Komentarze (762)
Wiceszef MON: Dzieci i wnuki zwyrodnialców próbują nas pouczać o wolności i demokracji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • durnomierz

  Oceniono 18 razy 18

  1. Dzieci i wnuki zwyrodnialców nie mają obecnie u siebie problemu z wolnością, demokracją, praworządnością.

  2. Tak się nieszczęśliwie składa, że dzieci i wnuki bohaterów obecnie mają potężny problem z wolnością, demokracją, praworządnością.

  3. To nie prawda, że Niemcy pouczają Polaków w jakiejkolwiek sprawie.

  4. Prawdą jest natomiast, że to Unia Europejska stwierdziła w Polsce rażące naruszenia podstawowych zasad państwa prawa, które dla państw członkowskich są wiążące. I o tym poinformowała polski rząd.

 • Anna Szurkowska

  Oceniono 17 razy 17

  Ale pieniążki od tych "zwyrodnialców" chętnie obecny rząd bierze i chwali się tym co za te pieniądze zrobił.

 • marek_prus

  Oceniono 17 razy 17

  Potem do tych ludzi jeździ i prosi o współpracę. Morawiecki jeździ i prosi o nowe inwestycje. Lepiej niech się nie odzywa, bo nie ma o niczym pojęcia, szczególnie o wojsku i o powstaniu

 • joserodriguez

  Oceniono 19 razy 17

  Jak się jeździ zwyrodniałym Bayerische Motoren Werke, panie ministrze?

 • rojberek

  Oceniono 25 razy 17

  Nigdy Niemcy nie spłacili chociaż trochę za krzywdy? Bredzisz człowieku, gdyby nie Niemcy, to Polska nigdy by do UE nie weszła i dzisiaj byłaby w WNP z Białorusią i Rosją ;-P

 • polak_k.prawy

  Oceniono 16 razy 16

  Partia min. Kownackiego opowiada się za tzw. ochroną życia od poczęcia. Także w drodze gwałtu. Jakie prawo miałby taki obywatel, czy mógłby np. kogoś pouczać, skoro byłby dzieckiem zwyrodnialca?

 • raz1dwa2trzy3

  Oceniono 16 razy 16

  Kownacki (zwracam się na "ty", bo na szacunek to trzeba sobie zapracować), wyliczę ci 2 sprawy:
  1. Minęły pokolenia i nie dzieci Niemców są winne, którym zarzucasz zbrodnie, nie starając się nawet tego ująć w okrągłe słowa. Kolejne pokolenia Niemców, którzy PŁACĄ na nas składki, w tym na sektę, do której należysz i z pozycji której, jako "minister", lżysz, propagując mową nienawiści, podziały na lepszych i zbrodniarzy. I jednocześnie zapominasz Kownacki o wspieraniu reżimu rosyjskiego, nacjonalistów i podejrzanych typków, w tym kontaktując się osobami, mającymi niejasne interesy z GRU, jak podają niezależne media (nieprawda? - przedstaw dowody, a nie mąć)
  2. Gość, który tak skalanymi obłudą ustami, wykrzykuje o bohaterstwie i krwi, podpinając się pod Powstańców, jednocześnie boi się zastrzyku...

  Żenada. Lepiej wróć do widelców.
  Na zmywak.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 15 razy 15

  Kiedyś NKWD strzelało polskim oficerom w Katyniu w tył głowy, dziś wiceminister Obrony Narodowej utrzymuje jakieś pokątne i mocno śmierdzące kontakty z Putinem, byłym funkcjonariuszem NKWD, poprzez ludzi prokremlowskiej partii Zmiana, z którymi jeździł razem do Moskwy jak podaje FAZ.

  Panie Kownacki. Wstydź się Pan.

 • 23tryt

  Oceniono 15 razy 15

  nie będzie ruski szpieg nam mówił, kto jest po której stronie ....

 • montagnes44

  Oceniono 16 razy 14

  Największą stratą wywołaną Powstaniem była bezpowrotna utrata polskiej inteligencji. Gdyby nie to sekta, której członkiem jest Kownacki nigdy nie mogła by rządzić Polską.

 • asr1

  Oceniono 13 razy 13

  A czyim wnukiem jesteś ty szczylu ?? gile sobie wytrzyj i pryszcze wyciśnij bo może właśnie oni pamiętni zbrodni swoich przodków mówią nigdy więcej nazizmu dyktatury do której..... zmierzacie wbrew protestom !! co to w ogóle za bełkot o wnukach jeszcze wam nie przeszło !!!

 • tadian

  Oceniono 13 razy 13

  Znowu wygraliśmy powstanie. Te 150 tys. Cywilnych ofiar to nic. Ważne że PiS wygrał wojnę razem z żołnierzami wykletymi

 • montagnes44

  Oceniono 13 razy 13

  Kownacki to zwyrodnialec intelektualny, za samą współpracę z rosyjskim szpiegiem. Ciekawe jak taki ograniczony typ skończył studia?

 • czarna_brygada09

  Oceniono 13 razy 13

  Zdumiewające jest to, że takie typki jak ten Kownacki patriotyzm utożsamiają z obowiązkiem nienawiści do innych narodów. Nie ma tu miejsca na wątpliwości, plugawy język jakim posługuje się ta istota, jest językiem nienawiści, wyraża nienawiść i rodzi nienawiść ... tu nie ma uzasadnienia na jakikolwiek usprawiedliwienie dla użycia tak plugawego języka; ani logicznych, ani merytorycznych, ani moralnych ... przede wszystkim moralnych. Tu nie ma mowy o patriotyzmie, gdyż patriotyzm z natury rzeczy z definicji wymaga szacunku dla innych narodowości. bez tego szacunku nie ma patriotyzmu ... jest tylko jakaś zwierzęca plemienność, zanegowanie całej drogi uczłowieczenia.

 • habib78

  Oceniono 13 razy 13

  Trzeba o tym pamiętać szczególnie dzisiaj, kiedy ci, którzy współtworzą naszych współczesnych sąsiadów, dzieci i wnuki tamtych, próbują nas pouczać, czym jest wolność i demokracja-

  Drogi 'Smarku' - bo widzisz oni, te dzieci zwyrodnialców. Oni się tego naprawdę wstydzą. Nie udają, że tego nie było, ale wyciągnęli wnioski. Więc jeśli widzą, że ich sąsiad, dzięki takim populistom jak Ty podąża dokładnie ta samą droga co oni w 1936 to próbują nam powiedzieć, 'nie róbcie tego'. Próbują powiedzieć: 'Nacjonalizm to ślepa uliczka'.
  A Ty 'Smarku' nie słuchasz i stawiasz pod pręgierzem Niemców, a jednocześnie podsycasz nacjonalizmy.

 • jurek4491

  Oceniono 19 razy 13

  Powstanie Warszawskie to największa mogiła II wojny światowej :
  - nigdzie w jednym miejscu nie zginęło tyle ludzi
  - wybuch dwóch bom atomowych w Japonii wyrządził mniejsze szkody w ludziach i infrastrukturze
  - chcieli pokazać Ruskim że sami wyzwolą miasto , doprowadzili do masakry , Niemcy strzelali jak do kaczek
  - co dziesiąty powstaniec posiadał jakąś prymitywną broń , reszta nie miała nic
  - to była najgorsza decyzja jaka kiedykolwiek zapadła w czasie II wojny światowej

 • kzet69

  Oceniono 19 razy 13

  Sprzedajna ruska suka ma czelność mówić o polskości...

 • manekin1

  Oceniono 19 razy 13

  W cywilizowanym kraju NIKT z polityków, powtarzam NIKT (!!!) nie wygłosiłby takiego przemówienia pod adresem najbliższego sąsiada, z którym łączą go więzy gospodarcze i sojusznicze. Oznacza to jedno - PiS wycofuje nas z Europy politycznie i militarnie.

  Po 25 latach względnej wolności nadchodzi mroczny czas.

 • grzetoja

  Oceniono 19 razy 13

  Rocznicy skazania na śmierć 250 tysięcy niewinnych mieszkańców Warszawa. ich jakoś mało się wspomina. Tych co przeszli piekło obozu w Pruszkowie. Ale to nieważne osoby. Nieważne zniszczone miasto. Można celebrować swoją martyrologię.

 • mhjunior007

  Oceniono 12 razy 12

  Czy wychowany w katlickiech wartosciach pan Kownacki slyszal kiedys o kardynale Stefanie Wyszynskim? O liscie polskich biskupow z 1966 roku w ktorym padlo slawne zdanie "Wybaczamy i prosimy o wybaczenie"?

 • stef0909

  Oceniono 14 razy 12

  ZWYRODNIAŁY WAZELINIARZ!!!

 • obeznany

  Oceniono 14 razy 12

  Ale po miliardy dotacji od "dzieci i wnuków zwyrodnialców" rok w rok rękę wyciąga…

 • obywalet

  Oceniono 16 razy 12

  sam jesteś zwyrodnialocem, wieśniaku

 • ap.aries

  Oceniono 11 razy 11

  wszem i wobec ogłaszam : Bartosz Kownacki jest durniem ...

 • rggg

  Oceniono 11 razy 11

  A o prawnukach to nie wspomniał...

 • sirseb

  Oceniono 11 razy 11

  a piotrowicz, jasinski i polowa kleru klaszcze i wrzeszczy "brawo!"
  :)

 • wedrowieczdaleka

  Oceniono 11 razy 11

  i tu się zgadzam, mocium panie Kownacki, nie podejrzewałem pisowca o taka zdolność do publicznego samobiczowania i samokrytyki za zwiazki z KGB

 • earl.grey

  Oceniono 13 razy 11

  Ten człowiek należy do partii, która promuje zakaz aborcji w przypadku zgwałcenia. Oznacza to, że mógłby mieć np. wnuka, a nawet pasierba, będącego dzieckiem zwyrodnialca. Ciekawe, że w takim przypadku ta partia wydaje się pomijać milczeniem kwestię "genetyczności zwyrodnialstwa", natomiast jak idzie o "wnuków hitlerowców i ubeków" to takie rzekome dziedziczenie działa na nie wiadomo ile pokoleń wstecz. Kto ich zrozumie.

 • wheesy

  Oceniono 11 razy 11

  "W tym jak najbardziej chrześcijańskim, ale i bardzo ludzkim duchu wyciągamy do Was, siedzących tu na ławach kończącego się Soboru, nasze ręce oraz udzielamy wybaczenia i prosimy o nie."
  1965, Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich
  Pan Kownacki to do kościoła na msze chodzi i wstrętu przyjmując komunię to nie ma?

 • liberau

  Oceniono 15 razy 11

  Dobrze, że w III RP istniały patriotyczne siły pamiętające o powstańcach - np. propisowskie brunatne bydło buczące i gwiżdżące na ich grobach w rocznice powstania. Ale nie wszyscy pamiętali - nie pamiętam np. aby pan Kownacki zabierał wówczas głos i potępił tych bydlaków.

 • klikon55

  Oceniono 11 razy 11

  Pisowcy to w przeważającej mierze potomkowie komunistów, złodziei i emigrantów, na których tak psioczą. Ignoruję pisie trolle.

 • rozterka47

  Oceniono 13 razy 11

  Dziecko zwyrodnialca sądowego toście mieli u siebie jako ministra.

  PIS to najbardziej obrzydliwa , kłamliwa , manipulancka , podła organizacja polityczna w tym kraju .

 • smarekdarek

  Oceniono 11 razy 11

  Jak "resortowe dziecko", jakim jest Napoleon z Żoliborza i jego klakierzy, mogą nam mówić o wolności i demokracji, skoro jedno i drugie znaczy dla nich tyle, to nic w imię władzy i zemsty?

 • batura3

  Oceniono 11 razy 11

  Nikt nie zrobi z pissowca takiego prymitywka i kretyna pełnego kompleksów jak on sam z siebie. Co za pissowska miernota - alleluja. A co na to ex komuniści a obecnie członkowie Pissu- a jest ich w tej partyjce całkiem sporo :))

 • jsn

  Oceniono 13 razy 11

  znakomity poziom wiceministrów z PiS-u. Trzeba wyjątkowego wysiłku aby takich znaleźć.

 • pan.szklanka

  Oceniono 11 razy 11

  Kownacki, jak na katolika przystało, nie ma pojęcia o swojej manifestowanej wierze. Otóż w Biblii jest (Pwt 24, 16) "Ojcowie nie poniosą śmierci za winy swych synów ani synowie za winy swych ojców."

 • juzstarsza

  Oceniono 13 razy 11

  Oj ty gadzino !! Gdybym miała taką siłę sprawczą to wisiałbyś na pierwszym drzewie.

 • 55kris

  Oceniono 15 razy 11

  Podli, mali ludzie, sorry - ludziki

 • martha.wise

  Oceniono 10 razy 10

  Bartosz Kownacki ruski agent poucza Polaków jak zniszczyć dobre stosunki z Niemcami i oddać nas w ruską niewolę.

 • bee1

  Oceniono 10 razy 10

  jak Pan Kownacki idzie z psem na spacer, to można powiedzieć , że przechadza się milion szarych komórek. Kownacki bez psa to jeden widelec

 • seeba-5

  Oceniono 10 razy 10

  Koorwa ale dno...

 • oldtouareg

  Oceniono 10 razy 10

  Zlodziej najgloszniej krzyczy: Kradna!!!! Tak samo Kownacki to ruski agent w Polsce. Wybrany przez zdrajcow narodu polskiego z pis

 • anonim_ka

  Oceniono 12 razy 10

  Ma pan rację panie Kownacki , źle znoszę wszelkie wywody Jarozbawa cmentarnika kiedy pomyślę o jego drzewie genealogicznym . Może zająłby się pan stryjami Świątkowskimi... :)

 • rom1955

  Oceniono 10 razy 10

  Ten Kownacki to nie słyszał to co mówił, mózg nie rozumiał co język mówi, a język gadał chyba do Kaczyńskiego. W PRL w latach 1968 też byli podobni. Może on pochodzi od nich. Z dużym prawdopodobieństwie tak.

 • zapomorski12

  Oceniono 10 razy 10

  "Wiceszef MON: Dzieci i wnuki zwyrodnialców próbują nas pouczać o wolności i demokracji"

  To już jest nie do zniesienia. Kolejny "Misiewcz" z PiS obraża tysiące, jeśli nie miliony Polaków. Kim jest ten człowiek, gdzie zgubił inteligencję, poczucie odpowiedzialności za słowa, brak empatii dla powstańców. Jak może przedstawiciel władzy, członek PiS-mówić coś takiego w rocznicę Powstania Warszawskiego?? Niewyobrażalna katastrofa spotkała nasz kraj. Nie wiem, czy z tego szamba, jaki PiS po sobie zostawi, uda się już Polskę wyciągnąć na normalną drogę rozwoju. Szkoda tego pięknego kraju, który Polską się jeszcze nazywa. Ludzie, na litość Boską, zastanówcie się dlaczego zagłosowaliście na PiS!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX