Zderzenie limuzyny SOP z tirem na DK7. Jechał nią wicepremier Jarosław Gowin

Na drodze krajowej numer 7 w okolicach miejscowości Napierki miało dość do zderzenia limuzyny Służby Ochrony Państwa i samochodu ciężarowego. Według ustaleń mediów samochodem jechał Jarosław Gowin.

Jak informuje RMF FM samochód SOP zderzył się z tirem na drodze krajowej numer 7 w województwie warmińsko-mazurskim w kierunku Olsztyna. Limuzyna prowadzona przez funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa miała mieć włączoną sygnalizację świetlną i dźwiękową. 

Kolizja limuzyny SOP z tirem na DK7

Samochodem SOP podróżował wicepremier Jarosław Gowin. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.  - Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności zdarzenia - powiedział tvp.info ppłk SOP Bogusław Piórkowski. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił przejazdu samochodowi SOP, który jechał środkiem jednopasmowej trasy. Najprawdopodobniej zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja. 

Więcej o:
Komentarze (349)
Zderzenie limuzyny SOP z tirem na DK7. Jechał nią wicepremier
Zaloguj się
 • evergreen111

  Oceniono 146 razy 146

  Cóż tak pilnego miał do zrobienia ów wicepremier, że gnał na światłach i sygnale? Czyżby wybuchła wojna?
  W T6YM RZĄDZIE SĄ CHYBA TYLKO SAMI KRETYNI, KTÓRYM PYCHA I POCZUCIE WYŻSZOŚCI ODEBRAŁA POCZUCIE PRZYZWOITOŚCI. Niech ich szlag trafiu!

 • corvelinho

  Oceniono 119 razy 119

  Ja rozumiem że pojazd uprzywilejowany ale dlaczego jechał środkiem jednopasmowej jezdni? Gdzie miał się tym tirem schować? Do rowu wjechać miał bo jakiś dupek z rządu w limuzynie pragnie jechać środkiem a nie swoim pasem?

 • wichura

  Oceniono 97 razy 97

  Z opisu wnoszę, że kolejny "mistrz kierownicy", który uznał, że sygnały świetlne i dźwiękowe potrafią zmienić prawa fizyki (np. skrócić drogę hamowania albo bezwładność 40-tonowego TIRa).

 • jjpiotr

  Oceniono 55 razy 53

  Kierowca ciężarówki nie ustąpił piSSowskiemu kacykowi, który jechał środkiem drogi. A co? Miał do rowu zjechać?

 • dryfulec

  Oceniono 53 razy 45

  Co się stało, że można komentować? Tu się nie boicie komentarzy, a pod tekstem o panu Szydło "pokrzywdzonemu" przez prawdę o swoich własnych wyczynach, wyłączyliście komentarze? Strach was obleciał przed komentarzami czy kościółek swoimi mackami sięgnął?

 • cep_0

  Oceniono 36 razy 36

  Jechał środkiem jednopasmowej drogi.
  A ruch prawostronny ich nie obowiązuje????????????????????????????????.
  Kultura WSZECHRZADZĄCYCH.

 • the_xy

  Oceniono 35 razy 35

  Chyba inaczej rozumiemy znaczenie "uprzywilejowany pojazd". To nie jest taran, który nie respektuje przepisów ruchu drogowego!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX