Byli funkcjonariusze CB同 i CBA zatrzymani przez ABW. Chodzi o 郵edztwo ws. afery podkarpackiej

Funkcjonariusz podkarpackiego zarz康u CB同, dwaj byli funkcjonariusze tej formacji oraz jeden by造 funkcjonariusz CBA zostali zatrzymani przez ABW. Zatrzymanie ma zwi您ek ze 郵edztwem ws. Daniela ., by貫go naczelnika CB同, kt鏎y mia "ochrania" agencje towarzyskie prowadzone na Podkarpaciu przez dw鏂h Ukrai鎍闚.

"Funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymali cztery osoby w ramach śledztwa prowadzonego przeciwko Danielowi Ś., a uprzednio także przeciwko właścicielom agencji towarzyskich Aleksiejowi R. i Jewgenijowi R." - informuje Prokuratura Krajowa w komunikacie przesłanym redakcji Gazeta.pl.

Z informacji udostępnionych przez śledczych wynika, że wśród zatrzymanych jest dwóch byłych funkcjonariuszy CBŚP i jeden były funkcjonariusz CBA oraz jeden obecny funkcjonariusz CBŚP. Jako pierwsze o zatrzymaniu poinformowało radio RMF FM.

Zatrzymania mają związek ze śledztwem ws. byłego naczelnika CBŚP Daniela Ś., który miał "ochraniać" agencje towarzyskie prowadzone na Podkarpaciu przez dwóch Ukraińców.

Zobacz także: Zapis monitoringu z korytarza przed celą Dawida Kosteckiego

Pochodzący z Ukrainy bracia R. mieli handlować kobietami i zmuszać je do prostytucji. Ich działalność miała być możliwa dzięki parasolowi ochronnemu ze strony m.in. właśnie Daniela Ś. Mężczyzna został zatrzymany w 2016 r.

O współpracy Daniela Ś. z Ukraińcami zeznawał według informacji Onetu w 2012 r. zmarły w sierpniu pięściarz Dawid Kostecki. Sportowiec był świadkiem w tzw. aferze podkarpackiej. Twierdził, że na polecenie Daniela Ś. kobieta o imieniu Paula zbierała haki na "różne osoby wywodzące się z każdego środowiska". Policjant miał polecić także zamontowanie podsłuchów, służących do zbierania informacji "w stosunku do osób związanych z władzami i polityką".

Wi璚ej o:
Komentarze (150)
Byli funkcjonariusze CB同 i CBA zatrzymani przez ABW. Chodzi o 郵edztwo ws. afery podkarpackiej
Zaloguj si
 • jxl82

  Oceniono 54 razy 50

  Chyba na Ukrainie wyp造n filmy dla doros造ch, z marsza趾iem Markiem i jego lask marsza趾owsk w roli g堯wnej. Wreszcie doceniony zostanie jego "warsztat" pracy.

 • proz

  Oceniono 49 razy 49

  O, to mo瞠 i w sprawie marsza趾a lotnego co si ruszy.

 • jerzysm42

  Oceniono 38 razy 36

  Nie rozumiem.
  Przecie byli prawdziwymi polakami na us逝gach pisowskich p豉szczak闚 i banasi闚.

 • kolor

  Oceniono 36 razy 34

  To Kuchcinskiemu troch majty zafalowaly

 • kondziu70

  Oceniono 32 razy 26

  No to Marek trzymaj si....bo Twoja kolej nied逝go... swoj drog czemu by造 marsza貫k nie siedzi za seks z dzieckiem???

Aby oceni zaloguj si lub zarejestrujX