Olejnik pyta Kempę, czy Donald Tusk jest dobrze wychowany. "Szczerze? Powiem jak kobieta kobiecie"

W rozmowie z Moniką Olejnik Beata Kempa zdradziła, co nie podoba jej się w zachowaniu Donalda Tuska. Takiej odpowiedzi chyba nikt się nie spodziewał.

Jednym z tematów poruszonych w "Kropce nad i" w TVN24 był wybór szefa Rady Europejskiej. - Czy pani premier będzie utrzymywała kontakty z Donaldem Tuskiem? - chciała wiedzieć Monika Olejnik. - Pani premier Beata Szydło jest przede wszystkim osobą bardzo dobrze wychowaną z domu, to jest rzadkość w polityce - zaczęła tłumaczyć Beata Kempa.

- A Donald Tusk jest dobrze wychowany, czy źle? - przerwała prowadząca. - Szczerze? Nie podoba mi się jedno, powiem jak kobieta kobiecie. Bardzo często idąc trzyma rękę w kieszeni. Przepraszam, ale zwracam na to uwagę, to jest taka nonszalancja - śmiała się szefowa Kancelarii Premiera.

- Może to tak z europejska, może Polakiem już mniej się czuje - oceniła Kempa. Jak dodała - tym razem już na poważnie - że premier w Brukseli "będzie twardo zabiegała o sprawy kraju, i żeby w Europie nie było Polski dwóch prędkości".

Wybór Tuska na szefa RE

9 marca Donald Tusk został ponownie wybrany na szczycie UE na szefa Rady Europejskiej. W trakcie szczytu w Brukseli odbyło się głosowanie, w którym przeciwna jego wyborowi Tuska była tylko premier Szydło; wszyscy pozostali unijni przywódcy poparli dotychczasowego szefa RE. Wcześniej Polska zgłosiła swojego kandydata, byłego członka PO Jacka Saryusza-Wolskiego.

Zgodnie z traktatem przewodniczący Rady Europejskiej wybierany jest kwalifikowaną większością głosów. Tusk będzie szefem Rady Europejskiej przez kolejne 2,5 roku, do roku 2019. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

A TERAZ ZOBACZ: Politycy PiS oceniają "niemieckość" Donalda Tuska. I nie jest to nowa narracja

Politycy PiS oceniają "niemieckość" Donalda Tuska. I nie jest to narracja nowa

Więcej o:
Komentarze (348)
Olejnik pyta Kempę, czy Donald Tusk jest dobrze wychowany. "Szczerze? Powiem jak kobieta kobiecie"
Zaloguj się
 • zielony_wesolek

  Oceniono 55 razy 47

  Wolę Tuska idącego z zakupami niż jaśnie państwo prezesostwo z brudnymi buciorami i bez zębów

 • fakiba

  Oceniono 63 razy 41

  Zacznijmy od tego , że Kempa to nie kobieta tyko dziwoląg , pan Bóg stworzył i zapłakał

 • krynolinka

  Oceniono 57 razy 39

  Średnio rozgarnięty garkotłuk mówi,że ręka w kieszeni jej przeszkadza..

 • rodrigezoo

  Oceniono 53 razy 37

  Ta jazgocząca ,ujadająca przekupa mówi o tym ,kto jest dobrze wychowany ? Broszka na pewno, w dodatku ćwiczona przez kleryków ,jak gadać na jednym tonie bez mrugnięcia okiem , ledwo otwierając usta, modulując głosem w podobny sposób jak w kościele na kazaniu. ameeeen.

 • t21

  Oceniono 40 razy 36

  Kobieta kobiecie? Przecież tempa wygląda jak transsseksualista, któremu w trakcie zabiegu skończyły się pieniądze...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX