Komentarze (274)
Rafał Trzaskowski dla Gazeta.pl: PiS zrobi wszystko, by przejąć Warszawę. Czas się bić
Zaloguj się
 • ziggybum

  Oceniono 43 razy 27

  No i popatrzcie, trzeba było wystawić gościa który zmiecie PiS, żeby zastępy rozleniwionych trolli w końcu siadły przy klawiaturach. Aktywność PiSowsko-ruskiej mafii największa na tym forum od miesięcy.

 • chi-neng

  Oceniono 31 razy 19

  "Najważniejsze dziś to powstrzymać marsz PiS. Jestem gotowy do tej walki. Cała opozycja musi postawić na kandydata, który ma na to większe szanse."
  -----
  Bardzo sluszne podejscie do sprawy.
  Mam nadzieje, ze cala opozycja ma podobne zapatrywania.
  Dotyczace NIE TYLKO WARSZAWY, ALE ZMIANY RZADU Z MYSLA O CALEJ POLSKI.

 • yosemitesam

  Oceniono 35 razy 19

  W Warszawie żaden PiSowiec nie ma szans. Stolica ma bardzo duży (na tle całej Polski) odsetek ludzi wykształconych, zaradnych życiowo, więc nikt ich nie przekupi rozdawnictwem socjalnym ani nie zastraszy robakami przenoszonymi przez cudzoziemców.

 • polakadam

  Oceniono 34 razy 14

  Panie Trzaskowski życzę powodzenia. Kacze syny zrobią każde świństwo żeby wygrać. Ale liczę na to że Warszawiacy nie zagłosują na ludzi w gumfilcach ozdobionych krzyżem.....

 • ziggybum

  Oceniono 29 razy 13

  Prada jest taka, że zagłosuję na nawet najgorszego kandydata opozycji, który ma szansę powstrzymać marsz sotni pisowskich na stolicę. A oni akurat wystawili jednego z najlepszych.

 • Magdalena Nogal

  Oceniono 24 razy 12

  Brawo dla pana Trzaskowskiego! Zdecydowanie zagłosuję na Trzaskowskiego, bo takich młodych, mądrych i samodzielnie myślących ludzi potrzeba nam w polityce. Jaki przy nim to, za przeproszeniem, półgłówek.

 • sil.m

  Oceniono 30 razy 12

  Jak trafna, rzeczowa i profesjonalna jest propozycja kandytaury p. R. Trzaskowskiego na prezydenta Warszawy świadczy ilość jadu jaki wyplują na tym forum dziady oczadzone kadzidłem, bredzące pod siebie - użyteczni idioci którym PIS wypłukał zwoje myślowe między uszami . Wkrótce będą brylować i odstawiać szopki : ,; val drakul, J.Kowalski, T.Marczak,radix, kawabis, hotiny i inne syny i za 1,5zł - wyćwiczeni do posługiwania się „ ctr-C+V „ by stadem fajdać na Polskę i Polaków i prowadzić nagonkę na PO, HGW i p. Trzaskowskiego , że nie dała, że zapomniała o biednych, o lokatorach. To jest ściema – kto wcześniej dwa lata rządził, kto był prezydentem Warszawy a wcześniej ministrem sprawiedliwości? Co dobrego dla obywateli zrobili – pamiętam białe miasteczko a gdyby uchwalili sensowną ustawę reprywatyzacyjną to dzisiaj problemu by nie było.
  Dzisiaj Jaki - to ochrona beneficjentów „dekretu Bieruta” i pośrednio „Imperium finansowego PIS” - skradzionej własności wszystkich Polaków. Nie odpowiada - Czy lokatorzy byli właścicielami tych mieszkań ? A może to beneficjenci dekretu Bieruta – starsi warszawiacy wiedzą kto otrzymywał te lokale---to w pierwszej kolejności partyjna nomenklatura PZPR, którą pan PAD nazwał wraz z dziećmi i wnukami/ zdrajcami RP . Jaki zna „prawdę” o reprywatyzacji i niech przez niego wskazane osoby udowodnią swoją niewinność – taki komunistyczny i pisowski sposób na oczernienie innych – przeciwników politycznych.
  Wracamy w to samo miejsce do PRL-u bis o konstrukcji społecznej jak nam teraz funduje PIS, a trwało to wiele lat i upadł nie dlatego, że Polacy ukochali wolność ale dlatego że cukier , mięso, wóda i czekolada były na kartki. W czasach peerlu w Polsce nie rządzili sołdaci z pepeszami tylko POLACY dbając by system działał urządzając się całkiem dobrze / to dzisiejsi misiewicze. Pis dobrze rozpoznał swój elektorat i na razie ma skąd brać pieniądze by kupować jego przychylność. Jak pieniędzy ubędzie nasili się terror, na razie mamy jego początki w akcjach milicji, pardon, policji.
  Gwarancję takich ideałów jak tolerancja, wolność, swoboda obyczajowa, poszanowanie przyrody itp.są obce wielu rodakom, nie będą się ujawniać w życiu publicznym a to gwarantuje polityków równie nieudanych życiowo, jak ich wyborcy. Z kompleksami, bezzębnych, stroniących od rowerów i sportu w ogóle, za to lubiących sobie postrzelać do bażantów i łosi.Zapewniających
  "silną policję" walącą prądem podejrzanych o przestępstwo i bijących żony, traktujących dzieci jak bydło, a bydło jak rzeczy. Pogardzający "profesorkami" i mitycznymi "komuchami".

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 24 razy 12

  To wybory decydujące o tym, czy stolicą Polski będzie Toruń czy Warszawa. Wyborcy mają wybór.

 • Oceniono 24 razy 12

  Jeśli wygra NiewiadomoJaki to znaczy że PiSlam już na dobre zainfekuje nam stolicę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX