"Łowcy Głów" zatrzymali czwartego podejrzanego o pobicie policjanta. Ukrywał się w Koninie

Policja zatrzymała czwartego podejrzanego w sprawie pobicia policjanta na Rynku Głównym w Kaliszu. Okazało się, że prowodyr ataku był poszukiwany przez cztery prokuratury.

Czwarty podejrzany w sprawie pobicia 32-letniego policjanta na Rynku Głównym w Kaliszu okazał się być inicjatorem ataku i najbardziej agresywnym spośród napastników. Policja zatrzymała go w poniedziałek 2 grudnia w godzinach wieczornych. Ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu w Koninie. Złapali go funkcjonariusze zespołu tzw. policyjnych "Łowców Głów" z Poznania.

>>> Policyjne lasso, które może zastąpić paralizatory

Mężczyzna, który jest podejrzany o pobicie 32-letniego policjanta, jest znany wymiarowi sprawiedliwości. Okazuje się, że za przestępstwa kryminalne poszukiwały go cztery prokuratury. "W przeszłości przebywając w aresztach śledczych był karany za niestosowanie się do regulaminów" - informuje Policja Wielkopolska. 

Pobicie policjanta na rynku w Kaliszu. 32-latek został przetransportowany do szpitala

Przypomnijmy, że do pobicia 32-letniego policjanta, który na co dzień pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, doszło w niedzielę 1 grudnia na Rynku Głównym w Kaliszu. Mężczyzna został pobity w jednym z lokali gastronomicznych, gdzie spędzał czas wolny w towarzystwie swojego brata. Około godziny 4 nad ranem podeszło do niego kilka osób, które wiedziały, że jest policjantem i brutalnie go pobiły. Funkcjonariusz policji został przetransportowany do szpitala. Jego stan jest poważny - doznał obrażeń twarzoczaszki i wstrząśnienia mózgu.

Więcej o:
Komentarze (101)
"Łowcy Głów" zatrzymali czwartego podejrzanego o pobicie policjanta. Ukrywał się w Koninie
Zaloguj się
 • jurek4491

  Oceniono 22 razy 16

  Pamiętam słowa JOJEGO powtarzane wielokrotnie , cytuję " Polska jest bezpieczna " .
  JOJO chyba mówił o sobie ochraniany przez goryli .

 • malepifko

  Oceniono 21 razy 15

  Na takich właśnie typach powinno się testować leki, kosmetyki itp, a nie na niewinnych zwierzętach.

 • 45rtg

  Oceniono 27 razy 13

  No, gdzie są te gnojki od bronienia bandytów z Konina, żeby się ująć za niewinnie szykanowanym i domagać się surowej kary dla policjanta, który sprowokował czterech porządnych chłopców?

 • kuria_jego_mac

  Oceniono 16 razy 12

  Ciekawe jest to, ze dopiero jak szkieł dostał łomot to się nagle potrafił znaleźć. Wcześniej pomimo poszukiwań przez 4 prokuratory żył dalej...

 • bialymisio

  Oceniono 16 razy 10

  Powinno się nim zająć ministerstwo środowiska, nie prokuratura. Zutylizować.

 • zdziwiony6

  Oceniono 13 razy 7

  W środowiskach patologii społecznej smutek. Sprawcy pobicia zatrzymani.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX