"Błyskotliwy żart" gwiazdy TVP ze Staniszkis. Komentarze: "gimbaza pseudodziennikarska"

ziemowit

ziemowit (Twitter/Ziemowit Kossakowski)

Prof. Jadwiga Staniszkis padła ofiarą poczucia humoru gwiazdy TVP. Ziemowit Kossakowski w prostacki sposób wytknął wiek kobiety. Wszystko przez zdjęcie z Piotrem Misiło z Nowoczesnej.

"Francuska miłość – polski Macron (Misiło) i jego Brigitte (Jadwiga)" - napisał na Twitterze Ziemowit Kossakowski, dziennikarz TVP zatrudniony w 2016 roku. Znany był wcześniej z prowadzenia bloga oraz politycznych prowokacji.

Zamieścił na Twitterze zdjęcie prof. Staniszkis i posła Misiło z "żartobliwym" podpisem. Komentarz oczywiście odnosił się do sporej różnicy wieku między prezydentem Francji a jego żoną. 

Kossakowski wytknął także, że "córka prof. Staniszkis działa w Nowoczesnej". Joanna Staniszkis startowała w ostatnich wyborach, jednak mandatu poselskiego nie otrzymała.

Jednostronne rozbawienie

Pod postem szybko zaczęły się pojawiać komentarze, jednak niekoniecznie doceniono poczucie humoru Kossakowskiego. "Człowiek może wyjść z gimnazjum, ale gimnazjum z niektórych nie wychodzi. Gimbaza pseudodziennikarska" - napisał jeden z komentujących.

Po jakimś czasie Kossakowski zreflektował się. Usunął "żartobliwy" wpis i napisał: "Faktycznie komentarz z mojej strony zbyt dosadny. Przepraszam panią profesor Staniszkis i Sz.P posła Misiło. Pozdrawiam serdecznie". 

Skandale tygodnia: w Żaganiu okradli armię USA, europoseł zjadł tort młodego Wałęsy [MAKE POLAND GREAT AGAIN]

Dzisiejsza młodzież pewnie nie zrozumie. A ty? Pamiętasz te słowa?
1/11Dziadek wysyła cię na cepeen. Gdzie pójdziesz?
Zobacz także
Komentarze (157)
Ziemowit Kossakowski żartuje ze Staniszkis
Zaloguj się
 • puuchatek

  Oceniono 50 razy 46

  Pański komentarz, szanowny Panie, nie był "zbyt dosadny". Był chamski i buraczany jak cała firma, w której Pan pracuje - z jej prezesem na czele.

 • maaac

  Oceniono 41 razy 33

  To ja przypomnę jak PiS ukrywał fakt, ze przemiła skądinąd pani Kaczyńska była mocno starsza od palanta swojego męża.

 • jobrave

  Oceniono 32 razy 30

  "rachoń", "pereira", "kossakowski", "pobudzin", "bugała - to nowe synonimy najbardziej wulgarnych wyrazów w języku polskim.

 • Bleeding Red

  Oceniono 30 razy 26

  Co za skrzywdzone przez świat dziecko...Lepiej jest milczeć i sprawiać wrażenie głupiego niż mówić i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 • sarhenziel

  Oceniono 28 razy 24

  MÓJ OJCIEC ZAWSZE MÓWIŁ;Chama można wykształcić,ale kultury nie nauczy się go nigdy.

 • tomeksolo

  Oceniono 21 razy 21

  Za tego typu komentarz, dotyczący osoby starszej a w dodatku Kobiety, oczekiwalbym od Ciebie satysfakcji i przeprosin. I honorowo dałbym Ci w pysk. Taka kultura w naszym kraju obowiązywała i gdzieniegdzie jeszcze obowiązuje. Oczywiście narodowosocjalistyczny ustrój nie ma innej kultury niż chamow i prostaków. Jestem do dyspozycji.

 • prinsik

  Oceniono 20 razy 20

  A, czego się innego spodziewać po nic nie znaczącym pisslamskim gnojarstwu.
  Najważniejsze, że wiedzą komu i jak trzeba dude lizać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje