TVP połączyła filmy terrorystów z piosenką o kebabie. Jej autorzy w szoku. "Chamskie powiązanie"

TVP Info z filmem ISIS i piosenką o kebabie

TVP Info z filmem ISIS i piosenką o kebabie (Fot. Facebook)

TVP Info kolejny raz przeszła samą siebie. Tym razem autorzy programu "W tyle wizji" postanowili podłożyć pod filmy terrorystów z tzw. Państwa Islamskiego prześmiewczą piosenkę o... kebabie. Autorzy utworu są oburzeni.

Punktem wyjścia dla rozmowy w studiu TVP Info była informacja dziennika "The New York Times" o pojmanych dżihadystach z tzw. Państwa Islamskiego (PI). Według "NYT", wielu terrorystów próbuje przekonać lokalne służby bezpieczeństwa, że byli jedynie kucharzami PI.

W ramach komentarza, autorzy programu "W tyle wizji" postanowili więc połączyć archiwalne filmy przedstawiające bojowników PI z parodystyczną piosenką "Ja jem kebaba" autorstwa youtuberów z kanału "Na pełnej". Ale to nie wszystko, prowadzący zdobyli się bowiem jeszcze na kilka dodatkowych słów od siebie.

Musimy państwa uspokoić oczywiście, zwłaszcza tych, którzy mieszkają gdzieś niedaleko budek kebabowskich. To wcale nie oznacza, że jeśli terroryści z ISIS są kucharzami, to kucharze, którzy sprzedają kebaby, są terrorystami. Spokojnie można się tam dalej stołować

- zażartował subtelnie Krzysztof Feusette, publicysta "Sieci Prawdy".

Zobacz też: Bugała udowadnia, że można połączyć Katalonię z... kornikiem. Nie uwierzycie w te paski TVP Info

"Dawno czegoś takiego nie widzieliśmy"

Autorzy kanału "Na pełnej" piszą na Facebooku, że o wykorzystaniu ich parodii dowiedzieli się przypadkiem. "Nikt nie zapytał nas o zgodę, której na pewno byśmy nie dali. Nikt nie podpisał nas pod materiałem, który wymagał od nas i od innych sporo pracy" - czytamy.

"Zwyczajnie skleili naszą twórczość ze światem, od którego uciekamy w naszych piosenkach - wojną, polityką, brutalnością" - dodają autorzy piosenki.

Zazwyczaj nie reagujemy na takie sytuacje, ale dla nas to za dużo. Gdyby to był zwykły bezbek [nieśmieszny żart - red.], to byśmy o tym nie pisali. Nie widzieliśmy czegoś tak niesmacznego od dawna, w dodatku zostaliśmy z tym w chamski sposób powiązani.

- czytamy na profilu "Na pełnej". W komentarzach wtórują im fani. "Może jakiś pozew?", "Chłopaki, nie zostawiajcie tego tak", "TVP, ale prawa autorskie to ty szanuj", "Nie wierzę w to, co widzę" - to tylko wybrane z nich.

***
25 października 2015 roku PiS wygrało wybory parlamentarne w Polsce. Jak oceniacie dwa lata rządów tej partii? Piszcie do nas – listydoredakcji@gazeta.pl

Zobacz też: Pereira przeprasza za tekst o lekarzach i kawiorze w TVP.info. Autor artykułu zawieszony

Rezydenci powinni zarabiać lepiej. "Zasuwają jak dzikie świnie za pensję magazyniera" [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Zobacz także
 • Smog w Krakowie Smog w Krakowie, 2018-10-21. Sprawdź jakość powietrza w mieście
 • Pogoda w niedzielę. Będzie chłodno, pojawią się opady. Pogoda na niedzielę. Aura nie będzie nas rozpieszczać. Będzie chłodno, pojawi się deszcz
 • Czy w wybory wypada niedziela handlowa? Niedziele handlowe - październik 2018. Czy w dniu wyborów samorządowych sklepy będą otwarte?
Komentarze (124)
"Ja jem kebaba" w programie "W tyle wizji" TVP Info
Zaloguj się
 • tilow3

  Oceniono 35 razy 33

  W "tylewizji" to program z natury "satyryczny" włączam przedwczoraj na chwilę i co widzę? tow. Wolski, długoletnie członek PZPR i aktywny działacz partyjny, wypowiada się tak "rezydenci zarabiają w 1 dzień tyle, co emeryci przez 1 miesiąc i dalej im mało" "jak wytłumaczyć biednym emerytom tę pazerność rezydentów?". Ten program to jedna wielka obelga Polaków. To program antypolski, szkalujący Polskę a najgorsze jest to, że na tego typu produkcje, idą grube miliony za które urządzają się byli działacze PZPR tacy jak Wolski, czy kochanka pana prezesa tv, która dostaje premię 65 tys. złotych i nikt nie wie za co.

 • pan.szklanka

  Oceniono 32 razy 24

  TVP do ceremoni pogrzebowej Jana Pawła II jako podkład muzyczny dała "Imagine" Lennona (imagine no religion, above us only sky...).
  Do dziś uważam to za najlepszy żart tej instytucji.

 • chi-neng

  Oceniono 37 razy 21

  Zbydlecenie stajni Kurskiego, zaczyna przerastac juz ich samych...
  Bugacja ostanio kornikami, oszala tez juz od dawna calkowicie.

 • papa_kilo

  Oceniono 19 razy 19

  Jaka to radość, że dostaję Jedyną Prawdziwą Polską informację tworzoną przez Prawdziwych Polaków z dziada pradziada takich jak: Feusette, Pereira czy Wildstein. A człowiek o nazwisku Kurski to jakiś wyrodek i farbowany lis.

 • m.godwin

  Oceniono 25 razy 19

  No, chamskie powiązanie. Ale żeby aż w szoku? Przecież to TVP!

 • kemor234

  Oceniono 29 razy 19

  A może by tak zamieścić filmik z wycinania puszczy białowieszczańskiej ???
  Tylko z jaką piosenką ???

 • jottsp

  Oceniono 17 razy 13

  po starych wilkach przyszly mlode hieny - tez cytat ale nie pamietam juz z kogo

 • jacaja

  Oceniono 14 razy 10

  Dożywotni ostracyzm wszystkich kreatur, odpowiedzialnych za obecną pisbolszewicką propagandę. Odpowiedzialność karna (działanie na szkodę polskiej racji stanu, sprawstwo kierownicze) dla zbydlęconej pisowskiej wierchuszki.
  Nigdy, nigdy więcej pisowskich chamów u władzy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje