Pogoda na dziś - środa 11 grudnia. Dużo słońca i rozpogodzeń niemal w całym kraju

Pogoda na dziś - środa 11 grudnia. W większości kraju możemy dziś liczyć na prawie bezchmurne niebo i duże dawki słońca. Chmury będą pojawiać się jedynie na obszarze Podkarpacia i Pomorza Zachodniego.

Meteorolodzy przewidują dziś temperatury maksymalne od 0 do 4 stopni. Wieczorem na południu kraju temperatura może spaść do - 6 stopni.

Temperatura. Najzimniej będzie dziś na Warmii i Mazurach

Najniższa temperatura prognozowana jest dziś dla województwa warmińsko-mazurskiego, gdzie będzie maksymalnie 0 stopni. Jeden stopień pokażą z kolei termometry w Gdańsku, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Lublinie i Kielcach. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców Wrocławia, gdzie będzie około 4 stopni. Równie ciepło, 3 stopnie, przewidywane są w województwie zachodniopomorskim, lubuskim i opolskim. W pozostałych regionach 2 stopie. W nocy temperatura spadnie do - 6 stopni na Podhalu i 2 stopni na zachodzie.

Pogoda na dziś - środa 11 grudnia.Pogoda na dziś - środa 11 grudnia. gazeta.pl

Opady. Wieczorem na północy i wschodzie należy uważać na gołoledź

Rano synoptycy ostrzegają przed mgłami ograniczającymi widoczność do 300 metrów, które pojawią się na północy i w centrum kraju. W dzień zachmurzenie małe, jedynie w południowo-wschodniej i północno-zachodniej Polsce może pojawić się więcej chmur. Przelotne opady deszczu prognozowane są tylko na Pomorzu Zachodnim. W nocy miejscami na wschodzie i północy mogą pojawić się marznące opady deszczu i deszczu ze śniegiem, które mogą powodować gołoledź. Wiatr na ogół słaby i umiarkowany, silniejsze porywy jedynie na wybrzeżu i w Tatrach.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (3)
Pogoda na dziś - środa 11 grudnia. Dużo słońca i rozpogodzeń niemal w całym kraju
Zaloguj się
 • domowy daeodon

  Oceniono 3 razy 3

  Prosimy o podanie prognozy dokładnej pogody w handlową niedzielę w przedziale czasowym 12:45- 14:35. Z góry dziękuję-- przewodnik wycieczki do jednego z centrów handlowych dla zainteresowanych zakupami, klientami z Muszki Wielkiej.

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 3 razy 3

  Oj sądzę aby komuś nawet te świecące słoneczko w dniu dzisiejszym Podobało się. Ciekawe jakie argumenty w dniu dzisiejszym wytoczy Banaś przeciwko ujawnianiu przekrętów organizacji którą ten ktoś" prowadzi"!!.

 • lech40

  Oceniono 1 raz 1

  A czy najbliższa niedziela będzie niedzielą handlową Gazeto ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX