Krew, ogień i zniszczenie. "wSieci" straszy KODem na kuriozalnej okładce

Lider KOD z krwią na rękach, podpalający butelkę z benzyną i napis "jak sfrustrowani kodziarze chcą podpalić Polskę" - to nie chora fantazja, to prawdziwa okładka najnowszego "wSieci".

Tygodnik "wSieci" podgrzewa atmosferę przed manifestacjami 11 listopada. Wiadomo, że oprócz tradycyjnego marszu narodowców w tym roku na ulice planuje wyjść też Komitet Obrony Demokracji. 

Zderzeniem marszów straszył ostatnio szef MSWiA Mariusz Błaszczak. W TVP Info stwierdził, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz ma wpływ na trasy marszów i "może nawet będzie starała się doprowadzić do konfrontacji". Kijowski celnie punktował wówczas w rozmowie z Onetem, że prezydent - zgodnie z prawem o zgromadzeniach - musi zadbać, by do takiej konfrontacji nie doszło. Wyjaśnia to dobrze tekst na portalu OKO.press. 

Dziennikarka "zastanawia się"

Lider KOD zadeklarował też wczoraj w radiu RMF FM, że członkowie komitetu chcą "maszerować w taki sposób, żeby nie doszło do żadnej interferencji z innymi marszami czy imprezami tego dnia". Jednak "wSieci" zdecydowało się pociągnąć wątek konfrontacji.

"Udana prowokacja to ostatnia deska ratunku dla KOD i opozycji. Marzena Nykiel zastanawia się na łamach "wSieci", czy 11 listopada może dojść do starcia Marszu Niepodległości z demonstracją KOD" - czytamy w zapowiedzi najnowszego numeru tygodnika. I dalej:  "Zagrożenie takie wydaje się być tym bardziej realne kiedy spojrzymy na aktywność czołowych przedstawicieli ruchu". A okładka obiecuje: "Odsłaniamy plan prowokacji".

A TERAZ ZOBACZ: Posłanka Nowoczesnej o ustawie antyaborcyjnej: 'Dlaczego tak bardzo nienawidzicie kobiet?'

Więcej o:
Komentarze (337)
Krew, ogień i zniszczenie. "wSieci" straszy KODem na kuriozalnej okładce
Zaloguj się
 • i_am_keyser_soze

  Oceniono 70 razy 60

  Jeśli faktycznie dojdzie do rozrób, to będziemy pamiętać kto do tego podżegał: wSieci i Błaszczu.

 • jurek4491

  Oceniono 65 razy 59

  Lider KOD-u i jego formacja doprowadza PiS dzielców oraz niepokornych i cnotliwych do białej gorączki , wpadają w szał na samo słowo KOD , srają pod siebie ze strachu tyko tego nie okazują bo zdają sobie sprawę z tego że takie obywatelskie nieposłuszeństwo może rząd odesłać w PiS du .
  W każdym wydaniu REŻYMOWYCH Wiadomości odbywa się jazda po KOD-ie i plucie na wszystkich którzy solidaryzują się z nimi .

 • wojto51

  Oceniono 49 razy 43

  Od dawna twierdziłem, że w sieci, to totalne propagandowe dno. Ta okładka tylko to potwierdza. Ciekawe jak długo Karnowscy będą w stanie bez wstrętu patrzeć na swe plugawe odbicia w lustrze?

 • stefan-50

  Oceniono 40 razy 38

  Do sądu z gadzinówką póki jeszcze sądy są w miarę niezależne, i zażądać takiego odszkodowania żeby nawet rydzol nie zapłacił.

 • incipit

  Oceniono 42 razy 36

  Nazi-katolska nienawiść zlecona pomazańcom przez boskiego "cysorza z Żoliborza"

 • alt-stettin

  Oceniono 36 razy 34

  Dokładnie to samo co "wSieci" pisze o KODzie mówił Urban w 1987 o "Solidarności". Słowo w słowo.

 • chi-neng

  Oceniono 39 razy 33

  "Lider KOD z krwią na rękach, podpalający butelkę z benzyną i napis:
  "Jak sfrustrowani kodziarze chcą podpalić Polskę"
  -----
  CO TO JEST "wSieci"?!
  Wyglada na to, ze w tym szmatlawcu, brukowcu...zapomnieli o czasie i faktach!

  OD PONAD 6-U LAT WIADOMO CALEJ POLSCE KTO, Z CZYM I NA JAKIM TLE POWINIEN FIGUROWAC NA TEJ OKLADCE!

  Jezeli nie wiecie tego, to informuje:

  - Kaczynscy spowodowodali katastrofe, a wiec Tu-154 powinno by c na okladce z blizniakami i plonaca bútelka!

  - Na drugim obrazku SAM KIM-KWAK KTORY PODPALAL I NADAL PODPALA POLSKE OD DNIA KATASTROFY, W CELU JEJ ZAWLASZCZENIA I WPROWADZENIA DYKTATURY.

  TO JEST CALA TAJEMNICA DZISIEJSZEJ, RUJNOWANEJ PRZEZ KWAKA POLSKI.

 • obywatel_leming

  Oceniono 33 razy 31

  PIS to ruska banda wspierana całym aparatem kremlowskiej propagandy

 • nanabun

  Oceniono 27 razy 25

  To tylko znak jak tchórzliwy Jarek boi się KOD-u i wszelkich oddolnych inicjatyw. To cecha małych frustratów, którym marzy się dyktatura, a byli, są i pozostaną miernotami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX