Pięć partii spotkało się z prezydentem Dudą. Kancelaria pokazała zdjęcia. "Znajdź różnicę"

Pięć spotkań, pięć serii zdjęć. Kancelaria prezydenta opublikowała fotografie z dzisiejszych spotkań w sprawie reformy sądów. Od razu w oczy rzuca się pewien szczegół.

- Znajdź różnicę. I niech jeszcze raz usłyszę, że w Nowoczesnej kobiety są marginalizowane - napisała na Twitterze posłanka tej partii, Joanna Scheuring-Wielgus. Na dowód pokazała zdjęcia z dzisiejszych spotkań. Rzut oka wystarczy, że kobiety przeważały jedynie w reprezentacji Nowoczesnej. 

Zobacz wszystkie zdjęcia ze spotkań >>>

Z Andrzejem Dudą o sądach

Delegacje największych ugrupowań spotkały się z prezydentem Andrzejem Dudą, by przedyskutować reformę sądownictwa. Przypomnijmy: mimo protestów opozycji i ulicznych demonstracji PiS przeforsował w parlamencie swoje ustawy zmieniające wymiar sprawiedliwości. Zawetował je prezydent Duda. Teraz - pod koniec września - ma przedstawić swoje projekty.

Nowoczesną reprezentowali na spotkaniu w pałacu Ryszard Petru, Barbara Dolniak, Katarzyna Lubnauer i Kamila Gasiuk-Pihowicz. Z ramienia PiS u Dudy pojawili się: Ryszard Terlecki, Andrzej Mularczyk, Beata Mazurek oraz Stanisław Piotrowicz.  Z PO przyszli Grzegorz Schetyna, Sławomir Neumann oraz Borys Budka. Kukiz'15 na konsultacje z prezydentem wysłał czterech posłów - Stanisława Tyszkę, Tomasza Rzymkowskiego, Jerzego Jachnika oraz Grzegorza Długiego.

Więcej o:
Komentarze (156)
Prezydent Andrzej Duda spotkał się z liderami partii ws. sądów
Zaloguj się
 • rymanx

  Oceniono 65 razy 53

  REPUBLIKA BANANOWA IV Rp PIS...To jakaś kompletna PARANOJA !!!...tylko w tym popapranym kraju zwykły obywatel nie może poznać projektu najważniejszego aktu prawa KONSTYTUCJI..nikt z nami nic nie konsultuje....TO JEST CHORE JAK CAŁA POPAPRANA ZMIANA!

 • krynolinka

  Oceniono 48 razy 34

  Gdy jeszcze raz dzisiaj ktoś tu puści fotkę z panem Piotrowiczem zaciskającym szczenę w jakiejś dziwnej konfiguracji to nie wytrzymam.

 • berek-oberek

  Oceniono 26 razy 18

  Faktycznie, po stronie przedstawicieli Pisu na zdjęciu nie widać żadnej kobiety.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 25 razy 17

  Piotrowicz mimo, że się stara ustami oczyścić buty prezydenta z pyłu i tak będzie siedział...

 • stachkaz47

  Oceniono 29 razy 17

  A gdzie ojciec ojców KK Rydzyk.
  Nawet nie próbujcie bez jego zgody.PREZYDENCIE spytaj mamy i taty.

 • nalesniku

  Oceniono 18 razy 16

  kaczynski wyslal na konsultacje same PiSdy zamiast kobit

 • izopropanol

  Oceniono 25 razy 15

  No dobra, dobra ale gdzie jest krzyż w tej sali? Bo ja go nie widze. Wiec spotkanie nie ważne.

 • antyqrdupel

  Oceniono 13 razy 13

  trzeba być wielkim naiwnym żeby wierzyć w choć jedno słowo Notariusza . Kłamał, oszukiwał,obrażał i dalej będzie to robił ! a wy barany jeszcze do niego chodzicie żeby sobie nabijał punkty poparcia )) będzie was dożynał razem z Qrdooplem bo nie dorżnęliście ich !!! A tego wam nigdy nie wybaczę !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX