Katowice: śmiertelny wypadek na autostradzie A4. Kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał w ciężarówkę

Na węźle Mikołowska na autostradzie A4 w Katowicach doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w który udział brał samochód osobowy i ciężarówka. Niestety jednego z kierowców nie udało się uratować.

Jak podaje "Wyborcza" do wypadku doszło we wtorek 26 listopada przed godziną szóstą rano. Pojazdy zderzyły się w okolicy Akademii Wychowania Fizycznego na węźle Mikołowska na autostradzie A4 w Katowicach.

Zderzenie samochodu osobowego z ciężarówką na A4 w Katowicach

Według relacji dziennikarzy do wypadku doszło na jezdni prowadzącej w kierunku Wrocławia. Najprawdopodobniej kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad swoim pojazdem. Następnie uderzył w bariery energochłonne i się od nich odbił.

Wtedy też doszło do zderzenia z samochodem ciężarowym. Do kierowcy osobówki wezwane zostało pogotowie ratunkowe. Mimo reanimacji podjętej przez ratowników nie udało się uratować mężczyzny. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na tym odcinku. 

Więcej o:
Komentarze (22)
Katowice: śmiertelny wypadek na autostradzie A4. Kierowca stracił panowanie nad autem i wjechał w ciężarówkę
Zaloguj się
 • sztucznypolak

  Oceniono 16 razy 8

  "Najprawdopodobniej kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad swoim pojazdem."
  Na pewno jakis pieszy wtargnal mu pod kola.
  Zapewne przy predkosci 200 km/h.

 • iremus

  Oceniono 1 raz 1

  Przepraszam czy to ten odcinek A4, gdzie jest 8 pasów ruchu i gdzie się jeździ jak po kartoflisku z prędkościami dochodzącymi do 200 km/h bez potrzeby używania kierunkowskazów ?

 • mg_0

  Oceniono 3 razy 1

  Jeżdżę tamtędy codziennie, nie mam pojęcia, co ten kierowca tam zrobił - nie umiem sobie wyobrazić JAK? TAM? Współczuję rodzinie ofiary, a i samemu sprawcy - tych wyrzutów sumienia...

 • gorillaglu

  0

  Smutne? Nie, dobór naturalny.

 • zerozer52

  Oceniono 6 razy -2

  Miał Ph.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX