"Premier sama wydaje się niepewna swojego losu". Komentarze po zapowiedzi rekonstrukcji rządu

24.10.2017 08:15
Posiedzenie rządu

Posiedzenie rządu (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Warszawa aż huczy od plotek - mówił w TVN24 Bogdan Rymanowski, gdy pytał Beatę Szydło o spekulacje nt. jej dymisji. Premier "ucięła plotki", by za chwilę zapowiedzieć zmiany w rządzie - bez żadnych szczegółów. "Dziwny przekaz Beaty Szydło" - komentuje Konrad Piasecki?.

- Decyzja podjęta. Będą zmiany w rządzie - mówiła dziś na antenie TVN24 premier Beata Szydło. Stwierdziła, że chce "uciąć plotki" o swojej dymisji, zaś plany rekonstrukcji rządu ogłosi w ciągu kilkunastu dni. Te głośną zapowiedź od razu zaczęli komentować dziennikarze, publicyści i politycy na Twitterze. 

Niektórych "ucinanie plotek" nie przekonało. "Nie czuję się przekonany, że zmiany na stanowisku premiera nie będzie... Premier Szydło ucina spekulacje o rekonstrukcji i je podsyca" - pisze Marcin Dobski z "Rzeczpospolitej". "Premier sama wydaje się niepewna swojego losu przy rekonstrukcji" - komentuje Patryk Michalski? z RMF FM.

Innych zdziwiło, że premier z jednej strony krytykuje publicystów i polityków za spekulacje o zmianach, zaś sama zapowiedziała, że będą - lecz bez konkretów.  

"Premier Szydło: ministrom nie pracuje się dobrze, gdy wciąż mówi się o ich dymisji. I dodaje... za kilkanaście dni dojdzie do rekonstrukcji rządu" - pisze dziennikarz "Rzeczpospolitej" Jacek Nizinkiewicz". "Dziwny przekaz Beaty Szydło. Chce ucięcia spekulacji i podsyca je zapowiadając, że za kilkanaście dni ogłosi kogo wymienia" - ocenia Konrad Piasecki?. Z kolei Tomasz Skory? przypomniał, że wcześniej Szydło komentowała, iż "rekonstrukcje się robi, a nie o niej mówi". 

Quiz wiedzy o Polsce. Sprawdź, czy odpowiesz poprawnie na 100 pytań
1/100Kto był królem Polski?
Zobacz także
Komentarze (67)
Beata Szydło zapowiada zmiany w rządzie. "Premier sama wydaje się niepewna swojego losu"
Zaloguj się
  • krotkizzoliborza

    Oceniono 28 razy 16

    Figurantka już wie że wyląduje na dworcu w Brzeszczach w charakterze niespełnionej nadziei ciemnego ludu

  • polakadam

    Oceniono 27 razy 15

    Pani Szydło i ta jej łapka, kto ta babę szkoli?Jak do koryta to kupą mości panowie źeby inni nie mogli się dopchać.Ta baba kiedyś stanie przed nowymTK , poczekam.Uwierzę tylko takiej władzy która obnaźy wszystkie przekręty PISu i pokaźe społeczeństwu hipokryzję, klamstwa i rozrzutnośc na niebywałą skalę.Ta hołota czuje się królami zycia, nigdy prowincji nie sniło się ze będzie tak mogła doić Polaków wmawiajac im ze to dla ich dobra.

  • Andrzej Machalski

    Oceniono 23 razy 13

    Obrzydliwe i nie na miejscu jest ustawiczne całowanie w rękę panią premier przez co bardziej zagorzałych ministrów. Całować w rękę można ciocię na imieninach. Nie mogę już patrzeć na tych dupolizów: im większa miernota tym bardziej ochoczo liże rączkę pani sekretarki.

  • kataryniarski

    Oceniono 17 razy 11

    Wąsata Beata już pewnie spakowana, walizki czekają w przedpokoju do gabinetu... jeszcze tylko zostało okna umyć i podłogę z raz przejechać, by Premier Kaczyński miał czysto... no i co? Wracają graty do domu Beaty...

  • Beata Pisda

    Oceniono 19 razy 11

    w zakresie decyzyjności Sołtysowej leży co najwyżej dobór broszki.

  • taroudant

    Oceniono 23 razy 11

    Skąd oni biorą te potwory ? Ba na ulicy trudno jest spotkać takie wybryki natury jak szydło, Klempa czy Pawłowicz.

  • polakadam

    Oceniono 23 razy 11

    Zadaniem jest wprowadzanie programu PIS, ale nie dobro Polski!? Przez takie myslenie Polska utracila kiedys niepodleglosc na 130 lat. Mam nadzieje ze historia sie nie powtorzy przez krotkowzrocznosc pisowskich baranow z ich przywodca Jaroslawem na czele.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje