Szydło będzie zmieniona w przerwie? Na murawie Narodowego ogłasza "koniec pierwszej połowy"

Rząd PiS kolejny dzień podsumowuje dwulecie władzy. Tym razem do sieci trafił spot przygotowany przez Kancelarię Premiera. Beata Szydło ogłasza w nim koniec "pierwszej połowy" i mówi o "mądrym trenerze".

Najnowszy spot wypuszczony przez Kancelarię Premiera zaczyna się nietypowo. W kolejnych ujęciach widzimy kibiców, którzy chwalą swoją "biało-czerwoną drużynę". "Grają, jak obiecywali - szybko i skutecznie", "Nareszcie coś się zmieniło", "Z taką defensywą czujemy się bezpiecznie" - wyliczają aktorzy.

Po chwili wiadomo już, że wspomnianą drużyną nie jest żaden zespół sportowy, tylko rząd PiS. Pod koniec wszelkie wątpliwości rozwiewa sama Beata Szydło, która występuje w filmie na murawie Stadionu Narodowego w Warszawie.

- To dopiero połowa gry, ale cieszę się, że prowadzimy do przerwy - mówi w spocie szefowa rządu, chwilę wcześniej łapiąc zręcznie piłkę podaną przez kibica.

Też kiedyś grałam i wiem, że nie wolno zwalniać. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Musimy utrzymać wysokie tempo i dobry styl. Mamy świetny zespół i mądrego trenera

- dodaje Szydło. - Najważniejsze, że jesteśmy razem. Wszyscy jesteśmy biało-czerwoną drużyną - podkreśla.

"Coś ją jednak łączy z Tuskiem"

Spot KPRM nie umknął uwadze dziennikarzy. "O, chyba nie tylko Donald Tusk lubi 'haratanie w gałę'. Coś jednak łączy Beatę Szydło z byłym premierem" - podsumowała na Twitterze Marta Kiermasz z VOX FM. Michał Kolanko z "Rzeczpospolitej" ocenił z kolei spot jako "drętwy". Inni zauważają natomiast, że szefowa rządu nie wspomniała o... sobie samej.

W spotach PiS była "niewidoczna"

Opisany przez nas wyżej spot mocno różni się od dotychczasowych materiałów promocyjnych PiS przygotowanych na dwulecie rządu.

W serii pozostałych filmów trudno bowiem dopatrzyć się Beaty Szydło. W spotach tych wyeksponowana jest natomiast bardzo wyraźnie rola prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Zobacz też: PiS pokazuje spoty na 2-lecie rządu. Prezes pojawia się 8 razy. Dla Szydło zabrakło miejsca?

Polakom żyje się lepiej, o to nam chodzi". Prezes i Szydło podsumowują 2 lata rządów PiS

Więcej o:
Komentarze (71)
Spot Beaty Szydło na Stadionie Narodowym
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX