Znajomy Misiewicza o wypadzie do klubu. "Normalnie jak dwaj faceci przy wódce"

"Szastanie pieniędzmi, nagabywanie studentek" - tak według "Faktu" miało wyglądać zachowanie Bartłomieja Misiewicza w klubie. Sam rzecznik zaprzeczał. Teraz o imprezie opowiada też towarzyszący mu wtedy białostoczanin.

Bartłomiej Misiewicz był na imprezie w klubie w Białymstoku w zeszły czwartek. "Fakt" opisał, że rzecznik MON miał podjechać na imprezę służbowym samochodem, w towarzystwie ochroniarza. Już na imprezie rzekomo "szastał pieniędzmi" i "nagabywał studentki"- pisał dziennik. 

Misiewicz przyznał jedynie, że był w klubie - całej reszcie zaprzeczył. Rzecznik zapewniał, że poszedł na imprezę pieszo, bez ochrony i nie zachowywał się tak, jak wynika z relacji "Faktu". 

Bartłomiej Misiewicz na imprezie

Tymczasem lokalny portal dziendobrybialystok.pl dotarł do mieszkańca Białegostoku, który miał towarzyszyć Misiewiczowi. - Siedzieliśmy normalnie jak dwaj faceci przy wódce. Nie było żadnego nagabywania dziewczyn, ani szastania pieniędzmi - mówił mężczyzna. Portal nie podaje jego nazwiska, jednak wg "Faktu" chodzi o Sebastiana Łukaszewicza, pracownik gabinetu politycznego ministra Krzysztofa Jurgiela.

- To było normalne, luźne towarzyskie spotkanie, tak jak czas spędza wielu innych ludzi - dodaje. Podkreśla też, że nie było żadnych rozmów o polityce, a nagłośnienie sprawy ocenia jako "wzbudzanie sensacji".

Jednak w relacji portalu jedna rzecz nie zgadza się z wersją Misiewicza. Zapewniał on, że poszedł do klubu pieszo. Tymczasem wg dziendobrybialystok.pl, hotel, w którym zatrzymał się rzecznik, jest oddalony od klubu i trzeba było tam podjechać samochodem. Portal pisze także, że Misiewiczowi miał towarzyszyć ochroniarz. 

Więcej o:
Komentarze (163)
Znajomy Misiewicza o wypadzie do klubu. "Normalnie jak dwaj faceci przy wódce"
Zaloguj się
 • leszek.30

  Oceniono 58 razy 44

  Do czego to doszło, że taki trep, jak Misiewicz , ćwok bez matury, jest na stanowisku na etacie wiceministra..? Jak to możliwe, by oficerowie z najwyższymi stopniami ; generałowie, pułkownicy, majorzy , salutowali temu gnojkowi !??... Gdzie się podział honor polskiego oficera ???
  Gdy w 1945 roku w Polsce zaczęła rządy bolszewia, UB..itp. to właśnie tacy , jak Misiewicz, chłopki małorolne, bez wykształcenia, bez żadnych zasad moralnych, zostawali komisarzami rządzili krwawo..!!!

 • leszek.30

  Oceniono 46 razy 40

  Jak myślicie, ilu takich "Misiewiczów" z PiS-bolszewii, krąży po Polsce i rozbija się limuzynami , zabawia się na naszym kosztem..???...

 • monte.zuma1

  Oceniono 46 razy 38

  Misiu, możesz mieć ochronę, możesz podjeżdżac limuzyna, możesz stawiać kolejki gęby sobie nie zmienisz.
  Już zawsze pozostaniesz salcesonem, co to na mopie w aptece zasuwa.

 • jackanapes

  Oceniono 40 razy 32

  Siedzieli sobie, popijali, lachonów nie rwali, polityki zero… czyli rozmawiali o sporcie… Misiewicz chwalił się swoimi medalami…

 • fakiba

  Oceniono 38 razy 26

  Żadną kasą nie szastał bo kartą płacił , i to nie swoją tylko ministerstwa bez limitu na działalność reprezentacyjną , przecież się prezentował

 • chi-neng

  Oceniono 35 razy 25

  "Szastanie pieniędzmi, nagabywanie studentek"
  -----
  No przeciez taki gwiazdor, z kariera komety nie z tej ziemi, musi w jakis sposob oznajmic swiatu KIM ON JEST i jakie przywileje daja DOBRE KONTAKTY PO DOBRYCH ZMIANACH...

  Ciekawa jestem reakcji studentek, ktore mam nadzieje, wiedzialay z kim mialy do czynienia:).

 • krynolinka

  Oceniono 35 razy 25

  Minister Błaszczak podkreśla ,że Polska dzięki pracy pana ministra i podległych mu służb to kraj bezpieczny .To jakim cudem zdrowemu i sporemu facetowi jest potrzebna ochrona ? Służbowa ochrona. Paranoja czy rzeczywiście pan rzecznik jest jedną z najważniejszych osób w państwie .

 • fakiba

  Oceniono 35 razy 25

  Uzgodnili wersje tylko nie do końca , salceson swoje a ludzie swoje i bardziej wierzę ludziom

 • druit

  Oceniono 21 razy 17

  moze warto by sprawdzic, ile za to zaplacil podatnik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX