Krystyna Pawłowicz leciała do Tokio klasą biznes, posłanki opozycji ekonomiczną. Awantura

Krystyna Pawłowicz w dniu 34. posiedzenia Sejmu VIII Kadencji

Krystyna Pawłowicz w dniu 34. posiedzenia Sejmu VIII Kadencji (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Krystyna Pawłowicz poleciała do Tokio na forum ekonomiczne wraz z czterema innymi posłankami. Ale tylko ona odbyła podróż w klasie biznes. "Zafundowaliśmy Pawłowicz biznesklasę!" - grzmi tabloid "Fakt".

Krystyna Pawłowicz z PiS, Bożena Szydłowska z PO, Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna), Andżelika Możdżanowska (PSL), Barbara Chrobak (Kukiz'15) - te posłanki były na kobiecym forum ekonomicznym w Tokio. 

Pawłowicz leciała klasą biznes, pozostałe panie - ekonomiczną. "Różnica w cenie biletów to kilka tysięcy złotych. A różnica między posłankami? Pawłowicz jest z koalicji, a reszta z opozycji" - oburzał się "Fakt". 

Krystyna Pawłowicz się tłumaczy

Pawłowicz twierdzi, że inne posłanki zostały "sterroryzowane przez media" i wybrały klasę ekonomiczną. "Przy podróży lotniczej trwającej 8 lub więcej godzin mają prawo do zdrowszej dla wieku i płci klasy biznes refundowanej przez Sejm" - opisuje Pawłowicz na swoim Facebooku. 

"Wystraszone leciały 11 godzin w jedną stronę skulone, a po przylocie czekały, aż zejdzie im z nóg opuchlizna. Nie czuły się dobrze" - pisze posłanka PiS. 

Krystyna Pawłowicz, z charakterystyczną dla siebie swadą tłumaczy, czemu leciała biznes klasą. 

Ja (65 l.) NIE dałam się sterroryzować (...) Skorzystałam z PRZYSŁUGUJĄCEGO mi prawa do zdrowia.
Więcej szacunku dla Polek wyrobnicy niemieckich gazet. Jesteście w Polsce, tu się kobiety szanuje.

- zakończyła Krystyna Pawłowicz. 

A TERAZ ZOBACZ: Bójki i przepychanki na miesięcznicy smoleńskiej

Zobacz także
Komentarze (372)
Krystyna Pawłowicz leciała do Tokio klasą biznes, posłanki opozycji ekonomiczną. Awantura
Zaloguj się
 • dna_low

  Oceniono 53 razy 41

  Oj tam, oj tam. Nikt nie wziął pod uwagę, że z takimi gabarytami pani Poseł w ekonomicznej musiałaby zająć co najmniej dwa miejsca i cenowo wyszłoby to samo.

 • the_incognito

  Oceniono 32 razy 22

  Poleciała klasą Business, a przecież mogła wyczarterować cały samolot - także i tak mogło być drożej.

 • agnrodis

  Oceniono 18 razy 18

  Ciekawe ile osmiorniczek nazarlo sie to babsko w czasie lotu do Tokio i w czasie pobytu w Japonii!!! A tak PiS krzyczak na Sikorskiego. Teraz widac jak oszczednie w porownaniu z PiSem wydawalo pieniadze PO!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz minusujcie oszusci z PiSu i jego wyznawcy!!!

 • ogrodnik.january

  Oceniono 68 razy 18

  Krysia jest z lepszego sortu, więc oczywiście "przysługują" jej przywileje, za które płacimy z naszych kieszeni. K..wa, kiedy to się skończy?

 • my_kroolik

  Oceniono 16 razy 16

  Ale na temat ośmiorniczek za parę stów, to darła ryja miesiącami. Cholerni obłudnicy z PIS! Nadludzie, według słów prezesa...

 • agnrodis

  Oceniono 22 razy 16

  Pawlowicz jest prawdziwa twarza PiSu .... chamstwo, arogancja i oby tylko wydoic dla siebie jak najwiecej z budzetu Panstwa. A tak PiS krzyczal o osmiorniczkach (35-40zl/kg) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • alex.schmid

  Oceniono 16 razy 16

  Jestem pewien, ze gdyby pani Krysia miala za podróż płacić z własnej kieszeni, to jakos przetrwałaby w tej ekonomicznej i nie narzekałaby... Ale, ze za publiczne pieniążki to co tam ... Istnieje cos takiego jak ekonomiczna plus ... Miejsca więcej i roznica w cenie nie duza ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje