Śmierć 43-latki w hotelu w Karpaczu. Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo

Policja zatrzymała 43-letniego mężczyznę, który mógł mieć związek ze śmiercią 43-letniej kobiety w hotelu w Karpaczu. Ciało kobiety miało zostać znalezione na hotelowym balkonie w sobotnią noc. Funkcjonariusze nie udzielają na razie informacji dotyczących okoliczności śmierci kobiety. W przyszłym tygodniu ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok.

Informację o zatrzymaniu 43-latka, który mógł mieć związek z zabójstwem kobiety w jednym z hoteli w Karpaczu, potwierdziła w rozmowie z Gazeta.pl podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Wiadomo, że mężczyzna jest Polakiem.

Zobacz także: Jak pomóc osobie, która się dławi?

Karpacz. Śmierć 43-letniej kobiety

- Nie udzielamy szczegółowych informacji na temat tego zatrzymania, mogę jedynie potwierdzić, że na terenie innego województwa został zatrzymany mężczyzna podejrzewany o to przestępstwo. Będą z nim wykonywane czynności procesowe - mówi podinsp. Edyta Bagrowska.

Ciało 43-letniej kobiety znaleziono w hotelu w Karpaczu w sobotę w nocy. Według informacji RMF FM, miało znajdować się na balkonie. W przyszłym tygodniu ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok.

Więcej o:
Komentarze (65)
Śmierć 43-latki w hotelu w Karpaczu. Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo
Zaloguj się
 • motyw4

  Oceniono 23 razy 17

  Powtórzę - kiedy zostanie popełnione morderstwo policja zawsze w pierwszej kolejności podejrzewa współmałżonka denata/denatki - i to właściwie wszystko co należy wiedzieć o małżeństwie ;)

 • walkirrr

  Oceniono 23 razy 11

  pisowski radny wcielający w życie zasadę ze manto spuszczone za pierwszym razem to nie przemoc

 • wojtus5105

  Oceniono 15 razy 9

  " Wiadomo, że mężczyzna jest Polakiem.". A co, myśleli , że to jakiś ohydny uchodźca zrobił, albo Ukrainiec? Nie, nic z tego...

 • dupa_pod_sad

  Oceniono 12 razy 4

  Nie chciało się skułwielowi płacić.

 • sabaton128

  Oceniono 2 razy 2

  Nie znam się, więc zapytam - jak to jest, że sekcje zwłok robi sie w tak odleglych terminach? Naprawde nie ma róznicy, czy zbadamy cialo w ciagu paru godzin czy paru dni od śmierci? Nie zachodzą zadne zmiany w ciele? Nie rozkładają sie różne substancje, ktore mogly mieć jakiś związek ze śmiercią?

 • mialczynski_1

  Oceniono 8 razy 2

  Mieli znaleźć ciało na balkonie, ale coś nie pykło.... to gdzie je znaleźli? może w sraczu?

 • leninnus

  Oceniono 11 razy 1

  Dla aktywistów satysfakcja: PolAk. Dlaczego nie piszecie o tym w tytule?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX