oceniono 5 razy 5

  to co będzie z atrapą premiera i jej pomocników nie ulega wątpliwości - to są zwykli przestępcy . O wiele ważniejsze jest z jaką łatwością udało się tej grupie przestępczej , obalić legalnie istniejącą władzę sądowniczą , począwszy od TK do chwili obecnej . Uważam , że sędziowie i prawnicy nie mają żadnej strategi wobec puczystów , a pierwszy błąd popełnił prezes TK Rzepliński i co gorsza podobny błąd zamierza popełnić I prezes S. N. Błąd Rzeplińskiego - jeśli TK uznał , że 3 sędziów wybranych jest legalnie , to powinien tych sędziów bezwzględnie wprowadzić , niezależnie od tego czy dopełniono inne formalności . Sędziów atrapy nie wpuścić do budynku . To by wymusiło jakieś reakcje puczystów , co by nie zrobili , byłoby naruszeniem prawa . Ten sam błąd chce popełnić I prezes S. N. Małgorzata Gersdorf - jeśli uznaje , że odwołanie jej , jest złamaniem konstytucji ( a tak jest , o czym mówi wprost Konstytucja ) , to nie tylko nie ma prawa ustępować , ale wręcz musi trwać na swoim posterunku . To znowu zmusi puczystów do określonej reakcji , albo użycia siły , albo stworzenia atrapy alternatywnego S.N. itd
  DO ROBOTY PRAWNICY - mam dość waszego stękania !!!!

 • stanislaw.sk

  Oceniono 7 razy 5

  @Stefan Koteczek
  Będzie powtórka z rumuńskiej historii:
  Beata będzie robić za Elenę, a zwykły poseł za Nicolae Ceausescu

 • Lech Pawluk

  Oceniono 7 razy 5

  Każdy rząd kiedyś kończy swoje panowanie i nadejdzie czas do jego oceny i rozliczenia premiera i ministrów z tej działalności, w przypadku podejmowania decyzji niezgodnych z KONSTYTUCJĄ postawienia przed trybunałem stanu.

 • student_zebrak

  Oceniono 5 razy 5

  Definitywnie minister Beata Alzhaimer Kempa nie nadaje sie na swoje stanowisko.
  Natomiast straszydlo nie stanie przed TS, bo go PiS zlikwiduje. Noca.
  jako zupelnie niepotrzebny przezytek minionych lat. Prawdomowni i Swieci nie potrzebuja marnowac pieniedzy na martwy Trybunal. Gdyby byl potrzebny, to by PO postawilo przed nim pare osob z otoczenia liliputa.

 • qast

  Oceniono 5 razy 5

  A . NAZWISKO . PROKURATORA ???

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 5 razy 5

  brocha to tępa figurantka podobnie jak większość pisiorni. Odpowiadać powinien cały tzw zakon, bez wyjątków i tłumaczeń że wykonywali rozkazy Furhera.
  Jeżeli po demolce PiSu państwo polskie będzie jeszcze istnieć samodzielnie, to w pierwszej kolejności należy dla przykładu rozliczyc tą bandę. To kwestia strategii i polityki międzynarodowej, trzeba pokazać że prawo, sprawiedliwość i demokracja w Polsce się liczą w pierwszej kolejności. Jeżeli to nie nastąpi to świat połozy lachę na kraju prywislańskim, który nigdy już nie odzyska pozycji jaką miał do roku 2015 w świecie i Europie.

  Jest jeszcze wariant gorszy: zamiast samodzielnie, będziemy biernie niczym stado baranów patrzyć, jak sprawiedliwość wymierza po swojemu Fiutin

 • benek231

  Oceniono 5 razy 5

  Mam nadzieje, ze przed TS postawiony zostanie takze Kaczor gdyz to Kaczor wydal Szydlo polecenie aby wziela na seibie odpowiedzialnosc. Wiadomo powszechnie, ze Kaczor decydowal i decyduje o wszystkim.

 • labeo

  Oceniono 5 razy 5

  W następnych wyborach zagłosuje na ugrupowanie, które rozliczy obecny rząd za wszystkie przypadki łamanie prawa i ukarze winnych.

 • mikejar

  Oceniono 7 razy 5

  Kaczynski powinien podzielic los PRZYWODZCY Z RUMUNII w 1989 Roku. Nie ma zony to bedzie mogl wystepowac z Pawlowicz . Reszta tej bandy Duda , Szydlo Kuchcinski , Bredzinski , Ziobro te wszystkie Warcholy , Bylejakie itd.

 • szary-petent

  Oceniono 5 razy 5

  zorganizowana grupa przestępcza

 • kromek13

  Oceniono 5 razy 5

  to teraz wiadomo dla kogo "ten więzień" w Brzegu budują.... czyżby dotarło do pisiaków że totalnie przegięli.... mimo wszystko mam nadzieję że to jednak Wronki będą tudzież inny Sztum

 • 13sw

  Oceniono 7 razy 5

  Honor Polski wymaga przeprowadzenia bezlitosnej depisyzacji kraju oraz skazania na więzienie wszystkich parlamentarzystów PiS. Wymagać to będzie Ustawy Konstytucyjnej o Odpowiedzialności Specjalnej za Zbrodnie Kaczystowskie i Naruszenia Konstytucji RP. Na jej mocy skarzemy wszystkich posłów i senatorów PiS, Andrzeja Dudę, sędziów-dublerów czy panią magister Przyłębską. Równocześnie członkowie PiS i partii satelickich oraz osoby powołane na stanowiska przez nich będą podlegali przepadkowi majątku oraz pozbawieniu praw publicznych dożywotnio. Tą komunistyczną zarazę trzeba wypalić raz na zawsze!

 • Waldemar Sołtyka

  Oceniono 6 razy 4

  nie spodziewałem się,że pis dopuści się tak haniebnego łamania prawa, że ci ludzie potrafią być tak głupi aby przeciwstawić się prawu, a nawet całej społeczności międzynarodowej. To wygląda na sforę psów urwanych z łańcucha.

 • jojo148

  Oceniono 6 razy 4

  I ta osoba nadal jest premierem rządu Rzeczypospolitej?????

 • hubertus1807

  Oceniono 4 razy 4

  Rzecz jest oczywista od samego początku Pani Beata Szydło pod trybunał. Dziwi mnie fakt że Beta Kempa z tak krótką pamięcią może pełnić tak odpowiedzialne funkcje URM. Ta niepamięć wygląda na asekuracje w przyszłości bo zdaje sobie sprawę że prokuratorzy już na nią czekają. No chyba że Adrian znów będzie chciał sądy uwolnić od sprawy Kempy i ją uniewinni na zapas.

 • Artur Kacprzak

  Oceniono 8 razy 4

  zrobimy z nich męczenników zakopiemy po szyje i każdy będzie mógł zrobić na nich co chce

 • starczypl

  Oceniono 6 razy 4

  tępa dzida nie wyciąga wniosków z historii - najdłuższy rząd w Polsce po 89 r. rządził 8 lat... tylko 8 lat ...:) MEMENTO piSSlamiści, MEMENTO ...:))))

 • stenrw

  Oceniono 8 razy 4

  Niby dlaczego przed bezzębnym TS? Zasługuje na zwykły, powszechny sąd karny!

 • 2kotunia1

  Oceniono 6 razy 4

  brocha się pomyliła, ona tylko myślała, ze jest dalej sołtysem, takiej trochę większej wsi na zadupiu PRL-u (tak PRLU-u)

 • probono1210

  Oceniono 4 razy 4

  Szydlo i wielu innych z PIS zostana rozliczeni i pojda siedziec.

 • zielona-galazka

  Oceniono 6 razy 4

  Raz się skulsonisz, kulsonem zostaniesz, Beatko.

 • mikenick

  Oceniono 4 razy 4

  I to jest powód, dla którego Prezes nie został premierem zaraz po tzw "dobrej zmianie". Inni pozamiatali, a on ma "ruki czistyje". Nikt mu niczego nie udowodni. Bo jak zwykły poseł może wydawać polecenia konstytucyjnemu premierowi czy prezydentowi?

 • micki11

  Oceniono 4 razy 4

  A " piękna " Kempa nie pamieta. Szok i niedowierzanie . Co premier Tusk zrobił 8 lat temu pamięta doskonale.

 • sylrol

  Oceniono 4 razy 4

  Wszystkie podnozki i karierowicze (politycy, dziennikarze, policjanci) będą siedzieć a prezes odejdzie w samotności w zapomnienie historii

 • blackie1609

  Oceniono 4 razy 4

  Podły babsztyl ze słomą w butach. A Kempa następna idiotka. Co za wredny ród bolszewicki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX