Komentarze (141)
Festiwal w Opolu. Prezydent miasta: pozwiemy TVP na wiele milionów
Zaloguj się
 • qznia

  Oceniono 57 razy 7

  Prezydent Opola najpierw popędził TVP, zostając bohaterem totalnej opozycji.
  A teraz zorientował się, że miasto nic nie zarobi: hotele, restauracje, sklepy, taksówkarze - zero wpływów.
  I co teraz Prezydencie?

 • proteusz33

  Oceniono 45 razy 5

  Co za pajac,myślał że telewizja na kolanach będzie go prosiła o festiwal.Odwołują zrobił tylko na złość opolanom.Może w następnych wyborach przegrać

 • lubat

  Oceniono 35 razy 5

  Niech mnie ktoś oświeci, kto zerwał "kontrakt"? Wydawało mi się, że prezio Opola.

 • Marek Kasprzyk

  Oceniono 26 razy 4

  Śmiać się czy płakać? – to pytanie zadaję sobie, śledząc kolejne odsłony wielkiej awantury o koncert w Opolu. Śmiać się, oczywiście. Bo czyż może być coś bardziej zabawnego niż obraz artystów, którzy jak Maryla Rodowicz kariery zaczynali w czasach głębokiego PRL-u, występując na wszystkich organizowanych przez ówczesne władze koncertach?Albo jak Kayah, która nieco później występowała na festiwalach piosenki radzieckiej w Zielonej Górze. Kto nie pamięta, niech wrzuci sobie hasło do Wikipedii, a zrozumie, jaki to musiał być już w latach 80. obciach. A teraz stają się symbolami antypisowskiego oporu w imię wolności? Teraz oni i im podobni będą mnie pouczać, na czym polega wolność słowa? Trzeba się śmiać.

  W latach komunistycznego reżimu grzeczni, radośni, uśmiechnięci, posłuszni, do władzy przyssani i przytuleni, łaskami obsypani, głaskani i nagradzani. Teraz będą opowiadać o godności, o demokracji i o ofierze? Teraz, gdzie za karę pochwali ich większość mediów, a menadżerowie i agenci zadbają o to, by ich protest dobrze się sprzedał i przyniósł jeszcze więcej zysków? Śmiać, bo jak inaczej reagować na gwiazdy, które nie chcą "występować przed Kurskim", nie chcą firmować "rządowej telewizji", nie chcą akceptować strasznej władzy, ale pląsali i podskakiwali przed innymi władzami w ciągu ostatnich 25 lat?

 • 31.februarius

  Oceniono 26 razy 4

  "Festiwal w Opolu. Prezydent miasta: pozwiemy TVP na wiele milionów"

  Jak fajnie!
  Dokładnie to samo, jeny "obrócone o 180°" meldował wczoraj majdański sfitfociarz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX