Czasem zdjęcie mówi więcej niż sto słów. Siemoniak: To chyba robota sabotażystów z MON

Z galerii zdjęć z ostatniego pobytu Antoniego Macierewicza w Kanadzie zamieszczonych na oficjalnej ministerstwa obrony jedno przykuło uwagę poprzedniego szefa tego resortu. Słusznie?

"Sabotażyści z MON umieścili w swojej galerii zdjęcie sekretarza generalnego NATO zdumionego bredniami Macierewicza na konferencji w Kanadzie. Co to za metody?!" - pyta na Twitterze Tomasz Siemoniak. 

O co chodzi? Antoni Macierewicz był gościem Międzynarodowego Forum Bezpieczeństwa, które odbywa się w Halifaxie. Podczas panelu dyskusyjnego mówił o Rosji. - To nie jest zimna wojna. Wyniki ćwiczeń Zapad 17, które zakończyły się dwa miesiące temu i sięgały od Morza Arktycznego po Morze Czarne, wraz z ćwiczeniami z użyciem rakiet balistycznych i rakiet Iskander, które mogą przenosić głowice nuklearne pokazały, że nie szykowali się do obrony a do agresji. Stąd Polska musi przyjąć założenie, że to nie jest zimna wojna a gorąca wojna – stwierdził Macierewicz. Dodał też, że "jedynym skutecznym sposobem, by przeciwstawić się Putinowi jest szeroki zasób narzędzi, ale najważniejszym jest zdolność przeciwstawienia siły sile". 

To po prostu quiz geograficzny. Sprawdź, czy znasz mapę świata
1/11Który półwysep jest na zdjęciu?
Zobacz także
 • Paweł. M. po przesłuchaniu w krakowskiej prokuraturze "Misiek" na trzy miesiące trafił do aresztu. Wcześniej nie przyznał się do zarzutów
 • Smog w Krakowie Smog w Krakowie, 2018-10-21. Sprawdź jakość powietrza w mieście
 • Pogoda w niedzielę. Będzie chłodno, pojawią się opady. Pogoda na niedzielę. Aura nie będzie nas rozpieszczać. Będzie chłodno, pojawi się deszcz
Komentarze (150)
Czasem zdjęcie mówi więcej niż sto słów. Siemoniak: To chyba robota sabotażystów z MON
Zaloguj się
 • 3jw60

  Oceniono 70 razy 56

  Zmyłka/majstersztyk, oficjalnie złorzeczyć Rosji a precyzyjnie wykonywać jej plany. Wbijać klin w struktury UE, zaogniać stosunki a Ukrainą, która z Rosją ma gorącą wojnę, budować strukturę państwa na Putinowski model. Ciekawe czy tak jak podczas insurekcji znalazłyby się w ambasadzie Rosji dokumenty ile i za co biorą kasy politycy i posłowie-zdrajcy.

 • kuba161048

  Oceniono 55 razy 49

  Podobną sytuację ( tak jak na zdjęciu nr 1) widziałem wczoraj w zoo przy klatce z małpami i prawdę mówiąc nie wiem co o tym myśleć.

 • konigin

  Oceniono 54 razy 46

  Stoltenberg az usta otworzyl, znaczy kopara mu opadla jakby nie wiedzial od dwoch lat z kim ma do czynienia. Najpierw poblazaja idiocie, a potem sa w ciezkim szoku, ze idiota moze byc jednak wiekszym idiota niz by sie zdawalo.

 • lotto_1

  Oceniono 38 razy 36

  Jakiś chory psychicznie oszołom chce wywołać wojnę Polski z Rosją.

 • nuydones

  Oceniono 39 razy 35

  pięknie patrzeć na świrów z naszego kraju, ile to daje do myślenia a ile politowania dla nich, ulegli zmanipulowani religią idioci polskiego rządu

 • irishrem

  Oceniono 34 razy 32

  Durne pisiorstwo kompromituje się od dwóch lat zawsze i wszędzie. Mimo to rzekomo ma tak wysokie poparcie w sondażach. Polacy są tak głupi, czy zmanipulowani ? Nie potrafię tego pojąć. Głosując na PiS robisz sobie krzywdę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje