"Jak tam, Mordeczki moje kochane, zdradzieckie?". Wpis Macieja Stuhra jest hitem na FB

Dziś przed Pałacem Prezydenckim o godz. 20 odbędzie się manifestacja przeciwko zmianom w sądownictwie wprowadzanym przez PiS. Do udziału w wydarzeniu zachęcił na swoim profilu na Facebooku aktor Maciej Stuhr.

O godz. 20 przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu odbędzie się demonstracja przeciwko ustawom o sądownictwie - ustawie o KRS, ustroju sądów powszechnych i Sądzie Najwyższym. Uczestnicy chcą przekonać prezydenta Andrzeja Dudę do tego, by nie podpisywał projektów.

Do udziału w manifestacji zapraszają nie tylko politycy i działacze społeczni, ale również artyści, w tym aktor Maciej Stuhr.

"Jak tam Mordeczki moje kochane, zdradzieckie? I jak się macie w naszej Ojczyźnie? Dobrze? To nie mam pytań, siedźcie sobie spokojnie i bawcie się dobrze. Nie za zbytnio? Zapraszam jutro o 20. pod Pałac Prezydencki, będziemy prosić Pana Prezydenta o zawetowanie ustaw sądowych. Będzie ponoć prof. Rzepliński i kilka innych, zacnych zdradzieckich mordeczek. Sie ma!" - napisał aktor.

Błyskotliwe felietony i spostrzeżenia Macieja Stuhra w książkach >>

Kaczyński: "Nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego śp. brata!"

Komentarze (508)
"Jak tam, Mordeczki moje kochane, zdradzieckie?". Wpis Macieja Stuhra jest hitem na FB
Zaloguj się
 • larsek

  Oceniono 144 razy 110

  Brawo Panie Macieju! Doczekamy kiedy zdrajcy staną przed Trybunałem Stanu! Konus z Żoliborza tym razem nie wywinie się (najwyższej do Tworek).

 • pragmatycznyromantyk

  Oceniono 121 razy 99

  Tak sobie oglądałem ostatnio obrady Sejmu i twórcy "Ucha Prezesa" będą mieli trudny orzech do zgryzienia, bo jak przebić rzeczywistość? J.Kaczyński w "Uchu Prezesa" to spokojny dziadzio, a w rzeczywistości zacietrzewiony, pełen nienawiści człowiek....

 • justas32

  Oceniono 102 razy 74

  Proszenie Adriana o weto to jak proszenie Adolfa żeby przestał palić Żydów. Nie ma sensu ...

 • an-te

  Oceniono 95 razy 69

  Maciek Stuhr, jak zwykle, jest super! A stary, zakłamany wyciruch próbuje swoją winę za śmierć 96 osób, w tym swojego brata, ukryć pod stekiem bzdur, fałszywych oskarżeń i kalumni.

 • wartobycprzyzwoitym

  Oceniono 90 razy 68

  będę !!!!!!! ja zdradziecka mordeczka z innymi znajomymi mordeczkami zdradzieckimi będziemy pod Pałacem

 • jakub13579

  Oceniono 65 razy 43

  Mam 70 lat i protezę nogi. Będę z wami całym sercem choć nie fizycznie.

 • marywil2012

  Oceniono 56 razy 40

  Wyjdźmy na ulicę i dajmy się tym sku... i choć rozumiem potrzebę rozładowania śmiechem, słów Kaczyńśkiego ale to co i jak powiedział Kaczyński wieczorem powinno być zdecydowanie bardziej napiętnowane i powinny skończyć się żarty, bo sytuacjia jest poważna. Ten człowiek jest chory i otoczył się ludźmi, którzy realizują już zupełnie bezkrytycznie jego paranoidalną wizję świata. Mam obawę, że robienie z tych przerażających wyrażeń, których użył Kaczyński, "mordeczek" rozmywa powagę sytuacji. Przecież Kaczyńskiego trzeba chronić przed samym sobą i go leczyć, zanim zastaniemy same zgliszcza w Polsce.

 • justas32

  Oceniono 62 razy 38

  Nie dziwcie się Jarkowi. Całe życie bez kobiety - nic dziwnego że nauczył się trzymać "sprawy" mocną ręką ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX