Wiceminister MON miał dość pytań dziennikarza o Smoleńsk. "Czy mam użyć komandosów, żeby pan się..."

Nie "polegli", lecz "zginęli" - MON zmienił treść apelu pamięci podczas uroczystości w Gdańsku. Reporter TVN zapytał o zmianę wiceministra Fałkowskiego. Ten jednak "postraszył" go "użyciem komandosów".


Dlaczego MON zdecydował się na zmianę? Tego próbował dowiedzieć się reporter "Faktów" TVN od wiceministra Wojciecha Fałkowskiego. Ten jednak nie zamierzał odpowiadać na jego pytania. Wyraźnie zniecierpliwiony wypalił: Czy mam użyć komandosów, żeby pan wreszcie się "ten"... no proszę pana. - Panie ministrze, ja tylko pytam - naciskał reporter. Komentarza jednak nie uzyskał.

Gdańsk postawił na swoim. Podczas obchodów 77. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego odczytano zmieniony apel pamięci - po protestach kombatantów z Pomorza nie padły w nim słowa o "poległych" ofiarach katastrofy smoleńskiej. Stwierdzono natomiast, że osoby te "zginęły w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem".CZYTAJ WIĘCEJ>>>

 "Mała wygrana wojna"

Kombatanci i prezydent Gdańska Paweł Adamowicz ze zmian w apelu są zadowoleni. - Mała wygrana wojna - stwierdzili kombatanci. Apel w pierwotnym brzmieniu odczytano natomiast podczas innych uroczystości m.in. w Warszawie i Poznaniu. 

 

Więcej o:
Komentarze (357)
Wiceminister MON miał dość pytań dziennikarza o Smoleńsk. "Czy mam użyć komandosów, żeby pan się..."
Zaloguj się
 • obywatelpiszczyk

  Oceniono 133 razy 121

  Ręce opadają.
  do niedawna pan minister mógł się co najwyżej pobawić ołowianymi żołnierzykami....

  Dziennikarz powinien dopytać co konkretnie komandosi mu zrobią? Zastrzelą, połamią ręce i nogi, podpalą, czy może wezmą na tortury....

 • occam

  Oceniono 111 razy 105

  Czy straszenie dziennikarza podczas wykonywania pracy aby od tej pracy odstąpił nie jest przypadkiem przestępstwem ?

 • e50504

  Oceniono 91 razy 77

  Dlaczego mamy jarmark zamiast rządu? Dlaczego mamy kosmitów zamiast polityków?

 • pan.szklanka

  Oceniono 93 razy 77

  Skoro ministrami są takie tytany intelektu jak Błaszczak, Jurgiel, Szyszko czy Zalewska, niech się dziennikarz TVN cieszy, że go wiceminister ekskrementami nie obrzucił.

 • owca888

  Oceniono 74 razy 66

  HOŁOTA.
  Arogancja typowa dla pisdzielskich parweniuszy, słoma z butów wyłazi.

 • zawsze_edek

  Oceniono 68 razy 60

  widze ze juz sie wyczerpuje sila argumentow, za to pojawia sie argument sily. panie ministrze, chodz pan na solo bydlaku!

 • chi-neng

  Oceniono 65 razy 55

  Dyktatura juz wprowadzona!

  Kim- Kwak panuje w Polsce i bedzie wam kwakal a kwakal, dokad go te kacze lapy beda nosily i dokad ten chory psychicznie umysl nie wygasnie calkowicie.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 56 razy 46

  orzestancie się cackać z politykami, to NIE są święte krowy, pracuja za NASZE pieniadze i mają OBOWIĄZEK odpowiadac na pytania

  jak ktos sie tak zachowuje, to trzeba mu wprost mówić, jest pan BEZCZELNY, jest pan w służbie NARODU a nie na własnym praywatnym FOLWARKU

  niestety dziennikarze od dawna wykazują się wprost niespotykanym wdupowłażeniem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX