Owsiak radzi Pawłowicz, żeby spróbowała... seksu. Publiczność zachwycił, a w internecie zawrzało

- Niech pani spróbuje seksu! - powiedział Jurek Owsiak, zwracając się do zadeklarowanej przeciwniczki Woodstocku, Krystyny Pawłowicz z PiS. Jego słowa nie zostały jednak przez wszystkich dobrze przyjęte.

Owsiak ze swoją nietypową radą zwrócił się w trakcie przerwy pomiędzy spotkaniami w woodstockowej Akademii Sztuk Przepięknych. Przypomniał wtedy bardzo krytyczne słowa posłanki PiS, która kilka lat temu opisywała festiwal jako miejsce, gdzie dochodzi do "szczucia na Kościół". - Niech pani spróbuje seksu! - rzucił nagle Owsiak.

Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach i przez to może się też w głowie poukładać

- kontynuował szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Publiczność zgromadzona w Akademii Sztuk Przepięknych przyjęła jego słowa bardzo entuzjastycznie. - Miłość do drugiej osoby, do kraju, historii, swoich bliskich, to jest coś, co jest niezwykle dla nas tutaj ważne, bo my to kreujemy - dodał chwilę później Owsiak.

Całe nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Tak się bawi tegoroczny Woodstock. Zobacz zdjęcia >>>

"Tolerancja na Woodstocku?"

Są jednak tacy, którzy bardzo mocno krytykują piątkowe wystąpienie Owsiaka. "Przykre, że zamiast zjednoczonej opozycji mamy zjednoczony seksizm. Przy całej antypatii dla bluzgającej Pawłowicz: Owsiak uderzył w kobiety" - napisała na Twitterze Anna Dryjańska. "Słabe to. Tak wygląda promowanie tolerancji?" - pyta z kolei Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej".

Do dyskusji o słowach Owsiaka włączył się też Tomasz Lis. "Notorycznie obrażanemu czasem puszczają nerwy - vide prezes" - napisał redaktor naczelny "Newsweeka".

Na Woodstocku proszą Biedronia: Załóż partię, zostań naszym prezesem! "Nie zawiodę was" >>>

Więcej o:
Komentarze (629)
Przystanek Woodstock. Owsiak o Pawłowicz: Niech spróbuje seksu
Zaloguj się
 • white_lake

  Oceniono 106 razy 84

  o Jezu, już nie przesadzajcie znowu, Kaczyńskiemu też radzą, żeby wreszcie sobie babę znalazł i to zrobił :)
  tu nie chodzi o "kobiety", tylko o Pawłowicz, to przypadek, że ta kanalia jest akurat kobietą, seks przydałby jej się w każdym przypadku, bo jest nie do zniesienia,
  to nie żaden seksizm, tylko zwykła życzliwość ;)

 • krynolinka

  Oceniono 88 razy 70

  Profesorka drze ryja w wulgarny sposób od lat. I się nie patyczykuje z nikim (oprócz prezesa ). Natomiast Owsiak ma milczeć. Jurek też człowiek. I nerwy ma.

 • mesik50

  Oceniono 60 razy 48

  .."Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy. Poczuje pani kwiat we włosach i przez to może się też w głowie poukładać".. Owsiak mówi o zaletach, daje tego przykłady, wyraża troskę o panią pawłowicz. I to mi się podoba. Jestem kobietą, ale nie widzę w tej wypowiedzi nic złego. A chociaż bardzo, bardzo nie cierpię pawłowicz, to nie podoba mi się jak, zapewne jej przeciwnicy, piszą chamskie komentarze. To wy przekraczacie próg przyzwoitości. Panie Jurku - jeszcze raz, brawo.

 • white_lake

  Oceniono 51 razy 43

  czytam te komentarze i oczom nie wierzę,
  nagle wszystkie pisowskie trolle, najgorszy prawacko-kościelny beton, zostały feministami i oburza ich "seksizm"
  nie sądziłam, że dożyję takich czasów

 • pyosalpinx

  Oceniono 51 razy 35

  ...zaraz "w kobiety uderzyl"...kto jak kto ale Pawlowicz powinna przeczyscic komin, zeby dac upust wredocie i prymityzmowi.

 • white_lake

  Oceniono 47 razy 31

  dopiero teraz zauważyłam ten tweet Dryjańskiej i się zatrzęsłam ze złości,
  NIE I JESZCZE RAZ NIE! Owsial nie uderzył w kobiety, jestem kobietą i w najmniejszym stopniu tego nie czuję, bo nie mam NIC A NIC wspólnego z niejaką Pawłowicz,
  a ona tyle razy przekraczała wszelkie granice, że nic się jej nie stanie, jeśli poczuje trochę życzliwej złośliwości na własnej skórze
  po takich wpisach ręce mi opadają, dlatego już nawet nie mówię o sobie, że jestem feministką, choć zdecydowanie jestem
  ale współczesne feministki to osoby bez poczucia humoru i bez żadnego dystansu, zawsze tylko to święte oburzenie i wytykanie oskarżycielskim paluchem,
  nie po drodze mi z tym

 • mesik50

  Oceniono 45 razy 29

  Brawo Owsiak. Tak właśnie trzeba. Pani pawłowicz chyba nikogo nie kocha, jak tak ciągle pluje i szczuje. W końcu muzyka i miłość polepsza obyczaje. A brak powoduje, że w głowie rodzi się albo pustka albo nienawiść.

 • wolak_pospolity

  Oceniono 37 razy 27

  Wystarczy poczytać komentarze by "usłyszeć" język tej wiecznie spoconej raszpli, chamki i prostaczki, która uważa się za wzorową katoliczkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX