"Na naszych oczach odbywa się spektakl samounicestwienia prezydenta Andrzeja Dudy"

"Wstrząsające" i "nieprzystające osobie sprawującej najwyższą funkcję w państwie" - tak Robert Biedroń w TVN24 opisał słowa prezydenta Andrzeja Dudy, który w wywiadzie dla TVP Historia stwierdził, że potomkowie zdrajców piastują w Polsce ważne funkcje.

- Miejmy tego świadomość, że dzisiaj dzieci i wnuki zdrajców Rzeczypospolitej, którzy tutaj walczyli o utrzymanie sowieckiej dominacji nad Polską, zajmują wiele eksponowanych stanowisk w różnych miejscach, w biznesie, mediach - mówił w wywiadzie dla TVP Historia Andrzej Duda.

Zdaniem prezydenta Słupska Roberta Biedronia prezydent bierze udział w "wojnie polsko-polskiej" i przykłada rękę do podziałów. Biedroń w "Kropce nad i" przytoczył przykład ze swojego domu rodzinnego.

(To) prezydent nierozumiejący przeszłości naszego kraju, skomplikowanej. Ja sam wywodzę się z domu w którym ojciec nosił legitymację PZPR-u, matka działała w "Solidarności", a oboje walczyli o wolną, niepodległą Polskę. Te scenariusze są bardzo różne. Myślę, że prezydent też zdaje sobie z tego sprawę, tylko z jakiegoś dziwnego powodu nie potrafi wyjść z narracji partyjnej, która niszczy polskie społeczeństwo

- stwierdził gość Moniki Olejnik.

Zdaniem Biedronia prezydent Duda nie wykorzystuje swojej szansy na bycie prezydentem wszystkich Polaków (ostatnio tłumaczył, czemu nie jest takim prezydentem - CZYTAJ WIĘCEJ).

Na naszych oczach odbywa się spektakl samounicestwienia prezydenta Andrzeja Dudy

- dodał Biedroń. - Jeśli tak ma wyglądać prezydentura w Rzeczypospolitej Polskiej, to jesteśmy obserwatorami gorszącego spektaklu - ocenił polityk. Nie chciał jednak jasno określić, czy będzie kandydował w kolejnych wyborach prezydenckich.

Więcej o:
Komentarze (431)
"Na naszych oczach odbywa się spektakl samounicestwienia prezydenta Andrzeja Dudy"
Zaloguj się
 • nietyp

  Oceniono 121 razy 105

  A czego się można spodziewać po kolesiu wyciągniętym z jedenastego rzędu machiny partyjnej, w której nawet ci z pierwszego rzędu są niedorozwiniętymi matołami???

 • Aro W

  Oceniono 81 razy 73

  Duda Andrzej, syn katolickich mułów,, to przestępca konstytucyjny, który musi stanąć przed.trybumalem stanu. Natomiast przed sądem za nawolywanie do nienawiści, to przestępstwo równiez. Hanbi ten człowiek urząd prezydenta od chwili jego objęcia. Mam wielką nadzieję, że odpowie karniei skończy marnie

 • macwies

  Oceniono 70 razy 62

  dudę zastąpi Misiewicz. Na ty stanowisku wykształcenie nie jest wymagane.

 • chi-neng

  Oceniono 62 razy 54

  Szanowny panie Biedron

  Moim skromnym zdaniem, ta atrapa Porsche 910, ten pajac, ta marionetka sterowana z tylnego siedzenia przez kaczego gnoma, samounicestwianiem parala sie od pierwszych dni kampanii wyborczych (obydwu), konwencji, oredzia zwiazanego z jego przysiega.

  Tyle tylko, ze SUWEREN TEGO NIE CHCIAL WIDZIEC, ANI DOSTRZEC, BO WTEDY BYL PELEN PODZIWY DLA TEJ MIERNEJ IMITACJI, nie wiadomo czego i kogo...

 • soltysowa_z_brzeszcz

  Oceniono 59 razy 47

  powiem krótko:
  Budyń nie zasługuje nawet na to, żeby mieć go w dupie.
  bo dupy na takiego ciula szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX