Gdańsk. Ukradł zegarek warty 144 tys. zł. Policja publikuje wizerunek złodzieja

Policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który w sklepie w jednej z galerii handlowych w Gdańsku ukradł zegarek warty 144 tys. złotych. Śledczy proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja.

Policjanci z III Komisariatu Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Gdańsk-Wrzeszcz prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży zegarka. Do spektakularnej kradzieży doszło 10 grudnia w sklepie jubilerskim znajdującym się na terenie jednej z galerii handlowych w Gdańsku.

Gdańsk. Ukradł zegarek warty 144 tys. zł. - policja publikuje wizerunek złodzieja

Złodziej był klientem tego sklepu. Jego wizerunek został zabezpieczony na nagraniach z monitoringu, które zostały następnie udostępnione przez policję. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę i mogą pomóc ustalić jego tożsamość lub miejsce pobytu proszone są o kontakt z Policją w Gdańsku dzwoniąc po numery: (58) 521 15 22, (58) 521 15 71 i (58) 521 15 80 lub zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

Jak podaje portal trojmiasto.pl mężczyzna był przygotowany do kradzieży - założył czapkę oraz okulary utrudniające rozpoznanie. Do sklepu przyszedł tuż przed jego zamknięciem, gdzie oglądał różne zegarki. Na koniec przymierzył wartego 144 tys. złotych Rolexa, z którym wybiegł ze sklepu.

Więcej o:
Komentarze (212)
Gdańsk. Ukradł zegarek warty 144 tys. zł. Policja publikuje wizerunek złodzieja
Zaloguj się
 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 29 razy 21

  Złodziej nie był klientem tylko udawał klienta sklepu :P

  Morawiecki kradnie 15% OFE i za miliardy nikt nawet go nie chce ruszyć, a jeśli zawnioskuję o przeniesienie do ZUS to ZUS ukradnie wszystko.
  Wredna, jadowita, zdradziecka morda (według Krystyny P. to są normalne słowa ze słownika) kradnie rocznie 5mln zł na swoją ochronę i wszyscy są zadowoleni, że chronią paranoika-srebrnego przedsiębiorcę, prowadzącego firmy na słupy.
  Bierecki ukradł miliardy na SKOKi dla pisslamskiej sitwy i układu mafijnego i nikt mu nie postawił zarzutów ani nie wsadził. Kościół kradnie ile może nadoić i jest nienasycony tak samo jak Rydzyk, któremu wciąż mało kasy i gruntów.
  Maciarewicz kradnie dla siebie i swoich miśko-salcesonów na przeloty, hotele, limuzynowe przejażdżki i też jest dobrze.
  Broszka nadoiła już w PL razem z mężem, teraz doi w Parlamencie Europejskim, który uważa za wroga.
  Pisslamski rząd ukradł 7mld zł z Funduszu Zdrowia by oddać kasę na dojenie dla sitwy oraz 1,25mld zł na kur*ską TVPisslamizm, a Towarzysz Kur*ski twierdzi, że mu brakuje. Gowin doi ile da rady, ale cienko przędzie, bo tak samo jak byłemu marszałkowi trudno mu się za te nędzne kilka wypłat zwykłego człowieka utrzymać, mimo że nie pracuje i żadnego pożytecznego zajęcia nie ma a pracuje jako agent na rzecz Watykanu pilnując jego interesów. O jego Żalku to żal wspominać.

  Tokarczuk miała całkowitą rację - świat poszedł w złym kierunku, to się dzieje w PL, to się dzieje w UK, w USA, na całym świecie. Tylko dojenie, niszczenie, zanieczyszczanie, reform i zrównoważonego wzrostu zero. Pracy u podstaw i edukacji zero, tylko każdy doi dla siebie. Przykre do czego doprowadził człowiek.

 • sector23

  Oceniono 29 razy 21

  Najwyraźniej wyznaję zasadę, ze:.... ten zegarek mu się po prostu należał!

 • artur_barubar_z_san_escobar

  Oceniono 28 razy 18

  To więcej niż wartość ośmiorniczek, które doprowadziły do zmiany władzy i demolki kraju.

 • sasza.krates

  Oceniono 13 razy 13

  Nie "warty" a wart, "zegarek wart ..."

 • 162tony

  Oceniono 31 razy 13

  full profeska... dają do przymierzania człowiekowi z ulicy oryginalnego Rolexa za ponad 100k a nie jego replikę...
  myślę że zegarek jest ubezpieczony a pracownicy maczali w tym palce. Nie wierzę że są takimi imbecylami...

 • polsilver100

  Oceniono 15 razy 11

  Ten zegarek mierzy czas pomiędzy czarną energią i grawitacją, dlatego tyle kosztuje. Facet przyleciał z przyszłości i jego chronometr nawalił dlatego potrzebował zamiennika.

 • cozarro

  Oceniono 9 razy 9

  i oczywiście nie było nic podejrzanego że kolo nieco dziwnie ubrany przychodzi do sklepu przed zamknięciem, z nerwowym drygiem rozgląda się po sklepie i chce kupić blinga z 6cyfrową metką

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX