"Bycie dziadkiem bywa ciężkie". Donald Tusk pokazał nagranie z wnuczkiem. Urocze!

Donald Tusk z wnuczkiem

Donald Tusk z wnuczkiem (Donald Tusk/Twitter)

Donald Tusk mieszka daleko od wnuków, dlatego każda chwila z nimi jest dla niego cenna. Szef Rady Europejskiej musi jednak czasem przerwać zabawę, żeby załatwić coś ważnego. Ale dzieci nie zawsze chcą się dostosować do dorosłego świata.

- Bycie dziadkiem bywa ciężkie - napisał na Twitterze Donald Tusk. I pokazał urocze nagranie, które znalazł na instagramie córki, Kasi Tusk, znanej blogerki modowej.

Nagranie z domu Tusków

Na krótkim filmiku widać Tuska w eleganckiej koszuli. Szef Rady Europejskiej próbuje sprawdzić coś w smartfonie, ale jego wnuczek nie przerywa zabawy. Dosłownie wchodzi dziadkowi na głowę!

Bratanek Kasi Tusk trochę przeszkadza, ale Donald Tusk podchodzi do tego ze stoickim spokojem. 

Donald Tusk ma dwóch wnuków - to synowie Michała Tuska. 

Donald Tusk w prokuraturze jako świadek

Ostatnio Donald Tusk dwa razy przyjeżdżał do Polski w mniej przyjemnych okolicznościach. Na początku sierpnia stawił się w Prokuraturze Krajowej w Warszawie na przesłuchaniu w sprawie Smoleńska. Chodzi o śledztwo dotyczące m.in. sekcji ofiar katastrofy smoleńskiej. B. premier wyszedł z niego po ok. 8 godzinach.

- Ze względów prawnych nie mogę poruszać tematów z przesłuchania i śledztwa. Kiedy wchodziłem tutaj do prokuratury, powiedzieliście mi, że prezes Kaczyński oświadczył, że Tusk ma się czego bać. Otóż nie mam się czego bać i prezes Kaczyński mnie nie przestraszy, niezależnie od tego, w jak zaciekły sposób będzie starał się mnie dopaść - mówił do zgromadzonych przed budynkiem Tusk. Czytaj więcej >>>

Wcześniej Tusk został wezwany do prokuratury w innej sprawie. W kwietniu zeznawał w śledztwie dotyczącym współpracy Służby Kontrwywiadu Wojskowego z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa, został powitany na Dworcu Centralnym (jechał z Gdańska) przez sympatyków, a następnie odprowadzony przez tłum przed budynek prokuratury. Przesłuchanie trwało wiele godzin, a mimo to wiele osób oczekiwało na jego wyjście Tuska.

Jak pisał później niemiecki "Der Spiegel", Tusk zamienił tamto przesłuchanie "w triumfalny pochód". TAK WYGLĄDAŁA DROGA DONALDA TUSKA DO PROKURATURY NA ZDJĘCIACH >>>

Donald Tusk na przesłuchaniu w prokuraturze. Doszło do spięcia z dziennikarzem TVP

14 faktów z czasów PRL, których wstyd nie znać!
1/14Które igrzyska olimpijskie zbojkotowała Polska w 1984 r.?
Zobacz także
Komentarze (143)
Donald Tusk bawi się z wnuczkiem. Kasia Tusk pokazała wideo
Zaloguj się
 • laerke

  Oceniono 39 razy 15

  PiS napuscil swoje ujadajace glupio ratlerki, bo jest artykul o Donaldzie Tusku.

  PiS to nikczemnicy, hipokryci i klamcy.

 • elenem

  Oceniono 23 razy 13

  Cóz... dzieci to dzieci, bywają niesforne. Ale skutecznie odciągaja uwage od politycznych czy zawodowych spraw, a to relaksuje. :)

 • state77

  Oceniono 20 razy 12

  To teraz czas na tradycyjne, katolickie, rodzinne zdjęcia (rodzice, dzieci, wnuki) liderów (twarzy) partii rządzącej: kawalera Kaczyńskiego, panny Pawłowiczówny, pani Szydło...

 • zibbey

  Oceniono 26 razy 12

  Ale pissowskich bezmózgów to wkurzyło. Co to za nacja? Nienawidzą wszystkiego co inne niż ta ich kretyńska ideologia.

 • probono1210

  Oceniono 21 razy 11

  Pozdrowienia dla Pana Donalda Tuska i rodzinki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje