Było jacuzzi, teraz czas na futro jenota. Poseł Tarczyński z PiS znowu zaskakuje "skromnością"

Poseł Dominik Tarczyński z PiS opublikował na swoim Twitterze zdjęcie w płaszczu z futrem jenota za kilka tysięcy złotych. To nie pierwszy raz, kiedy chwali się wysokim poziomem swojego poselskiego życia.

"Ciekawe" zdjęcie na profilu Tarczyńskiego pojawiło się kilka dni temu jako część dyskusji dot. jego ubioru. Na fotografii poseł ubrany jest w czerwony płaszczyk z kołnierzem z futra jenota. To jednak nie wszystko. Polityk dowcipnie skomentował opublikowane zdjęcie.

Mój sweterek i moda a'la Szejnfeld są passe. Teraz polecam czerwony płaszcz z Jenotem - napisał Tarczyński.

Płaszczyk bliski ludziom

PiS stworzył swój wizerunek na sloganie "partia bliska ludziom". Przeciwnością takiego podejścia miał być świat bogatej polityki, którą wg PiS lansowali przedstawiciele PO. Poseł Tarczyński po raz kolejny podważył ten wizerunek publikując zdjęcie w wartym kilka tysięcy płaszczu.

Komentarz dotyczący zmiany stylu nawiązywał do różowego swetra, w którym poseł wystąpił kilka lat temu. Intensywny kolor oraz obcisły fason ubrania i wtedy wywołały lawinę komentarzy. Sweter powrócił w dyskusji na Twitterze, do której Tarczyński postanowił dołączyć.

Wpis posła PiSu tym razem także wzbudził kontrowersje. Na tweeta odpowiedziało m.in. Stowarzyszenie Otwarte Klatki. Obrońcy praw zwierząt zachęcili w komentarzu posła, do zgłębienia tematu skąd pochodzi jego futrzany kołnierz.

Tarczyński odpowiedział: "Nie noszę, w pełni popieram, bo to mój kumpel". W następnym komentarzu obiecał pomóc stowarzyszeniu w uwolnieniu jenotów hodowanych na futra oraz podał swój numer telefonu. 

Czy w takim razie zdjęcie w sklepowym lustrze było tylko żartem? 

Historia lubi się powtarzać

To nie pierwszy raz kiedy Tarczyński podważa wizerunek PiSu. W styczniu polityk podbił internet publikując zdjęcie z jacuzzi jednego z najdroższych salonów SPA w Warszawie. Fotografia miała pokazywać wypoczynek zmęczonego posła po ciężkim dniu pracy. Wywołała jednak serię negatywnych wypowiedzi dot. rozrzutności polityka z "partii bliskiej ludziom". CZYTAJ WIĘCEJ>>>

W przypadku jacuzzi polityk na wszystkie komentarze odpowiedział bardzo krótko:

Tym razem do sprawy podszedł podobnie. Na jedno z pytań dotyczących płaszcza odpisał:

 

 

Więcej o:
Komentarze (312)
Było jacuzzi, teraz czas na futro jenota. Poseł Tarczyński z PiS znowu zaskakuje "skromnością"
Zaloguj się
 • zamaszysty.cios.w.krocze

  Oceniono 41 razy 37

  Niech jeszcze założy fioletowy kapelusik z piórkiem, białe mokasyny ze skóry aligatora, do ręki pozłacaną laskę i może zacząć pilnować PiSowskiego haremu w sejmie.

 • malepifko

  Oceniono 33 razy 29

  On i tak wie swoje. Każdą krytykę odbierze jako zazdrość. Typowy burak. Typowy!
  Mam nadzieję, że w przyszłym wcieleniu zostanie hodowlanym zwierzęciem futerkowym, przetrzymywanym w małej klatce.

 • alexmac

  Oceniono 28 razy 28

  Czasem ktoś z warszawskich kręgów gejowskich mówi, że wśród polityków PiS jest co najmniej paru homoseksualistów, ale oczywiście nie wymienia ich nazwisk.

 • sanin

  Oceniono 26 razy 24

  To kretyn.

 • e50504

  Oceniono 33 razy 17

  Takiej hołoty u władzy nie mają nawet w Rosji, a przecież ten koleś nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle ekipy od Palikota. Po prostu jesteśmy skazani na hołotę i najniższe standardy.

 • ragefox

  Oceniono 87 razy 15

  +++
  ++
  +
  Jeden lubi płaszczyki, drugi zegarki, trzeci z panienkami figlować.
  Jak za swoje - to bardzo proszę.

 • bilderberg500

  Oceniono 65 razy 13

  Rzeczywiście o co kaman? Czy w Polsce można nosić tylko posowieckie szarobure i czarne katany? Jak ktoś włoży żywszy kolor to już idiota? Ogarnijcie się lemingi. W dużych miastach nie trzeba tylko szaroburo. A pretensje do tego jenota to w tym samym stylu co do kurczaka lub prosiaka, którego połknęliście na lancz. Ludzie!

 • Krzysztof K

  Oceniono 12 razy 12

  I kto takich cymbałków wybiera do sejmu ? Wy, wy durni, bierni, leniwi umysłowo, łatwowierni, nie interesujący się losem państwa, obojętni na złodzieje " obywatele " !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX