Tylko TVP znała szczegóły wizyty Antoniego Macierewicza w USA? Pytamy MON

Korespondenci RMF FM, Polsatu i TVN-u nie znali szczegółów wizyty Antoniego Macierewicza w Stanach Zjednoczonych - podaje "Press". Resort tym doniesieniom zaprzecza.

Korespondent RMF Paweł Żuchowski twierdzi w rozmowie z "Pressem", że biuro prasowe MON nie informowało go o szczegółach ostatniej wizyty ministra Antoniego Macierewicza w Stanach Zjednoczonych.

Dziennikarz miał m.in. nie zostać poinformowany o planowanych rozmowach Macierewicza w CIA i spotkaniach z przedstawicielami firm zbrojeniowych. Informacji takich mieli nie otrzymać również korespondenci Polsatu i TVN-u. Według "Press" o spotkaniach wiedziała tylko korespondentka TVP.

MON zaprzecza

- Komunikaty MON dotyczące spotkań organizowanych przez MON otwartych dla mediów były przekazywane do publicznej wiadomości oraz w zapowiedziach na mediach społecznościowych - mówi w rozmowie z Gazeta.pl rzeczniczka MON ppłk Anna Pęzioł-Wójtowicz.

Tak rzeczywiście było, MON nie informował jednak wcześniej o tych spotkaniach, w których reporterzy uczestniczyć nie mogli. Resort publikował komunikaty już po ich zakończeniu.

- Czy dziennikarze TVP mieli jakiekolwiek informacje dotyczące spotkań pana ministra, których nie mieliby dziennikarze TVN, Polsatu? - pytamy wobec tego.

- Wszyscy dziennikarze mieli taki sam dostęp do informacji związanych z udziałem pana ministra w poszczególnych spotkaniach - twierdzi ppłk Anna Pęzioł-Wójtowicz.

ZUS już dawno zbankrutował. Mamy trzy warianty, jak się zabezpieczyć na starość [MAKE POLAND GREAT AGAIN odc. 4]

Więcej o:
Komentarze (57)
Antoni Macierewicz w USA. "Press": tylko TVP znała szczegóły
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 27 razy 19

  Pani podpułkownik dała słowo, że akredytację na wejście do Pentagonu dawała dla dziennikarzy strona amerykańska. Rozminęła się z prawdą. Amerykanie określili ilość akredytacji przysługujących stronie polskiej. Natomiast decyzja, które media mogły uczestniczyć w spotkaniu z udziałem pana ministra Macierewicza była w gestii MON-u. Kręcenie. To chyba ta słynna dezinformacja. Spadek po poprzednim rzeczniku.

 • ziaburek

  Oceniono 21 razy 17

  Ba, jeszcze by się te zdradzieckie mordy dowiedziały o czymś co jest ściśle tajne/poufne. A co gorsza suwerena o tym powiadomiły. A tu spoko, wszystko ładnie, grzecznie i po linii. Partyjnej oczywiście.

 • evergreen111

  Oceniono 20 razy 16

  To pani Pęzioł jeszcze nie awansowała na generała za posłuszną służbę u Antka? SKANDAL!

 • spluwa-orginal

  Oceniono 17 razy 13

  Antek w Chicago spotkal sie z kolkiem " Radia Maryja " .Zbieral dudki dla Rydzyka.

 • jxl82

  Oceniono 19 razy 11

  Gdyby tylko pan Antek był Hetero, to pani Pezioł mogłaby przez łózko zrobić karierę niczym nie przymierzając Misiewicz.

 • Helena Kowalska

  Oceniono 16 razy 10

  Zachowują się gnojki jak by to ich prywatna sprawa była,buce podstarzałe żarły by chleb ze smalcem gdy by ciemny lud nie wybrał niemoty do wożenia dup w limuzynach i zwiedzanie świata,a teraz się odwdzięczają zasrańce.

 • konigin

  Oceniono 16 razy 10

  A ta wiejska dziewoja dobrze dajaca juz jest podpulkownikiem, no no, szybko.

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 16 razy 10

  Wszystkie spotkania były nielegalne, więc trudno o nich informować. Dodatkowo były to spotkania ze światem przestępczym, z mafiami więc tym bardziej nie mozna było nic powiedzieć. Spotkał się też z przewodniczącym komisji smoleńskiej. Przekazał mu nie tylko pozdrowienia. Po minie maciory widać, że były "bardzo udane" Załatwił wielkie gó....o.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX