U Wojciecha Manna w Trójce: "Rząd nie ciąża, usunąć go można"

Dzisiaj w radiowej Trójce, która jest radiem publicznym, w programie Wojciecha Manna wystąpił radiowiec i satyryk Piotr Bukartyk, który zapowiedział przyłączenie się do strajku kobiet 3 października, a potem zaśpiewał balladę pod tytułem "Rząd nie ciąża"

Nieco zaskoczył dzisiaj słuchaczy , a chyba i prowadzącego program Wojciecha Manna, Piotr Bukartyk, który w piątki występuje w audycji satyrycznej "Urywki z rozrywki" na antenie Trójki. Tym razem satyryk najpierw oświadczył, że w poniedziałek 3 października nie pracuje: "Nie gramy, nic nie będziemy robić. W wiadomej sprawie". 

Potem postanowił zaprezentować balladę, która, jak twierdzi "powstała dosłownie przed chwilą". - Nosi tytuł: Rząd nie ciąża - zapowiedział kabareciarz. 

Tym razem piosnkę swą polecam, zaraz wyjaśnię o co chodzi, ambitnym, choć bezdzietnym specom od planowania rodzin. Najlepsze córy i synowie, rzekłbyś przez Pana klan wybrani, by ich ustami narodowi objaśniać Pana plany. Kapłani parlamentarzyści, uduchowieni tak i czyści, zasługi ich powszechnie znane od Chebzia po Dominikanę. Lecz czy to jakiś błąd systemu, choć każdy głośno Pana chwali, ten jakby miał coś przeciw temu, żeby się rozmnażali. A bywa czasem że dla hecy znienacka rozum im odejmie, gadają potem głupie rzeczy i żrą kanapki w Sejmie. To w oczach widzów ich pogrąża w zaskakująco szybkim czasie, a że niestety rząd nie ciąża, to i usunąć da się.
Więcej o:
Komentarze (246)
U Wojciecha Manna w Trójce: "Rząd nie ciąża, usunąć go można"
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 67 razy 53

  Chyba Bukartyk zakończy karierę w Trójce. A i to Manna rykoszetem trafić może, co by to z wielką szkodą było ...

 • jezierskiadam

  Oceniono 52 razy 42

  Wysoki Sądzie.
  Z przyjemnością oświadczam, że chciałbym siłą obalić rząd, prezydenta, panującego prezesa i ustrój.

  To prawda.
  Działam w warunkach recydywy. Poprzedni ustrój obalałem w latach 80-tych XX wieku.

  Tak jest Wysoki Sądzie.
  Działam w grupie zorganizowanej. Słabo zorganizowanej, ale lepiej nie potrzeba.

  Wysoki Sądzie.
  Chodzi o całkowitą i doszczętną likwidację partii rządzącej razem z ewentualnymi przystawkami. Podczas Marszu Wkurzonych stwierdziłem, że grupa słabo zorganizowana liczy kilkanaście tysięcy osób. Większość chce obalić rząd, choć tradycyjnie rżnie głupa, że chodzi jedynie o ulepszenie dobrej zmiany.

  Siły mam zamiar używać ze wszystkich posiadanych sił.

  Liczę się z tym, że obalanie nie obędzie się bez ofiar. Będę dążył do tego, aby ofiary były głównie po stronie PiS. Mam nadzieję, że tym razem ofiar będzie mniej niż 96 osób + Barbara Blida i Andrzej Lepper.

  Żeby zminimalizować liczbę ofiar, nie będę nadużywał posiadanej siły. Taka jest nasza solidarnościowa tradycja. Walić będziemy we wroga, żeby się przewrócił jak Związek Sowiecki, ale nie aż tak silnie iżby miał skonać w męczarniach.

  Mieliśmy litość dla pokonanych komuchów. Postaram się przypominać o konieczności dobrego traktowania pokonanych pisdzielców.
  Wysoki Sądzie.
  Obecnie chciałbym obalić rząd, prezydenta i panującego prezesa Jarosława.

  Sprawa nie ulegnie przedawnieniu z całą pewnością, ponieważ obalenie siłą ustroju planuję na ten rok a najdalej na rok następny.

  Idąc za radą Wieszcza, pomierzyłem siły na zamiar definitywnej likwidacji IV PR i wyszło, że siły są wystarczające. Niech drży tchórz nad tchórzami Jarosław Kaczyński i niech wzmocni swoją ochronę.

  Adam Jezierski

 • jacaja

  Oceniono 45 razy 41

  Tak jest! Rząd do aborcji!

 • dmarek123

  Oceniono 46 razy 38

  Bukartyk jednak wymiata. Za poprzedniej zmiany J.K. powstał "Nie mówię kto". Aktualny bardziej niż wtedy.

 • benzyl

  Oceniono 42 razy 36

  Brawo Panie Piotrze, już niedługo PiS-oszołomy będą się bali puszczać cokolwiek na żywo bi nigdy nie wiadomo co kto powie, brawo kopać w żyć PiS-rząd.

 • l1l99

  Oceniono 42 razy 34

  dowalił hołocie

 • loli_popx

  Oceniono 37 razy 31

  Panie Piotrze, BRAWO!!! Kto aborcją wojuje, od aborcji ginie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX