Awantura w TVP Info. Po ataku Tomasza Sakiewicza europosłanka Róża Thun opuszcza studio

Jednym z tematów programu "Bez Retuszu" w TVP Info były reparacje wojenne od Niemiec. Tomasz Sakiewicz z "Gazety Polskiej" mówił m.in. o "pedagogice wstydu fundowanej przez PO".

W pewnym momencie zarzucił europosłance Platformy Róży Thun, że "nie czuje się Polką, czuje się reprezentantką Niemiec".

„Jest pan wrednym i podłym kłamcą!”, „żądam przeprosin!” - odpowiedziała wzburzona europosłanka. "Powinien pan się wstydzić, że pan robi wojnę polsko-polską" - dodała.

Thun apelowała do prowadzącego program Michała Adamczyka, by zareagował. Ten zaczął ją uciszać. Wtedy europosłanka powiedziała, że za chwilę opuści studio, bo została obrażona.  

Adamczyk zapytał Thun, czy chce poprowadzić program i radził, by wyjaśniła sobie wszystko z Sakiewiczem poza anteną. Europosłanka wstała i wyszła ze studia.

Prowadzący skomentował:

Bardzo nam przykro, że pani Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein opuszcza studio.

I prowadził program dalej.

Róża Thun już przed programem uderzyła w TVP Info.

- Z prawdziwą przykrością informuję Państwa, że dziś o godzinie 21.50 wezmę udział w tym beznadziejnym programie TVPiS Info "Bez Retuszu". Pewnie, jak zwykle, będzie urocze towarzystwo, obiektywny prowadzący i poważna "dyskusja" #masochizm - napisała na swoim oficjalnym Facebooku.

Zobacz też: Róża Thun: Żenuje mnie obecna turystyka. To funta kłaków niewarte [URLOP OD POLITYKI] >>>

Rasistowskie żarty i piosenki o zagranicznych spiskach. TVP zorganizowała jubileusz Jana Pietrzaka

Więcej o:
Komentarze (577)
Sakiewicz atakuje, Róża Thun wychodzi ze studia TVP Info
Zaloguj się
 • ziaburek

  Oceniono 159 razy 123

  Nauczka taka - nie przychodzić na spotkania z ludźmi pokroju Sakiewicza. Szczególnie w TVPIS.

 • vito60

  Oceniono 151 razy 113

  Adamczyk radzi by Pani Thun wyjasniala sprawy poza antenà. Sakiewicz obrazal jà na antenie. Adamczyku, byc twoim gosciem to powazne ryzyko.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 127 razy 97

  Najgorsze co zrobił szaleniec rządzący obecnie naszym krajem, to podział Polaków na dwa zupełnie obce narody i zrobił to bez żadnego rozsądnego powodu, poza własnym szaleństwem. Takiego czegoś nie było nawet za komuny, kiedy to niemalże wszyscy wiedzieli jakim komuna jest kretynizmem, a tylko niewielu sowieckich pachołków dla własnej korzyści zdradzało Polskę.
  Teraz niestety komuna wróciła i to nieporównywalnie bardziej zakłamana, podła, pełna nienawiści. Swoistym chichotem historii jest fakt robienia tego pod hasłem walki z komuną, a spowodowany tym podział narodu jest nieporównywalnie głębszy niż było to kiedykolwiek w historii i trwać będzie dziesięciolecia zatruwając Polskę i Polaków. Pewne jest też, że jeśli władza ustawodawcza i wykonawcza dąży do podporządkowania sobie również władzy sądowniczej i korzystając z pełni władzy podporządkuje sobie media, mając do tego za przystawkę Kościół hojnie przekupiony budżetowymi pieniędzmi i gruntami ukradzionymi rolnikom oraz "patriotycznych" kiboli pełniących w macierewiczowskich Wojskach Obrony Terytorialnej podobną rolę co SA za Hitlera, to zabetonowanie sceny politycznej jest całkowite i na wiele lat. Władza absolutna kłamiąc w sposób perfekcyjnie bezczelny i działając w sposób przestępczy degeneruje się absolutnie i walczy z wszelką opozycją przy pomocy całej potęgi aparatu państwowego, bo wie że w przypadku utraty władzy stanie przed sądem. A po eliminacji opozycji, pod dowolnym pretekstem ( korupcja, lustracja, fałszywe zeznania "świadków koronnych, prowokacja, podłożenie "dowodów", zamach w Smoleńsku), przy pomocy "usłużnych" politycznych neostalinowskich prokuratorów i sędziów, może już być całkowicie bezkarna, a wybory (jeśli w ogóle będą) mogą być tylko na PiSowski Front Jedności Narodu. Zmierzamy krótką drogą do standardów Korei Północnej, a w najlepszym przypadku PRL-u. Również gospodarka rządzona centralnie przez kompletnie niekompetentnych popaprańców mających bolszewickie pomysły, padnie na pewno, jak to było zawsze w wypadku takich rządów.
  A do ku...zji, to nie należy chodzić Pani Różo.

 • rozterka47

  Oceniono 116 razy 86

  Zachowanie Adamczyka poniżej dna, wysoce żenujący poziom dziennikarstwa. Co ja piszę , jakiego dziennikarstwa ?
  Przeciez to TVPIS , czego oczekiwac ? Amatorszczyzna !

  Pani Różo dobrze Pani zrobiła opuszczając to "the bad place "

 • valdimatrix2

  Oceniono 96 razy 72

  Tomasz Sakiewicz i jego "gazeta polska" to jeden z głównych beneficjentów katastrofy smoleńskiej.

 • dragulow

  Oceniono 86 razy 64

  O rany !
  Roza Wozniakowska nie powinna poslubiac faceta, bo on ma nazwisko zle brzmiace ?
  Biedo intelektualna, czy masz jeszcze jakies asy w rekawie, oprocz bajek o Wandzie ?
  To nie jest niemiecka rodzina arystokratyczna, tylko czesko - austriacka. Panie Adamczyk, ma pan az taki bol, ze panska rodzina jest zwykla? Bo gentelmanem to pan nie jest...

 • felusiak1

  Oceniono 67 razy 47

  Ten Sakiewicz to podły gnój. Polityczny argument nie powinien przeradzać się w personalny atak.
  Redaktor prowadzący też gnój. A w gnojowisku nie ma dyskusji. Jest obrzucanie się gnojem i tu jestem po stronie tej Róży. Nie chciała się upaprać po łokcie.
  Żadnych reparacji od Niemiec nie będzie a cała zdyma to propagandowa zagrywka PiSu w celu pokrzepienia serc prawdziwychpokakow.

 • xegar

  Oceniono 69 razy 45

  Perspektywa oglądania takiej awantury nie może być pretekstem do tego aby włączyć TVP Info. Podziwiam odwagę p. Thun, choć nie wiem czy nie była podszyta naiwnością. Gdy się wchodzi do gnojownika, to zapachu różanego najprawdopodobniej nie będzie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX