Czasem zdjęcie mówi więcej niż sto słów. Siemoniak: To chyba robota sabotażystów z MON

Z galerii zdjęć z ostatniego pobytu Antoniego Macierewicza w Kanadzie zamieszczonych na oficjalnej ministerstwa obrony jedno przykuło uwagę poprzedniego szefa tego resortu. Słusznie?

"Sabotażyści z MON umieścili w swojej galerii zdjęcie sekretarza generalnego NATO zdumionego bredniami Macierewicza na konferencji w Kanadzie. Co to za metody?!" - pyta na Twitterze Tomasz Siemoniak. 

O co chodzi? Antoni Macierewicz był gościem Międzynarodowego Forum Bezpieczeństwa, które odbywa się w Halifaxie. Podczas panelu dyskusyjnego mówił o Rosji. - To nie jest zimna wojna. Wyniki ćwiczeń Zapad 17, które zakończyły się dwa miesiące temu i sięgały od Morza Arktycznego po Morze Czarne, wraz z ćwiczeniami z użyciem rakiet balistycznych i rakiet Iskander, które mogą przenosić głowice nuklearne pokazały, że nie szykowali się do obrony a do agresji. Stąd Polska musi przyjąć założenie, że to nie jest zimna wojna a gorąca wojna – stwierdził Macierewicz. Dodał też, że "jedynym skutecznym sposobem, by przeciwstawić się Putinowi jest szeroki zasób narzędzi, ale najważniejszym jest zdolność przeciwstawienia siły sile". 

To po prostu quiz geograficzny. Sprawdź, czy znasz mapę świata
1/11Który półwysep jest na zdjęciu?
Zobacz także
Skomentuj:
Czasem zdjęcie mówi więcej niż sto słów. Siemoniak: To chyba robota sabotażystów z MON
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje