Biedroń: jeśli Kaczyński mnie wkurzy, wystartuję w wyborach i zostanę tym prezydentem

Robert Biedroń promował w Białymstoku wywiad-rzekę z nim samym. Spotkanie miało być o książce, ale nie udało się uciec od polityki. 

Prowadzący spotkanie o książce "Pod prąd" stwierdził, że wiele osób oczekuje, że prezydent Słupska zostanie prezydentem Polski. Na sali rozległy się brawa - relacjonuje białostocka "Gazeta Wyborcza". Biedroń najpierw zaznaczył, że nie lubi, kiedy ludzie mówią mu, że "ma być prezydentem". Pouczył zebranych, żeby "nie czekali na Mesjasza" i zaczęli sami zmienić rzeczywistość wokół siebie. Po czym dodał: 

Obiecuję wam, że jeśli Kaczyński mnie wkurzy już tak, że nie będę mógł wytrzymać, to stworzę własny komitet i ruszę w Polskę, wystartuję w wyborach i zostanę tym prezydentem.

Polityk z optymizmem mówił o końcu rządów PiS: - Ludzie odsuną PiS od władzy przede wszystkim dlatego, że przekroczy granice jakiegoś absurdu. (...) Jestem optymistą: zostały jeszcze tylko trochę ponad dwa lata. Spokojnie przeżyjemy - ocenił Biedroń.

- Cudownie było Was spotkać w Białymstoku! - napisał po spotkaniu na swoim fanpage na Facebooku.

Obszerną relację ze spotkania znajdziesz na Bialystok.wyborcza.pl >>>

A TERAZ ZOBACZ: Kaczyński w Sejmie: " Wy kompromitujecie Polskę!"

Więcej o:
Komentarze (410)
Biedroń: jeśli Kaczyński mnie wkurzy, wystartuję w wyborach i zostanę tym prezydentem
Zaloguj się
 • smurfmadrala

  Oceniono 144 razy 36

  Pan Biedroń Prezydentem natomiast pani Grodzka będzie pełnić obowiązki Pierwszej Damy.

 • krikrikrikri

  Oceniono 139 razy 35

  Panie Biedroń, wszystkich, których namaszcza i promuje GW to w końcu i tak przegrywają, a im bardziej są promowani, tym mocniej przegrywają. To taki pocałunek śmierci.

 • ragefox

  Oceniono 126 razy 34

  +++++
  ++++
  +++
  ++
  +
  Sądząc po komentarzach, to ma poważne szanse uzyskać 0,1%.

 • nn311

  Oceniono 35 razy 17

  O Panu Bidroniu wiem nie wiele. Słyszałem że mieszkańcy Słupska są zadowoleni z jego rządów. Z tego co pamiętam zawsze był wyważony i uczciwy w swych poglądach. Szanował innych i władza czy też stanowiska nie uderzały mu do głowy. Myślę że mógł bym na niego głosować.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX