Komentarze (364)
Wałęsa musi zapłacić Czarneckiemu 40 tys. zł. "Chce zabrać mi całoroczny zarobek"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kuma1

  Oceniono 21 razy 7

  No Sędzio gdzie można zapoznać się z uzasadnieniem i bohaterską walką Czarnieckiego w podziemiu z UB, SB i w eterze np Radiu Wolna Europa.
  Chyba nie będziesz bredził że walczył strajkując na uczelni .

 • aganiok102

  Oceniono 10 razy 6

  Całorocznym zarobek? Hahaha a jeszcze niedawno szydzil z kolegów sticzniowcow że przez całe życie nie zarobisz tyle ile on za wykład. No już wygłosić te swoje dyrdymaly gdzieś w Miami i pieniądze będą.

 • zkob1971

  Oceniono 6 razy 6

  Kto mieciem wojuje od miecia ginie. Zapomniał Bolek jak pozywał oponentów.

 • jasmil82

  Oceniono 20 razy 6

  A nie może obstawić totolotka ? Nieraz już miał szczęście, może i tym razem się uda.

 • 7ogamihcra

  Oceniono 30 razy 6

  Pozostaje w tej sytuacji tylko obrazić sąd szczególnie wulgarnymi słowami.

 • grazka58

  Oceniono 5 razy 5

  Wałęsa wstydu oszczędź i płać.

 • mrfreddie

  Oceniono 7 razy 5

  Rozumiem, że kiedy Wałęsa próbował "puścić w skarpetkach" Krzysztofa Wyszkowskiego , wtedy wszystko było w jak najlepszym porządku. Przypominam, że pan Wyszkowski napisał (czy powiedział) kilka słów prawdy o przeszłości byłego prezydenta, których ten nawet nie próbował podważać. Wykładnia sądu była z grubsza taka, że owszem pan Wyszkowski nie skłamał, ale mimo wszystko Wałęsa mógł się czuć urażony, a więc należą się przeprosiny - oczywiście w głównych media co jest równoznaczne z wielotysecznymi wydatkami.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 7 razy 5

  Nie rozumiem. To znaczy, że obatel udowodnił przed sądem, że walczył bohatersko o Polskę?

 • gzymek.mk

  Oceniono 19 razy 5

  a obiecywał, że złodziei puści w skarpetkach ?
  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
  po raz pierwszy słowa dotrzymał i puścił siebie !!!

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 19 razy 5

  Bolek, pozycz od synka, europarlamentarzysty Jarka, ktory dzieki Tobie kosi 10tys euro na miesiac. No tak, ale on "sie zawiesil" ostatnio w PO, wiec jest problem ....

 • japka_putina

  Oceniono 15 razy 5

  Politycy bez przerwy grożą wszystkim procesami, ale rzadko je wytaczają. Jeśli już wytoczą, z reguły domagają się wpłaty mniejszej bądź większej sumy na jakiś cel dobroczynny. Tym razem jest inaczej: zaufany członek partii rządzącej znany z tego, że jest porażająco głupi, a jednocześnie pozbawiony wszelkich skrupułów i hamulców moralnych, wygrywa proces o totalne pierdoły i przez komornika goli bohatera narodowego, jak rozumiem z artykułu, biorąc kasę dla siebie. No żesz Kruva mać!!! Mogę wam pisiory przysiąc na głowy moich dzieci tylko jedno: jak was będą wieszali na latarniach, nie kiwnę palcem, nie powiem złego słowa, a może nawet pomogę. Zasłużyliście na to, sku...syny. Wszyscy.

 • sasza60004

  Oceniono 4 razy 4

  Zesrała się bida UBecka i płacze ..... Boluś w czym problem ??? Już to nie raz przerabiałeś, idziesz do kolektury wypełniasz kupon totka, zgarniasz kasę, płacisz i po bólu - P R O S T E.

 • tuitam_online

  Oceniono 4 razy 4

  Zgodnie z wcześniejszymi słowami Wałęsy taka suma to z 10 minut wykładu. A może GW łaskawie by napisała za co ten wyrok, bo sprawa pewnie sprzed ładnych paru lat.

 • ergosumek

  Oceniono 4 razy 4

  Ma pretensje do Czarneckiego, że Sąd Najwyższy go skazał?
  Niech sie odwoła do Trybunału, może wyrok jest niekonstytucyjny??

 • kontest_two

  Oceniono 10 razy 4

  Czuję niesmak słuchając tych faryzejskich jęków "redaktorów" giewu. Przypomnę panom dziennikarzo - gimnazjalistom, że jakiś czas temu wasz szef, niejaki michnik adam rozprawiał się z polemistami, pozywając ich do sądu. Zapadały wyroki, bardzo dotkliwe finansowo dla pozwanych. Wtedy was nie obchodziło, że ktoś może nie mieć kasy na odszkodowanie. Wobec tego spadajcie z tym tematem, niech bolek z adamem ponarzekają sobie na offie. W każdym razie nie zawracajcie nam głowy takimi pierdołami. Żałuję tylko, że boluś ma zapłacić tylko 40 tysięcy. Co to dla niego, niech zagra w lotto i znów wygra, będzie miał na odszkodowanie a i jemu coś jeszcze zostanie.

 • maurorossi

  Oceniono 10 razy 4

  Bolek, kłamałeś to płać i nie gadaj. Wyroki sądu trzeba szanować. Przecież w godzinę zarabiasz więcej niż robotnik przez całe życie - sam tak mówiłeś do dawnego działacza "Solidarności".

 • ap.aries

  Oceniono 8 razy 4

  jak był głuptaskiem rysiem,tak mu zostało- ale kasiorka się sprzyda....ot,gnida.

 • wladeczekk

  Oceniono 8 razy 4

  Wałęsy nie trawię, dla mnie to donosiciel i agent SB,
  ale co do Czarneckiego to ma rację,
  ta śmierdząca łajza była już chyba w każdej partii jaka działał w Polsce i jaka aktualnie była na fali, to sprzedajna szuja, nie mam pojęcia jacy ludzie na taką kanalię głosują
  pojeby czy co ?

 • eco82

  Oceniono 6 razy 4

  Różnica między Wałęsą a J. Kaczyńskim jest taka, że Bolek obiecał każdemu 100 mln i nie dał, a Jarek 500 zł , co prawda nie każdemu i jednak słowa dotrzymał.
  Chyba, że Wałęsie chodziło o 100 mln długu na łebka. A to już inna sprawa

 • kochamnowyzarzad

  Oceniono 6 razy 4

  Spoko zacznie wygrywać w totka i spłaci. Powiem szczerze Czarneckiego Rycharda czy jak mu tam nie trawię, ale ten cały bełkot g..no prawdy jest żałosny, przeciez Pan L.W. sam mówił że za wykład bierze 10k USD a no chyba że jeden w roku ale zapomniał jeszcze o emeryturze dla byłego Prezydenta R.P

 • 4_oddech_kaczuchy

  Oceniono 8 razy 4

  "Sprawa ciągnie się od 2009 r. Jak pisze Niezależna, Wałęsa powiedział wtedy o europośle, że nie walczył o wolną Polskę, tylko "przyjechał na gotowe". Czarnecki wytoczył mu proces o naruszenie dóbr osobistych, który w 2012 r. wygrał."
  #
  2012 to chyba czasy Platformy Obywatelskiej, więc tym wyrokiem nie można obciążyć PiS.
  A to zamyka całą dyskusję.
  Każdy powinien odpowiadać za swoje słowa, czy to jest redaktor Rafał Ziemkiewicz, nadredaktor Adam Michnik czy były prezydent RP Lech Wałęsa.
  Szczególnie ci dwaj ostatni mistrzowie ubliżania.

 • andrew1507

  Oceniono 18 razy 4

  Niestety ale uważam, że Pan Czarnecki daleki jest od przyzwoitości.

 • kuma1

  Oceniono 14 razy 4

  Jestem przekonany, że Polsce na zdrowie by wyszło gdyby już obywatele sprawę jasno że wszyscy przestępcy, począwszy do krzywoprzysięgających, łamiących Konstytucję i ulegający naciskom politycznym, bezwzględnie odpowiedzą za swe czyny przed Trybunałem Stanu lub Sądem Powszechnym i będzie to najważniejsze zobowiązanie wyborcze przyszłej władzy.

 • kor102

  Oceniono 3 razy 3

  ......Czarnecki próbuje mnie niszczyć finansowo" - napisał dziś na Facebooku były prezydent Lech Wałęsa. "Właściwie chce zabrać mi całoroczny zarobek. .........
  ------------
  To niech pan Wałęsa sobie przypomni jak zachowywał się wobec Krzysztofa Wyszkowskiego.
  Ciśnie się na usta stare powiedzenie' nosił wilk razy kilka .............

 • jotemka0602

  Oceniono 7 razy 3

  No Riccardo to tylko w Lidze Kobiet jeszcze nie był, ale jak fujarę obetnie to szansa jest.

 • xandx

  Oceniono 7 razy 3

  czarnecki to faszysta na usługach gnoma adolfa......

 • zacisze16

  Oceniono 5 razy 3

  Pan Czarnecki powinien zapłacić pieniądze które Polska straciła z jego winy gdy majstrował przy integracji europejskiej czyli nie wykorzystał dotacji europejskich było to chyba za czasów AWS-u....

 • dryl1

  Oceniono 9 razy 3

  Nie problem Bolki mają szczęście w totolotka. Jest potrzeba jest wygrana.

 • missbeatrice

  Oceniono 11 razy 3

  Szanowny Panie Prezydencie Wałęsa, czy Pan był wszędzie i wszystko widział będąc w Gdańsku ? Czy mógł Pan widzieć i wiedzieć co dzieje się w Krakowie, Poznaniu, Warszawie itd ? Przecież to niemożliwe, prawda? Przecież nie jest Pan Bogiem. Poza tym w tej konkretnej sprawie sąd orzekł zgodnie z dowodami, a Pan zaraz wyciągać chce inne sprawy, którym należałoby nadać bieg w sposób zgodny z prawem. Dlatego proszę nie mieszać kilku spraw naraz i nie myśleć o sobie, że jest Pan wszechwiedzący i wszechwidzący, bo nawet dziś o to trudno a co dopiero w czasach gdy Pan walczył o wolną Polskę. Wielu było ludzi, którzy walczyli o wolną Polskę i proszę to pamiętać i podkreślać to na każdym kroku a nie że tylko Pan się przyczynił. Jeśli Pan naruszył czyjeś dobra osobiste to dlaczego miałoby to ujść Panu na sucho. Trzeba zapłacić !!!

 • marismo

  Oceniono 13 razy 3

  Oj dorwała się ta PiS-owsko bolszewicka swołocz na ty forum, dorwała. Gnoja człowieka, który wywalczył dla nich to, że mogą teraz bluzgać na niego szambem. Jacy to bohaterowie teraz! Tchórzowskie kundle!

 • kuma1

  Oceniono 11 razy 3

  Może bohatersko wojował jako student pod pseudonimem w Radiu Moskwa, stąd o nim nic nie wiemy.

 • pilot.tv

  Oceniono 15 razy 3

  Widze, ze "Dobra zmiana" dotkneła GW. Juz nie "prezydent ale Walesa. Prezydentem sie jest tylko przez czas pelnienia swojej funkcji. Potem to juz tylko zwykły Bolek lub pan Walesa.
  Nigdzie indziej na swiecie tytuł prezydenta nie jest przypisany dozywotnio. Polska i jej kompleksy. Mnie tez nikt dozywotnio nie tytułuje "Panie Prezesie".

 • boshary

  Oceniono 11 razy 3

  Obatel, zięć generała który w ramach nagrody poleciał w kosmos?, wciągną synaka do sejmu jak to ocenić?

 • MrCoolMickey

  Oceniono 13 razy 3

  Sprawa z sądu rejonowego, sygnatura Co. Oznacza to ugodę więc proszę nie skamleć panie Wałęsa, zagodził się pan na ugodę to proszę zapłącić jak się obiecało.

 • eldemon

  Oceniono 23 razy 3

  Dobrych wiadomości nigdy za wiele!
  Niech płaci, bo to zły człowiek jest!

 • kuma1

  Oceniono 13 razy 3

  Podobnie jak PRL , Sowieci i Kaczyści PIS niszcząc Polską demokrację i podstawy państwa w tym Trybunał Konstytucyjny i samą Konstytucję, cały proces rozpoczęli od ataku na Prezydenta Lecha Wałęsę, światowego symbolu walki Polaków o wolność i demokrację. Członkowie i zwolennicy PIS komu wy służycie.Teraz dopiero wiadomo co stało u podstaw znalezienia teczek u wdowy i tego wyroku. !!!!!!

 • floryda77

  Oceniono 15 razy 3

  Czarnecki to prawdziwy dupowłaz. Możesz mi wytaczać proces i udowodnij, że nie jesteś.

 • muzyk_barokowy

  Oceniono 2 razy 2

  To Wałęsa zarabia tylko 40 tys. rocznie (3333 zł mies.)????

 • vito3

  Oceniono 6 razy 2

  te ku... tworzą już dynastia dojarzy ojczyzny.Czarnecki to wyjątkowa choragiewka gdzie wiatr zawieje tam Czarnecki.podobnie było przed wojną a potem tak tę ku... uciekamy z Polski ze na granicy rumuńskiej były wielodniowe korki a polski bronili zwykli ludzie

 • lub2003

  Oceniono 8 razy 2

  Z tego co wiem to p. Czarnecki bedac poslem bohatersko zlekcewazyl swe obowizki i zamiast na posiiedzenie Sejmu poszedl grac w koszykowke. Zapewne tez ma wiele takich bohaterskich czynow.

 • wloczykijas

  Oceniono 6 razy 2

  Wyrok absurdalny, zwłaszcza że Czarnecki jest czynnym politykiem i osobą publiczną i może podlegać krytyce, może nawet w jakimś stopniu subiektywnej i omylnej, właśnie jako funkcjonariusz publiczny (europoseł).
  "Art. 54. 1. Konstytucji RP - Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
  2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej."

 • 0721x

  Oceniono 8 razy 2

  to teraz sądy orzekają nagrody za polityczną prostytucję ? fajnie tylko czemu ma płacić Wałęsa ?

 • Wiktor Zagórski

  Oceniono 6 razy 2

  Bolek może by się i przyznał do współpracy z SB , ale nikt mu za to nie zapłaci. Jakby np trafiła mu się taka szóstka w kumulacji , to kto wie….

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX