Lis uszczypliwie o Kaczyńskim. Wtedy do akcji wkracza Boniek. Zabawna riposta prezesa PZPN

O tym, że Zbigniew Boniek lubi naigrawać się ze swoich rozmówców, wie każdy użytkownik Twittera. Tym razem na własnej skórze przekonał się o tym Tomasz Lis.

Po tym, jak kilka miesięcy temu ogłoszono projekt intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski, wiele osób uznało to za nieudany żart. Nic bardziej mylnego. Właśnie dziś w sanktuarium w Łagiewnikach oficjalnie, w obecności m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, przyjęto akt intronizacyjny. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Całą sytuację w swoim stylu, uszczypliwie wobec rządu PiS i Jarosława Kaczyńskiego, skomentował Tomasz Lis. "Jutro intronizacja Jezusa Chrystusa na króla. Czy nie jest do gruby nietakt wobec prezesa?" - napisał dziennikarz.

Wtedy na jego wpis zareagował Zbigniew Boniek. "Nie mam nic przeciwko" - wypalił prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, czym rozbawił innych komentujących "Panie Zbyszku - GOL!", "Ma refleks i klasę", "Już myślałem, że dziś nic mi nie poprawi humoru" - czytamy w komentarzach pod ciętą ripostą Bońka.

Więcej o:
Komentarze (446)
Lis uszczypliwie o Kaczyńskim. Wtedy do akcji wkracza Boniek. Zabawna riposta prezesa PZPN
Zaloguj się
 • mirekk55

  Oceniono 174 razy 32

  Lisie - grasz w lidze okręgowej a Boniek w ekstraklasie.Widzisz jaka dzieli was różnica.Boniek ma obycie i szacunek na całym świecie a ty Lisie gdzie - jedynie na wiecach KOD-u...

 • andy999kkk

  Oceniono 179 razy 31

  Dlaczego ten czlowiek , rok po wyborach , nie moze pogodzic sie z porazka swoich sponsorow?
  Naprawde jest takim idiota , jakiego z siebie robi ?
  Wszystko wskazuje , ze jest idiota.

 • pedromatero

  Oceniono 100 razy 26

  Cytowanie takich debilnych wypowiedzi jak p. Lisa, to stawianie się na takim samym poziomem jak on. Debilizm to mało powiedziane, tego pana powinien zbadać jak dobry psychiatra :-)))

 • facio60

  Oceniono 54 razy 22

  Jedno jest pewne, niezależnie kto jaką opcję polityczną wyznaje, p. T.Lis jest rozżalony obniżeniem poziomu swoich dochodów. W TVP 2 tłukł niemiłosierną kasę i wydawało mu się, że jest niemal Bogiem. Goście z najwyższej półki a tu p.Tomasz mógł ich nawet instruować i pouczać. A teraz, co? Przyszła nowa zmiana i odstawka. Kamil Durczok dość podobnie. Gdy wyleciał z TVN nic sam nie osiągnął mimo hucznych zapowiedzi. Jesteście, Panowie, utrzymywani dzięki kroplówkom zwanymi mediami. Jedne media są publiczne inne prywatne.
  Drodzy Panowie, widzicie jak w praktyce działa wolny rynek, który tak propagujecie i zachwalacie. Teraz macie najlepszą okazję aby zaprezentować swoje umiejętności i znaleźć uznanie u pracodawców, tak jak musi to robić jakieś 99% Polaków w wieku produkcyjnym. Nie żalcie się więc i nie wylewajcie złości na swoich byłych pracodawców. Widocznie w ich oczach nie byliście wystarczająco dobrzy.

 • westerunion

  Oceniono 92 razy 22

  Ale news! Myślałem, że GW sięgnęła już dna...ale jak widać, nawet Rów Mariański jest za płytki dla GW...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX