Piotr Misztal szuka osoby, która strzelała do jego narzeczonej: żyje tylko dlatego, że w aucie były kuloodporne szyby

Biznesmen Piotr Misztal oferuje 60 tys. złotych dla osoby, która pomoże mu w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który mia napaść na jego narzeczoną. Kobieta miała zostać ostrzelana i okradziona.

Z doniesień medialnych wynika, że do zdarzenia doszło w poniedziałek 9 grudnia przed godziną 19. Narzeczona Piotra Misztala wracała samochodem ze szpitala, w którym biznesmen musiał zostać na noc. Gdy zatrzymała się przed przejazdem kolejowym na ul. Transmisyjnej w Łodzi, ktoś zaczął strzelać do jej pojazdu. Po chwili napastnik otworzył drzwi samochodu, wziął leżącą na podłodze torebkę i uciekł w stronę lasu - relacjonuje TVP3

Łódź. Piotr Misztal wyznaczył nagrodę. W skradzionej torebce m.in. zegarek marki Rolex

Piotr Misztal ocenia straty na 150-180 tysięcy złotych. Skradzione miały zostać: torebka i portfel marki Louis Vuitton, okulary marki Fendi, zegarek marki Rolex, cztery karty kredytowe i około 2 tys. złotych w gotówce. W torbie znajdowały się także kluczyki od dwóch samochodów, dowód rejestracyjny, dowód osobisty i prawo jazdy - podaje "Dziennik Łódzki".

Biznesmen twierdzi, że jego narzeczona żyje tylko dlatego, że w samochodzie, którym jechała, zamontowane są pancerne szyby. Dziś szuka napastnika, który ostrzelał i okradł jego partnerkę. Oświadczył, że przekaże 60 tys. złotych tej osobie, która przyczyni się do ustalenia tożsamości strzelca.

"Dziennik Łódzki" potwierdził, że na policję trafiło zgłoszenie dotyczące kradzieży. Funkcjonariusze policji nie zostali jednak poinformowani o strzałach. 

Więcej o:
Komentarze (71)
Piotr Misztal wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy: narzeczona żyje tylko dlatego, że w aucie były kuloodporne szyby
Zaloguj się
 • peteroski

  Oceniono 36 razy 34

  Panie Misztal, czas rogi szlifować

 • supertiumacz

  Oceniono 25 razy 25

  Strzelał do kogoś, żeby ukraść?
  Ale nie zabił, gdy otworzył drzwi?
  Coś tu nie pasuje.

 • mg_0

  Oceniono 22 razy 22

  Widziałam Instagram tej pani - nie ma chyba rzeczy (z metkami za gruby $$$), której by nie sfotografowała i tam nie wrzuciła... Tylko złotych tamponów nie dostrzegłam.

 • chi-neng

  Oceniono 27 razy 21

  Może narzeczona NAJLEPIEJ wie o tym; KTO?

 • real-meh

  Oceniono 24 razy 20

  Robota na ubezpieczenie. Wszystkie nowoczesna auta mają system zamykający drzwi po ruszeniu. Na cholerę komuś auto z kuloodpornymi szybami jeśli można było z zewnątrz drzwi otworzyć?

 • 45rtg

  Oceniono 22 razy 18

  Pancerne szyby miała, ale facet otworzył drzwi i tak sobie wyjął tę torbę, jak żulik na skuterze gdzieś na Sycylii? Już nie mówiąc o tym, że pani tak sobie czekała, zamiast odjechać?

 • hejeczka

  Oceniono 21 razy 17

  A ja mam torebkę Luis Bittą, buty Guczi i zegarek Rolimpex i nikt do mnie nie strzela. Może warto zainwestować w tańsze zamienniki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX