Atak nożownika w Miastku. 19-latek ugodził w szyję 38-letniego mężczyznę

Do ataku z użyciem noża doszło w sobotę wieczorem na ulicy Miastka (woj. pomorskie). 19-letni sprawca jest w rękach policji. Pomimo obrażeń szyi życiu ofiary nie zagraża niebezpieczeństwo.

Groźne zdarzenie miało miejsce w centrum Miastka około godziny 20 - podaje lokalny serwis miastko24.pl. 19-letni mężczyzna po sprzeczce zaatakował nożem 38-latka. Według serwisu to młodszy z nich miał "zaczepić" 38-latka, który szedł chodnikiem z żoną. 

Wywiązała się szarpanina, w trakcie której 19-latek wyjął nóż i ugodził nim drugiego mężczyznę. Jak informuje kontakt24.tvn24.pl, policja potwierdza, że doszło to takiego zdarzenia. 19-latek został zatrzymany, zaś ugodzonego nożem mężczyznę zabrano do szpitala. Wg nieoficjalnych informacji jego życiu nie zagraża nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Zatrzymany mężczyzna w miał w organizmie niecały promil alkoholu. Policja wstępnie kwalifikuje czyn jako usiłowanie zabójstwa. Miastko24.pl podaje, że zatrzymany mężczyzna już wcześniej usłyszał wyrok za podobny czyn. 

Więcej o:
Komentarze (94)
Atak nożownika w Miastku. 19-latek ugodził w szyję 38-letniego mężczyznę
Zaloguj się
 • strange_email

  Oceniono 50 razy 40

  Dwie sprawy:
  1. skoro koles juz mial wyrok za podobne zachowanie (tez usilowanie zabojstwa) a ma 19 lat to przepraszam ile siedzial? 3 dni?
  2. to musi byc muzlumanian, musi byc muzlumanin, musi byc muzlumanian, prawda? Przeca inni z nozami po miescie nie biegaja. Zapewne tez roznosil zarazki przy okazji.

 • sobieryba

  Oceniono 31 razy 29

  Miastko? Nudy... Jak by atak nożownika był w Malmo albo Brukseli to by TVP Info miało news dnia..

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 23 razy 19

  Jego wizerunek i personalia powinny być publiczne, aby sąsiedzi mieli się na baczności.

 • Lech Pawluk

  Oceniono 18 razy 18

  Nie powinno być litości nad takimi bandytami, więzienie i ciężka praca przez długie lata w kamieniołomach na swoje utrzymanie w zakładzie karnym.

 • starczypl

  Oceniono 18 razy 16

  Chwast. Randapem śmiecia

 • anitenanita

  Oceniono 16 razy 14

  Niech idzie pojeb na długie lata albo dożywotnio bo z pewnością kogoś zabije.

 • wawiak57

  Oceniono 17 razy 11

  Utylizować, trzeba już to było zrobić po pierwszym wyroku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX