Błaszczak zwrócił list "od córki leśniczego" wręczony przez Szyszkę. Jest komunikat resortu

Operator Polsat News zarejestrował rozmowę szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka i ministra środowiska Jana Szyszki. Szyszko wręczył Błaszczakowi kopertę z listem. MSWiA poinformowało, że korespondencja została zwrócona.

Przed dzisiejszym posiedzeniem rządu do ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka podszedł minister środowiska Jan Szyszko, trzymający kopertę. Sytuację zarejestrowała telewizja Polsat News.

- To jest taka córka leśniczego... - zaczął Szyszko.

Minister Błaszczak odwrócił się w kierunku kamery.  - A to jest kamera Polsatu - zauważył szef MSWiA. - Proszę pana, ona prosiła, żebym panu to przekazał. Niech pan to przeczyta, dobrze? - poprosił minister środowiska. Mariusz Błaszczak wziął kopertę i obiecał, że zapozna się z jej treścią.

Sprawa wywołała ogromne zainteresowanie mediów, które zwróciły się zarówno do ministerstwa środowiska, jak i ministerstwa spraw wewnętrznych i administracji, z wnioskiem o udostępnienie treści listu.

Jak poinformowało popołudniu MSWiA, Mariusz Błaszczak zwrócił korespondencję od ministra Jana Szyszki.

"Minister Mariusz Błaszczak poinformował ministra środowiska, że nie zwykł zapoznawać się z korespondencją przekazywaną z pominięciem drogi służbowej. Jeżeli sprawa, którą przekazywał dziś minister środowiska, leży w kompetencjach szefa MSWiA, wówczas minister Mariusz Błaszczak chętnie się z nią zapozna, kiedy zostanie mu ona przekazana formalną drogą służbową" - czytamy w oświadczeniu MSWiA.

Komentarze (479)
Błaszczak zwrócił list "od córki leśniczego" wręczony przez Szyszkę. Jest komunikat resortu
Zaloguj się
 • dornjuan

  Oceniono 193 razy 107

  Toż to lepsze niż taśmy u Sowy bo na żywo. Super PISowskie głąby z testerem kociej karmy na czele.

 • turkucio

  Oceniono 166 razy 86

  "Minister Mariusz Błaszczak poinformował ministra środowiska, że nie zwykł zapoznawać się z korespondencją przekazywaną z pominięciem drogi służbowej..."

  przy kamerze Polsatu.

 • ogrodnik.january

  Oceniono 145 razy 67

  Czyli nepotyzm jak najbardziej będzie, ale legalnie - drogą służbową...

 • joankb

  Oceniono 45 razy 41

  Kurski rozpaczliwie poszukuje córki leśniczego, która wyzna, że miała zamiar Pana Mariusza poprosić o polecenie najlepszego żwirku....

 • buzhidao

  Oceniono 31 razy 31

  Głupi jesteście.
  "Córka leśniczego" to taka niemiecka operetka, Szyszko libretto dał Mariuszowi w kopercie, co w tym złego?

 • druit

  Oceniono 100 razy 26

  przyjal pod okiem kamery... pojawily sie zapytania o prokurature i... zwrocil....gdyby nie bylo kamery... ojjjjjj to by sie krecilo lody, prawda panie plaszczak i szyszek?

 • jego_eminencja

  Oceniono 94 razy 26

  Szyszko kreci lody z ojcem tej dziewki, lesniczy podpisal kwit ze drzewa z wycinki to zmurszale i przegnite, a bylo to 1000 kubików szlachetnego drzewa na meble, po ubiciu interesu na grillu przy wódce Szyszko obiecal pomóc jego córce w karierze, ta dziewka ma ukonczne liceum oraz kurs wizarzystki, zna tez podstawy angielskiego

 • krynolinka

  Oceniono 104 razy 20

  Zagranie pod publiczkę. Mało wiarygodne jak zresztą sam pan Błaszczak.

 • Marian Kaliski

  Oceniono 99 razy 19

  Gdyby nie kamera Polsatu, córka lesniczego mogla być w radzie nadzorczej czegos tam. I tak bedzie za kilka dni, gdy sprawa przycichnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX