Komentarze (174)
Andrzej Duda rozmawiał z Emmanuelem Macronem. Nie będzie Trójkąta Weimarskiego?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jerzy.klichowski

  Oceniono 13 razy 13

  Z budyniem i długopisem żaden poważny polityk nie spotka się.

 • iwaniv

  Oceniono 19 razy 13

  Łolać ten trujkont my mamy trujkont trujmorza z Wengramy i Słowenio. Wstaliśma z kolan

 • agnrodis

  Oceniono 12 razy 12

  Wszystkie klopoty Polski sa zaaranzowane przez PUTINA:
  1) Radio Maryja ma nadajniki w Rosji pod scisla kontrola Putina!!! Nadajniki sa za Uralem, latwo sprawdzic w wyszukiwarce.
  2) Macierewicz zostal ministrem MON po to, zeby rozlozyc Polska Armie na lopatki i wyprowadzic Polske z NATO.
  3) Macierewicz mial za zadanie przykopac Francji za to, ze Francja odmowila w ramach sankcji, dostarczenia Rosji super nowoczesnego okretu podwodnego, ktory zamowil Putin.... dlatego Macierewicz zerwal kontrakt na Caracale!!!!!!!
  4) Nic Putina nie wkurza tak bardzo jak Walesa! Dlatego zadaniem PiSu jest wykonczenie Walesy i zrobienie z niego kolaboranta.
  5) Caly PiS pracuje bardzo ciezko, zeby wyprowadzic nas z Unii Europejskiej. Kaczynski otwarcie poparl Brexit. Slaba Unia i slaba Polska, to sa cele Putina. A slaba Polska mozna tak latwo zarzadzac jak Bialorusia!!!

 • maks1956

  Oceniono 12 razy 12

  nie będzie trójkąta bo kto by chciał spotykać się i rozmawiać Adrianem co wszystko podPiSuje

 • obatelwolski

  Oceniono 12 razy 12

  kasjer,twój trójkąt to kurdupel,ty i grzyb.

 • flymen22

  Oceniono 13 razy 11

  Po co nam Trójkąt Weimarski. KK zakazuje trójkątów. Zapiszemy się do WNP.

 • jeziorak.pl

  Oceniono 13 razy 11

  Przecież wiadomo, że Pan Prezydent Francji, Macron, polityk myślący samodzielnie, nie da nabrać się na rżnięcie głupa przez polskich polityków.

 • Adam Sowa

  Oceniono 11 razy 11

  Będzie w zamian Trójmorze... ale dla Orbana, bo on ciągnie kasę z Unii, z Rosji a teraz będzie jeszcze z Polski ciągnął !

 • pyosalpinx

  Oceniono 10 razy 10

  Trojkat to dla pisu za malo....oni chca pentagram najlepiej z Bialorusia, Turcja, Wenezuela i Korea Pln.

 • honkers

  Oceniono 10 razy 10

  Najpierw trzeba przywrócić w Polsce praworządność i obalić rządy BEZprawia i NIEsprawiedliwości.

 • palo_ma1

  Oceniono 9 razy 9

  > uznali, że należy poszukiwać odpowiedniego momentu do ich realizacji

  Widać, że kancelaria prezydenta nie uczy się od Waszczykowskiego, bo brzmiałoby:
  "Strona polska wyraźnie zaznaczyła, że zwołanie Trójkąta Weimarskiego będzie możliwe dopiero po przeproszeniu Polski przez prezydenta Macrona".

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 11 razy 9

  Czyli Polska "dzięki" kaszystom w czarnej du#zie. Żaden szanujący się polityk nie będzie rozmawiał z przedstawicielami pisbolszewii.

 • agnrodis

  Oceniono 9 razy 9

  Przeciez o to chodzi, zeby Macierewicz nie kupil niczego dla polskiej Armii, tylko ja rozlozyl na lopatki!!! Tak zazadal jego mocodawca, Putin. Maciora razem z Rydzykiem i calym PiSem pracuja dla ROSJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego sklocaja nas z Unia Euroejska, popieraja wyjscie Polski z Unii i z NATO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To sa ZDRAJCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Paul Tomas

  Oceniono 11 razy 9

  Rozmawia się z partnerem. Polska nie jest partnerem do czegokolwiek. Tak Francja jak i Niemcy właśnie dali Polsce odpowiedz "możecie wziąść swoje lalki i galganki i wracaj cie skąd żeście przyszli", dzis tylko Rosja ma dla was miejsce.
  Ciemny ludzie jesli dalej wierzysz PiS i Kaczyńskiemu to właśnie znaleźliśmy się na śmietniku Europy, macie Dobrą Zmianę w pełnej krasie.
  Dzień dobry p. Putin do którego lagru mam isc?

 • six_a

  Oceniono 11 razy 9

  zdjęcie nr 1: kiedy koleś pyta o caracale, a ty masz tylko karaczana. i to nie wiadomo gdzie, bo słuch po nim zaginął.

 • kniazwitold

  Oceniono 10 razy 8

  Za chwile wyrzucą jas z schengen o mafiozi z pisowskiej organizacji przestępczej dostaną zakaz wjazdu do UE i USA - jak putiniada i bandziory z bialorusi.

 • agnrodis

  Oceniono 10 razy 8

  Zamiast trojkata Wajmarskiego, mamy trojkat: Putin-Rydzyk-Macierewicz!!!! Przypomne, ze nadajniki Radia Maryja sa w ROSJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pod scislym nadzorem Puitna. W RM to nie Rydzyk mowi, tylko Putin ustami Rydzyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak samo jest z Macierewiczem. On robi to, co kaze Putin. Francuzi wkurzyli Putina, bo w ramach sankcji nie dostarczyli mu super nowoczesnego okretu, wiec Macierewicz zrywa kontrakt na Caracale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • agnrodis

  Oceniono 8 razy 8

  Przeciez to jasne!!! Rosia, z powodu sankcji, nie otrzymala zamowionego we Francji super nowoczesnego okretu, dlatego Macierewicz (na rozkaz Putina) zerwal umowe na francuskie Caracale. Przeciez Maciora pracuje dla Putina, obaj razem z Rydzykiem!!!! Nadajniki Radia Maryja sa przeciez w ROSJI, za Uralem pod scisla kontrola PUTINA. Pod dyktando Putina Rydzyk skloca Polakow, a Macierewicz i PiS ma za zadanie wyciiagnac Polske z Unii Europejskiej i z NATO. Dlatego dzisiaj PiS zazadal od Niemcow...reparacji wojennych, zeby zaczac nastepna awanture z Unia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • sierra65

  Oceniono 8 razy 8

  duda już powinien dostać doktorat honoris causa uniwersytetu w Ułan Bator za wkład w rozwój demokracji i przyjaźni między narodami, a także wszechstronnych stosunków :-))))

 • six_a

  Oceniono 8 razy 8

  pan prezydent ma szczyt trójkąta nowogrodzkiego w każdy poniedziałek, to co mu tam jakiś weimarski.

 • jerzysm42

  Oceniono 9 razy 7

  Trójkąt Weimarski nie odbędzie się.
  Bo kto z szanujących się polityków zachodnich chciałby rozmawiać z jakąś kaczą dudą?

 • szabepio

  Oceniono 9 razy 7

  A sądy powszechne? Duda to podpisał a oczywiste dla kazdego kto nie bierze 500 us i nie ciągnie pisowi ze to niezgodne z konstytucją i łamiące niezależnosc i niezawislosc sądow. Unia nie jest taka glupia i tego nie daruje. Polacy tez tego nie podarują. To albo bedzie cofniete albo bedzie polexit.

 • arui

  Oceniono 7 razy 7

  na kolankach w kościele, na kolankach przed "sojusznikami" - brawo dyplomacja!

 • franek-janek

  Oceniono 9 razy 7

  Przeciez to jest niemozliwe zeby psychpata gnom z Zoliborza wodzil za nos nie tylko niedouczonych polskich idiotow I reszte Europy.

 • flemming

  Oceniono 7 razy 7

  Odbędzie sie za to szczyt z prezydentem Bambuko i Kadyrowem z Czeczeni, z którym tak bardzo przyjaźni sie Płaszczak.

 • hier.et.demain

  Oceniono 7 razy 7

  We Francji, ani widu ani slychu o tej rozmowie?!

 • ziutek.dzuisz

  Oceniono 8 razy 6

  Polska straciła swoja szansę ..za duzo ich nie miala w ostatnim 1000leciu. Teraz dzieki tym kompletnym oszolomom bedzie tworzyla trojkat z mołdowa , bialorusia a moze i gruzja.
  Beda sie wymieniac winem , kartoflami a moze i bimbrem, a po wypierdzianego szajsewagona pobiegna a jakze do giermacow.Gra skonczona.

 • liberau

  Oceniono 6 razy 6

  Za Caracale jeszcze ostro bekniemy - albo zabulimy wprost, albo będziemy musieli wziąć od Francuzów jakąś niezbyt korzystną ofertę, tak aby odstąpili od roszczeń w sprawie Caracali. Za wszystko zapłacimy oczywiście my - a nie pan Macierewicz z towarzyszami zaangażowanymi w uwalanie przetargu. A polskie wojsko dalej będzie usiłowało latać na zabytkowych maszynach radzieckich udając, że jesteśmy armią NATO...

 • xrafael

  Oceniono 6 razy 6

  Pissy znajdom cos na France. ... wydrukoojom nowom historyjee ...

 • uutek

  Oceniono 7 razy 5

  Europa wcale się na nas nie obrazi - po prostu nas oleje ciepłym moczem. Z idiotami rozmawiać nie będą.

 • kichchi

  Oceniono 9 razy 5

  Natychmiast wprowadzic zakaz wjazdu i ue oraz zamrozenie kont dla tych pisowskich wszy z rodzinami

 • doni72

  Oceniono 5 razy 5

  Relacje z Francja pogorszyly sie itd.Moze warto sie zastanowic z kim relacje sie nie pogorszyly i cos napisac.Moze z USA sie nie pogorszyly bo sa takie jakie byly,czyli oplakane na kolanach.O tzw.miedzymorzu to Chorwacja i Bulgaria zaledwie sie odezwala,a reszta ma to gdzies i slusznie zreszta.Niestety za czasow pisiorstwa tracimy resztki sympati i zaufania w Eurpie i nie tylko.

 • 1pirat2

  Oceniono 6 razy 4

  Przy znajomości języka angielskiego przez Dudę, musiało trwać godzinę.

 • wojtas_z_pozka

  Oceniono 6 razy 4

  Może pissbolszewicy kaszystowscy chcą dać Francuzom więcej czasu, żeby zdążyli nauczyć się jeść nożem i widelcem?

 • agnrodis

  Oceniono 4 razy 4

  Przeciez to jasne!!! Rosia, z powodu sankcji, nie otrzymala zamowionego we Francji super nowoczesnego okretu, dlatego Macierewicz (na rozkaz Putina) zerwal umowe na francuskie Caracale. Przeciez Maciora pracuje dla Putina, obaj razem z Rydzykiem!!!! Nadajniki Radia Maryja sa przeciez w ROSJI, za Uralem pod scisla kontrola PUTINA. Pod dyktando Putina Rydzyk skloca Polakow, a Macierewicz i PiS ma za zadanie wyciiagnac Polske z Unii Europejskiej i z NATO. Dlatego dzisiaj PiS zazadal od Niemcow...reparacji wojennych, zeby zaczac nastepna awanture z Unia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 3 razy 3

  Czyli Pałac Koniecpolskich zdecydował, że wojsko będzie miało Caracale, a szczyt Trójkąta Weimarskiego odbędzie się we wrześniu tuż przed głosowaniem nad reformą sądownictwa, żeby wzmocnić pozycję Pałacu Koniecpolskich i łatwiej utrzeć nosa Ziobrze.

  Nie tylko nosa. Odwłok pewnie też.

 • dante_waw

  Oceniono 7 razy 3

  Nie bedzie spotkania w Trojkata, bo w tym samym czasie wypada spotkanie Unii Euroazjatyckiej w Astanie.. a Duda sie nie rozdwoii....

 • janoosz-ab

  Oceniono 2 razy 2

  ****
  ****
  No proszę,z potężnym państwem w Europie rządzonym przez "geniuszy" nie chcą rozmawiać jakieś byle żabojady.
  Szydło,zarządź embargo na winniczki do Francji,niech przymierają głodem - szybko zmiękną.

 • antymilo92

  Oceniono 4 razy 2

  taaaaaa, kontakty jeszcze telefoniczne. Niedlugo nawet takich nie bedzie. Unia z pewnoscia poradzi sobie bez Polski. A nam zostanie duma, symbole i moralne zwyciestwo......

 • dave1919

  Oceniono 4 razy 2

  szok jak można przedstawić wydarzenie polityczne w zupełnie innym świetle

 • pwk1

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo pouczające komentarze

 • dar61

  0

  - Bo my ciebie, monsieur Duda, nie rozumiemy.
  - Nie rozumiem?
  - No, nie rozumiemy ciebie.
  - Co, widelce za trudne?
  - Nie, wino za kwaśne macie. Nie przyjedziemy.

  ***
  Po chole*ę tutaj przeszkadzajka przecinkiem?
  '...W kontekście trudnych w ostatnim czasie relacji z zachodnimi partnerami, uwagę zwraca informacja...'
  >>> partnerami [BEZ PRZECINKA] uwagę...

  Jw.:
  '...rozmawiali także o kalendarzu spotkań, zarówno dwustronnych, jak i...'
  >>> spotkań [BEZ PRZECINKA] zarówno...

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 6 razy 0

  Tych wielokątów powstało tyle, że utworzyły już formę gwiazdy. Pytanie jest, czy zbliżona ona jest bardziej do tej sowieckiej?

 • soldadura104

  Oceniono 6 razy -2

  Francuzi zrobią sobie północ południe jak Hiszpania pujdzie drogą Anglii (też ma kolonie)

 • alleluja-i-do-przodu

  Oceniono 6 razy -2

  zadzwonił i przeprosił , że
  a) nauka jedzenia widelcem jeszcze trwa,
  b) Niemcy nie tak szybko zbiorą 5 bln dol
  i trzeba chwilę poczekać
  więc niechętenie i z łaski pańskiej - poczekamy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX