Anja Rubik z impetem dołącza do Czarnego Protestu. I pokazuje TAKIE zdjęcie wkurzonej kobiety

Do protestu przeciwko próbom zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce przyłączają się kolejne gwiazdy. Tym razem swoje poparcie dla Czarnego Protestu zamanifestowała Anja Rubik.

Słynna na całym świecie modelka wzięła udział w proteście pod ambasadą Polski w Paryżu. "My tutaj! Wy jutro!" - napisała Anja Rubik, mając na myśli poniedziałkowy strajk kobiet, który odbędzie się w Polsce.

Celebrytka w kilku słowach skomentowała też, co sądzi o możliwych zmianach w ustawie aborcyjnej. "Odbieranie kobietom samokontroli - pod różnymi pozorami - jest cechą władzy totalitarnej, a my w Polsce się nie zgadzamy!" - stwierdziła.

 
 

Rubik opublikowała też poruszające zdjęcie jednej z uczestniczek manifestacji. Kobieta trzyma tabliczkę z napisem: "Nie mogę uwierzyć, że muszę nadal protestować przeciwko temu pie*** gó***".

 

Na jutro w całej Polsce zapowiadane są protesty kobiet, które nie zgadzają się na ograniczenie prawa do aborcji i dostępu do badań prenatalnych. Swoją solidarność zadeklarowało już wiele osób znanych z pierwszych stron gazet.

W proteście pomagają też niektórzy pracodawcy, którzy skracają dzień pracy w swoich firmach bądź pozwalają na skorzystanie z dnia na żądanie. 

Więcej o:
Komentarze (130)
Anja Rubik z impetem dołącza do Czarnego Protestu. I pokazuje TAKIE zdjęcie wkurzonej kobiety
Zaloguj się
 • mariaczczi1

  Oceniono 40 razy 22

  Co te mendy prolife w tym miejscu robią ?
  Znowu weśząw ni swojej sypialni !!!
  Sio do Watykanu obrońcy pedofilii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • piramidopolopirynowicz

  Oceniono 34 razy 16

  Komedia z tych pisiów, gdy codziennie muszą opluć kolejne znane osoby,
  które jawnie sr4ją na wyjęte z dupy kacze pomysły.
  Siedzi tak śmierdzący pisowiec, własnie ogladał fajny film
  A tu nagle SRU - aktor z tego filmu mówi, że w dupie ma PiS i kaczyzm.
  Dylematy pisich trolli muszą być ZAJ3BIŚCIE CIĘŻKIE - i trzeba rano jeszcze spojrzeć w lustro:p
  Muszą opluwać świetnych aktorów, intelektualistów, profesorów, artystów, znanych ludzi.
  A, sorry, nie wszystkich - Pietrzak, Rosiewicz, Faraon i Makowski są z nimi.
  buahahahaha hahahahahah hahahah pislamskie kloce z 5 szarymi komórkami xD xD xD

 • japka_putina

  Oceniono 25 razy 15

  Wściekajcie się pisiory, bo powód macie. Tak nieudolnego spieprzenia sprawy skrobanek nawet po waszym oderwanym od realu idolu i jego wazeliniarzach się nie spodziewałem. Po co było odrzucać projekt złagodzenia prawa, zamiast utopić go w komisji razem z projektem kościelnym? Teraz jesteście w sytuacji, z której dobrych wyjść brak. Wkurzyliście już za bezdurno miliony kobiet, grzebiąc pod gruzami sporą część efektów 500+. Dalej macie do wyboru wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji, za co znienawidzą was jeszcze bardziej (Jarek może nie wiedzieć, ale baby są cholernie pamiętliwe), albo po tych wszystkich protestach wyrzucenie do kosza projektu wysłanego do komisji, czym okażecie słabość wobec lewactwa i brak moralnego kręgosłupa (który rzekomo macie). Oba wyjścia są do dupy. Tylko ostatnia intelektualna ci... mogła wpakować się w tak banalnie łatwy do przewidzenia pasztet.

 • herbb

  Oceniono 23 razy 15

  Jak kiedyś jakiemuś prawackiemu ekstremiście
  popierającemu wprowadzanie prawa na wzór Somalii czy Madagaskaru,
  jakiś Żyd albo grupa islamistów zgwałcą jego 12letnią córkę,
  to chętnie porozmawiam z nim o ochronie życia.
  Oczywiście i Polacy gwałcą ale dla prawackiego ekstremisty gwałt dokonany przez "prawdziwego Polaka" to nie gwałt lecz prawo boskie.
  Swoją drogą zastanawiające jest dlaczego na Onecie czy WP, zdecydowana większość komentujących odnosi się krytycznie wobec proponowanych zmian w prawie aborcyjnym
  a największe poparcie prawactwo uzyskuje wśród zarejestrowanych użytkowników Wyborczej.
  Śmiechu warte!!

 • nieotake

  Oceniono 21 razy 13

  Nowej, zaostrzonej ustawy antyaborcyjnej wyczekują przede wszystkim:
  1. Prokuratorzy śledczy - podglądacze, gdyż na jej mocy będą mogli w majestacie prawa inwigilować tysiące kobiet ze zdiagnozowaną ciążą (a nawet tych tylko podejrzanych o brzemienność) – organizm ciężarnej kobiety w momencie zagnieżdżenia się w nim zygoty przejdzie albowiem na własność pislamskiego państwa wyznaniowego, a ona sama uzyska status osoby podejrzanej i zostanie objęta nadzorem prokuratorskim;
  2. Wszelkiej maści gwałciciele – ich zbrodnicze czyny staną się odtąd niemal całkowicie bezkarne, gdyż zgwałcone kobiety nie chcąc ryzykować statusu osoby podejrzanej (patrz punkt 1), nie będą zgłaszać organom ścigania tych przestępstw;
  3. Polscy lowelasi swawolni – penalizacja aborcji i poronień da im bowiem przeogromną władzę nad kompletnie bezbronnymi partnerkami, z szantażem jako głównym środkiem nacisku: hulaj fiutek, piekła nie ma!;
  4. Pedofile w długich kieckach – oni już się ślinią na perspektywę dostawy całego kontyngentu „lgnących i szukających miłości sierotek” (© abp Michalik), z których wiele pójdzie później najpewniej na rozkrusz jako dostawcy darmowych części zamiennych dla ich tak przecież wyeksploatowanych w toku pracy duszpasterskiej wielebnych organizmów;
  5. No i ginekolodzy w krajach ościennych – obroty w ich gabinetach wzrosną niepomiernie, uzyskają oni bowiem niemalże monopol na utulanie niepokojów Polek, przerażonych lada porannymi mdłościami, czy spóźniającą się miesiączką, o badaniach prenatalnych już nie wspominając.
  A polskie kobiety? Furda baby, toż to tylko obudowy macic!
  Dostają zresztą za to przecież pińcet plus (choć dopiero za drugie prawidłowe użycie macicy)...

 • dj.80

  Oceniono 21 razy 13

  Jak obserwuję to, co się dzieje, to coraz częściej mam wrażenie, że Towarzysza Jarka i jego switę podrzucili nam Marsjanie. No bo przecież nikt się nie przyzna, że na nich głosował.
  Młodzi niech siedzą na fejsbuniach i tłiterach, zamiast ruszyć du** i zagłosować. Na pewno wtedy będzie lepiej....

 • s.z.1

  Oceniono 12 razy 10

  @i_tak_powiem13
  Dziecko dorgie (przynajmniej w wymiarze intelektualnym) mylisz pojęcia.
  To co przeżywa zgwałcona kobieta (a pewnie kazda jeszcze nieco inaczej) wie tylko zgwałcona kiebieta. To zostawia ślady najczęściej na całe życie. Są osoby, które zupełnie nie mogą sobie z tym poradzić i np. popełniają samobójstwo. Są osoby, które znoszą to lepiej. Ja jako Polak, katolik i człowiek o poglądach PRAWICOWYCH (od dziecka i nie tylko ze względu na Katyń w którym też zginął ktoś z mojej rodziny) nie mam zamiaru mieć na rękach krwi kobiety, która nie mogąc znieść psychicznie zmuszenia do urodzenia dziecka poczętego w wyniku gwałty popełni samobójstwo. Dlatego uważam, że taką decyzję należy pozostawić kobiecie. Żadna ustawa tu nie załatwi sprawy, bo każda sytuacja jest inna.
  Państwo może wymagać od swoich obywateli określonych zachowań, ale nie może wymagać (nakazywać pod karą) heroizmu. Czy to do Ciebie (dziecko drogie) dociera?
  O sytuacjach w których (i to jest dramat) lekarz przychodzi do oczekującego porodu ojca i pyta: dziecko, czy żona? (a są takie sytuacje), już lepiej nie mówić. I co ustawa ma nakazywać "dziecko", a żona niech sobie umiera?
  Przykro mi Koklego, ale jesteś po prostu kompletnie pozbawiony wyobraźni, widzisz wszystko "czarne lub białe", a w życiu jast cała masa odcieni szarości. Jeśli chcesz się wypowiadać na takie tematy, to na początek pomyśl i dorośnij!

 • agnrodis

  Oceniono 10 razy 8

  Nigdy ciazy nie przerywalam. Dziecko na szczescie urodzilam zdrowe, ale gdybym wiedziala, ze na etapie plodu ma jakas powazna wade wrodzona na pewno bym ta ciaze przerwala. Podjelabym ta decyzje dla dziecka, z milosci, zeby je uchronic przed meczarnia, zeby przypadkiem nie zylo samo na tym okrotnym swiecie, jak my jego rodzice z niego juz zejdziemy. Bylaby to duzo odwazniejsza decyzja od nic nie robienia, ale ktorego skotkiem byloby ogromne cierpienie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX