Dziś pogrzeb 10-latka uduszonego przez matkę w hotelu w centrum Lublina

W Kłodnicy w województwie lubelskim odbędzie się pogrzeb 10-letniego Filipa. Chłopiec został zamordowany przez własną matkę. Kobieta przyznała się już do winy.

Jak podaje "Super Express", pogrzeb zamordowanego dziecka odbędzie się w czwartek 5 grudnia o godzinie 11:00. Uroczystości pogrzebowe zaplanowane zostały w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Kłodnicy w województwie lubelskim.

Kłodnica: dziś odbędzie się pogrzeb 10-letniego chłopca, uduszonego przez własną matkę

10-letni Filip S. został znaleziony martwy w piątek 29 listopada w hostelu w centrum Lublina. Na miejscu nie było jednak matki dziecka, która zameldowała się z chłopcem dzień wcześniej. Policjantom udało się jednak znaleźć kobietę, która usłyszała zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. 38-letnia kobieta przyznała się do winy.

Monika S. była już wcześniej znana policji. Pod koniec 2018 roku na jaw wyszły nieprawidłowości finansowe w Bractwie Miłosierdzia im. świętego Brata Alberta w Lublinie. Prezesem tej instytucji była właśnie matka zamordowanego chłopca. Śledczy zarzucili jej przywłaszczenie ponad 220 tysięcy złotych.

Więcej o:
Komentarze (22)
Dziś odbędzie się pogrzeb 10-latka uduszonego przez matkę w hotelu w centrum Lublina
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 20 razy 14

  Serce pęka.

 • tomasz.pierzchala

  Oceniono 13 razy 9

  Przerażjące

 • tambourine_woman

  Oceniono 14 razy 8

  Nie potrafię sobie wyobrazić, co może stanowić tę "motywację godną najwyższego potępienia"... Ktoś ma jakiś pomysł? Nie chcę z góry matki usprawiedliwiać, ale mnie to wygląda na jakieś potworne zaburzenia psychiczne. Nawet obcych ludzi nikt nie morduje bez powodu, i to wystawiając się na natychmiastowe złapanie i surową karę. Oczywiście powody zawsze są złe, ale jakoś racjonalne: pieniądze, zazdrość, jakieś porachunki itd. Tutaj może chodzić o napad agresji, która wymknęła się spod kontroli, no ale też: w przypadku przemocy w rodzinie dzieci się bije, popycha, co może skończyć się śmiercią, ale nie dusi w ten sposób...

 • woks-66

  Oceniono 5 razy 3

  św. Brat Albert łagodnie się uśmiechał widząc swą podopieczną w akcji...

 • adellante12

  Oceniono 3 razy 1

  Lublin - wiadomo wyznawcy prawa mojżeszowego..

 • mistermadmat

  Oceniono 3 razy 1

  A kogo to obchodzi , darujcie sobie takie newsy .

 • nukula4

  0

  Zabiła w proteście przeciwko 500plus czy z lubieżności?

 • podpora_71

  0

  czy to nie jest najbardziej pisowski/katolicki rejon Polski?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX