"Kaczyński był w furii, wyrwał mi telefon i rzucił na ziemię". Posłanka PO zdradza kulisy "spotkania" z prezesem PiS

- Zapytałam prezesa PiS, czemu niszczy Polskę - opowiada w rozmowie z Gazeta.pl Agnieszka Pomaska. - Wtedy wyrwał mi telefon i rzucił nim o podłogę - dodaje zbulwersowana. O sprawę zapytaliśmy rzeczniczkę PiS Beatę Mazurek. "Nie uważam, żeby była to prawda" - odpowiedziała.

- Jak panu nie wstyd? Co pan robi z naszym krajem?! - krzyczy Agnieszka Pomaska do prezesa PiS wychodzącego z Sejmu. Po tych słowach widać, jak jej telefon ląduje na ziemi. Co się stało? Posłanka Platformy Obywatelskiej przekonuje, że Jarosław Kaczyński "wytrącił jej telefon z rąk i rzucił nim o ziemię".

- Sytuacja była mocno nerwowa - wyjaśnia w rozmowie z Gazeta.pl Pomaska. - Schodziliśmy po schodach, straż marszałkowska próbowała nam to uniemożliwić. Ale udało się. Czekałam na prezesa Kaczyńskiego przed drzwiami, które prowadziły do jednego z bocznych wyjść - opowiada. I wzburzonym głosem opisuje kulisy spotkania z prezesem PiS:

Telefon trzymałam dosyć nisko, szczerze mówiąc nie spodziewałam się żadnego ruchu ze strony prezesa Kaczyńskiego. Ale po tym, jak zapytałam, czy mu nie wstyd i dlaczego niszczy Polskę, prezes po prostu wyrwał mi telefon i rzucił go na ziemię

Wyjaśnia, że wszystko działo się bardzo szybko. - Nie zdążyłam zareagować ani zorientować się, co tak naprawdę się dzieje - mówi nam i dodaje:

To nie było tak, że prezes trącił mnie w rękę i telefon bezwładnie upadł. Po prostu udało mu się wyrwać mi ten telefon z ręki i rzucić go na ziemię. To było pół sekundy. Kaczyński był w furii, w wielkiej złości, ja nie potrafię tego nawet opisać. 

O sprawę kłótni na sejmowym korytarzu zapytaliśmy rzeczniczkę PiS, Beatę Mazurek. - Wydaje mi się to absurdalne, niemożliwe, żeby taka sytuacja miała miejsce - powiedziała nam, uzupełniając jednocześnie:

Na tyle, na ile znam prezesa Kaczyńskiego i jaki on jest w stosunku do kobiet, to nie uważam, żeby to była prawda. Może pani Pomaska celowo ten telefon upuściła, żeby teraz oskarżać Jarosława Kaczyńskiego, że jej go wytrącił.

Mazurek odniosła się też do wcześniejszego nagrania, z nocnych obrad Sejmu, na którym widać, w jaki sposób prezes PiS reaguje na zaczepkę posłanki PO. - To jest tak jak z tą manipulacją (wczorajszą - red.). Ona napisała (Agnieszka Pomaska na Facebooku - red.) bardzo precyzyjnie: "Niech pani idzie do diabła", a już któryś portal zmanipulował i napisał "Idź do diabła" - stwierdziła. 

Więcej o:
Komentarze (630)
"Kaczyński był w furii, wyrwał mi telefon i rzucił na ziemię". Posłanka PO zdradza kulisy "spotkania" z prezesem PiS
Zaloguj się
 • makro10

  Oceniono 145 razy 115

  Popieram - również zagłosuję na każdego kto postawi premier i prezydenta przed trybunałem stanu a prezesowi zapewni proces przed sądem

 • newpatric

  Oceniono 120 razy 100

  "Trybunał ju ż się zbliża

  Już puka do Twych drzwi

  Pobiegnij go przywitać

  Choć ręka mocno drży!"

  Zagłosuję w wyborach na każdego kto zapewni wyroki więzienia dla kierownictwa PIS.

 • widziane_z_ryczki

  Oceniono 93 razy 77

  Drabinkowy dyktator jest typowym paranoikiem. Każdy psychiatra bez problemu go zdiagnozuje. Jego koniec będzie taki jak jego życie - podły. Większym problemem są demony, które uwolnił i spustoszenie Polski, którego dokonuje razem ze swoją bandą. To się musi zakończyć delegalizacją pisu i polskim wariantem Norymbergii.

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 76 razy 66

  Ten starszy pan już od dawna nadaje się do intensywnego leczenia psychiatrycznego, gdyż jego rozdwojenie jaźni przynosi więcej zła niż dobrego.

 • gapcio2010

  Oceniono 66 razy 54

  Psychopaci są nieprzewidywalni a teraz jeszcze grunt im się pali pod nogami więc nery puszczają. Miejmy nadzieję, ze wkrótce pójdą do diabła!...

 • pyttipannan

  Oceniono 62 razy 52

  Gnom jest w permanentnej furii, nienawidzi całego świata, ciekawe czy siebie też.
  Pora wyluzować dziadku, bo jeszcze cię szlag trafi.
  A na Wawel NIE LICZ, psychopato!!!

 • hajest

  Oceniono 45 razy 41

  Polacy, jako mogliście być tak naiwni, że daliście się nabrać na te kłamstwa Pisbolszewi? Większość z nas ceni sobie wolność i niezależność, za którą tak tęskniliśmy po PRL-u. Widać, że musi minąć wiele pokoleń, aż docenimy prawdziwą wolność.

 • fifakowski02

  Oceniono 50 razy 38

  No proszę jak to nam mężnieje znany zwalczacz komuny, Jarosław Polskęzbaw Lekkoniedointernowany Trzynastegogrudnianiedobudzony.
  Jak ma koło siebie (opłacanych naszymi pieniędzmi) goryli i kilku sługusów-lachociągów (np. Brudziński) to wykazuje się nadludzką wręcz odwagą i potrafi takiej opozycyjnej posłance nawet przypiedrolić.
  Warunek musi to być posłanka mniejsza od niego i w pobliżu nie może być żadnego normalnego chłopa.
  Może go tak podbudowało utworzenie Wolskiej Rady Ocalenia Narodowego?

 • maaac

  Oceniono 48 razy 34

  >>Na tyle, na ile znam prezesa Kaczyńskiego i jaki on jest w stosunku do kobiet, to nie uważam, żeby to była prawda. Może pani Pomaska celowo ten telefon upuściła, żeby teraz oskarżać Jarosława Kaczyńskiego, że jej go wytrącił.<<

  Na tyle ile znamy posłów PiSu będziemy wiedzieć, ze będą szli w zaparte. No a chamstwo wobec mężczyzn i kobiet Prezes Jarosław K. nie raz okazywał. I to w czasie ostatnich wydarzeń tak samo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX