Jaworzno. 18-latek rzucił się z nożem na rodzinę. Matka, babcia i 12-letni brat ranni

18-latek zaatakował w Jaworznie członków swojej rodziny: 45-letnią matkę, 78-letnią babcię i 12-letniego brata. Wszystko rozegrało się w sobotnie popołudnie, wszystkie trzy osoby trafiły do szpitala z ranami głowy i twarzy.

O włos od tragedii w Jaworznie (woj. śląskie). Policja interweniowała tam po zgłoszeniu domowej awantury. Jak opisuje portal jaworzno.naszemiasto.pl, doszło do niej około godz. 17.30 w centrum miasta w sobotę. 18-latek z nieznanych na razie przyczyn rzucił się z nożem na swoją rodzinę.

Nastolatek Bartosz S. ranił nożem w szyję 45-letnią matkę, z kolei 12-letniego bratu rozciął policzek. 78-letnia babcia ma "rany kłute i cięte twarzy, nadgarstka i przedramienia" - relacjonuje RMF FM. Wszyscy trafili do szpitala, ale na szczęście ich stan nie zagrażał ich zdrowiu czy życiu.

18-letniego Bartosza S. zatrzymano, policja podejrzewa, że mógł być pod wpływem środków odurzających, dlatego zlecono badania krwi.

>>> W Busku-Zdroju także mogło dojść do tragedii, nożownikiem okazał się być radny:

Więcej o:
Komentarze (72)
Jaworzno. 18-latek zaatakował nożem matkę, babcię i młodszego brata. Celował w głowy i szyje
Zaloguj się
 • antikrishti

  Oceniono 17 razy 13

  To biedne dziecko powinno mieć dostęp do prawdziwej broni, latając z takim nożem to mógł się dzieciaczek zmęczyć. Pewnie nie ma kondycji jak ten Adam santo subito w Koninie co dał się dogonić glinie.
  W programie Broń+ powinna być dostępna dla suwerena 500+ podobnie jak Dragi+, tak im dopomóż buk Jarosław zawsze dziewica i jej mąż król Korwin z Otwocka.

 • gruby_dolar

  Oceniono 15 razy 9

  Jeśli narkotyki to jest to efekt, zresztą skazanej na przegraną, pozornej walki z nimi. Z każdą kolejną delegalizacją na rynek trafiają środki, o których prędzej ktoś pomyślałby, że warto je wprowadzać. Ale skoro rząd myśli, że tak wygra, a popyt jest duży, to na rynek trafiają gorsze i gorsze substancje. USA zrewidowały swoją politykę i są na najlepszej drodze do legalizacji. Zreszta walka z narkotykami była od początku polityczna. Niech im Meksyk wystawi rachunek i wszyscy, którzy za posiadanie suszonej rośliny stali się przestępcami. Rośliny! Naturalnie, zwyczajnie rosnącej rośliny.

 • maciek76

  Oceniono 11 razy 9

  System myślenia - brawo ja albo mu się po prostu należało! Przestali spełniać jego zachcianki, to ich porżnął.

 • mistermadmat

  Oceniono 10 razy 6

  nożownik wyklęty

 • men_53

  Oceniono 5 razy 5

  A takie było cudowne dzieciątko, takie kochane, najpiękniejsze ... .Wszyscy się zachwycali.
  I to jeszcze niedawno, 19 lat temu.

 • rozsadek5

  Oceniono 4 razy 4

  Co jest w składzie tego świństwa, że potrafi sterować mózg w stronę agresywną, niekontrolowaną z omamami?

 • rafikman

  Oceniono 4 razy 4

  Spójrz Beato jak pięknie ludzie żyją w tym kraju !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX