Gdańsk. Zabójstwo w szpitalu na Zaspie. Nieoficjalnie: Zatrzymano jednego z pacjentów

W szpitalu na gdańskiej Zaspie miało dojść do zabójstwa. Z nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy wynika, że ofiara to jeden z pacjentów placówki. Miał zostać zaatakowany przez mężczyznę leżącego na tej samej sali.

O sprawie pisze Radio Gdańsk. Z ustaleń rozgłośni wynika, że do tragedii doszło w nocy z czwartku na piątek. Policja otrzymała zgłoszenie około godziny 3. Okazało się, że na sali na oddziale chorób wewnętrznych znaleziono ciało jednego z pacjentów. 

>>> Jak naprawić służbę zdrowia? Zandberg: "Dziura w podatku CIT wciąż zieje"

Zabójstwo pacjenta w szpitalu na Zaspie. Śmiertelne ciosy miał zadać mu kolega z sali

Media informują, że policja zatrzymała innego pacjenta gdańskiego szpitala, który przebywał na tej samej sali, co ofiara. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że zaatakował on pielęgniarkę, a następnie zadał swojej ofierze kilka ciosów tępym narzędziem. Najprawdopodobniej był to element wyposażenia sali. Mężczyzna, który zmarł, był w podeszłym wieku.

Na miejscu zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratury. Służby nie udzielają informacji na ten temat, z kolei szpital potwierdza doniesienia o śmierci jednego z pacjentów - informuje reporter RMF FM. 

Więcej o:
Komentarze (54)
Gdańsk. Zabójstwo w szpitalu na Zaspie. Nieoficjalnie: Zatrzymano jednego z pacjentów
Zaloguj się
 • tupraga

  Oceniono 13 razy 9

  Komentujący, opamiętajcie się. Zginął człowiek w miejscu, które w naszej cywilizacji stanowi azyl. Nie znamy przyczyn, ale to był atak na bezbronnego człowieka, prawdopodobnie we śnie.

 • t0masz007

  Oceniono 20 razy 8

  Z opisu wynika, że pielęgniarka była mężczyzną w podeszłym wieku

 • audisto

  Oceniono 9 razy 7

  Ciekawe kto, kogo, za co i na czyje zlecenie. Coraz więcej tych tajemniczych zabójstw w Polsce. Normalnie jak w KRD.

 • tojamyszka

  Oceniono 10 razy 6

  Winny Marszałek - jego teren , winny wójt - jego teren . A tak na prawdę winny rząd PiS , bo tak ograniczył finanse , że cały system stał się niewydolny. Lekarze chcą leczyć wszystkich którzy wymagają leczenia , ale nie mają środków. Pamiętacie wypowiedź kierowniczki z hospicjum ? Nie kupiliśmy czujników , bo nie mamy pieniędzy . Więc albo leki , albo wyżywienie albo ... czujniki. Premier chwali się sukcesami , ale co on wie o sukcesie najbiedniejszych ? Sukcesem tych ostatnich to nie zachorować i mieć coś na chleb oprócz masła roślinnego . Do tego doprowadził rząd Pana Kaczyńskiego .

 • micand1

  Oceniono 7 razy 5

  Pewnie chrapał...

 • antek59

  Oceniono 9 razy 5

  zmarło przy mnie około trzystu chorych osób.. odebrałem na dyżurach w Izbie Przyjęć osiem porodów..z wynikiem dziewięć. raz były bliźniaki. :) dlaczego odebrałem porody? bo lekarki i położne nie zdążyły zejść w nocy z oddziału. to zaprzeszłe zdarzenia. jestem starym pielęgniarzem. z wykształceniem do objęcia szpitalnego fotela dyrektorskiego. do emerytury lat jeszcze kilka. zacząłem pisać powieść pt. Wspomnienia szpitalnego posługacza.

 • karollorak

  Oceniono 13 razy 5

  Brawo Panie Marszalku Struk. To chyba Pańska działka ten szpital. Spółka ograniczyła personel do minimum. Pielęgniarki i lekarze zamykają się na wszelkie dostępne możliwe sposoby przed pacjentami. A chorzy kto ma im zapewnic bezpieczeństwo? Ponad 50letnia pielęgniarka pracująca na kontrakcie po 24godziny bo nie ma kto ją zastąpić? Kolejny przykład indolencji władzy. Tym razem Marszałeka Województwa Pomorskiego!!!

 • nalesniku

  Oceniono 9 razy 5

  to byl tajnos agentos z grupy bojowej ZUS i NFZ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX